The Sims 3 KOLEKCJA [PL] [v1.67.2] [STORE do 17.08.2014] [ISO]
Czy planujesz stworzenie takiej kolekcji do ściągnięcia Sims 4 ?
Odpowiedz
Nie muszę :)

Tutaj masz świetne wydanie od FitGirl: http://fitgirl-repacks.site/sims-4-deluxe-edition/

Jest to komplet, posiada też PL język.

Sam używałem wersji od tego repackera i mogę śmiało polecić tę wersję :)

Polecam :P
Odpowiedz
Czemu gdy próbuje włączyć grę pokazuje mi ,,Nastąpił błąd podczas uruchamiania. Zobacz szczegóły w dzienniku " co mam robić
Odpowiedz
na dobry początek

Posiadasz zainstalowane poniższe biblioteki ?

- Microsoft DirectX 9.0c
- Microsoft .NET Framework 4.7 lub nowszy
- Microsoft Visual C++ Redistributable Package, najlepiej od 2008 do 2017 posiadać.
Odpowiedz
Siema, po zainstalowaniu Nowoczesnego apartamentu przy próbie instalacji kolejnych dodatków wyskakuje mi błąd: Ten produkt wymaga zainstalowanej kopii gry The Sims 3... A dwa+ podstawka normalnie wleciały i działają, bo sprawdzałem. Aktualizacje zrobione zgodnie z instrukcją i już później żaden dodatek nie chce mi się zainstalować. Jakiś pomysł?  :(
Odpowiedz
Było już na forum wiele razy, wywal wszystko co ma związek z sims 3 i ponowna instalacja
Odpowiedz
Crack w dodatku w przyszłość nie działa po uruchomieniu się gry pokazuje logowanie do orgin itd. i brak textur menu w grze , a wszystko zgodnie zrobione z instrukcją.
Odpowiedz
Seriale wszystkie działają?
Odpowiedz
(06-Wrz-2018, 12:00:52)Gość napisał(a): Crack w dodatku w przyszłość nie działa po uruchomieniu się gry pokazuje logowanie do orgin itd. i brak textur menu w grze , a wszystko zgodnie zrobione z instrukcją.

Antywirus ci nic nie zablokował? Jeżeli nic, kliknij prawym na torrenta i wybierz "ponowne sprawdzanie"
___________________________________
Osobnik cierpi na simsoholizm since: 2014
Odpowiedz
Cześć, mam problem z simsami.
Przede wszystkim po zainstalowaniu dodatków, a także kilku fryzur i mebli raz udało odpalić mi się simsy bez problemu. Następny raz się nie da, po odinstalowaniu i instalowaniu nawet się nie włączają, albo wyskakuje czarny ekran z myszką od simsów, albo czarny ekran z czarnym zwyklym otartym folderem, w ktorym jest czarno. Robiłam instalke milion razy już.
Przy odpaleniu launchera wyskakuje informacja o rozdzielczości i kiedyś wyskoczyło ze nie wykrywa ustawien karty graficznej.

Wkurzam sie, bo mam nowy komputer i simsy nie chodzą.

Gdzie leży problem?
Odpowiedz
Witaj

Czy te "kilku fryzur i mebli" pochodzą ze STORE CONTENT ? czy z internetu ? jeżeli z internetów to czy są zgodne z wersją 1.67.2 ?

Podczas reinstalacji usuwany był folder Sims 3 z Moje Dokumenty ?

"czarny ekran z czarnym zwyklym otartym folderem, w ktorym jest czarno." możesz zrobić screena tej sytuacji ?

"rozdzielczości i kiedyś wyskoczyło ze nie wykrywa ustawien karty graficznej." czy w systemie były zmieniane sterowniki ? czy po zainstalowaniu "mebli i fryzur" pojawił się ten problem ?

Inne gry działają ? DirectX 9.0c oraz Microsoft .NET 4.5 lub nowszy oraz Microsoft Visual C++ są zainstalowane ?
Odpowiedz
Hej, przy włączeniu gry pokazuje mi się komunikat "Nie byliśmy w stanie stwierdzić czy Twój dysk to ważna kopia The Sims 3". Mogę coś zrobić, żeby to poprawnie działało? Włączyłam grę po zainstalowaniu tylko podstawy i aktualizacji z folderu Akimo. Przy instalacji zainstalowałam EA Download Manager, za pierwszym razem nie zainstalowałam tego i podobny komunikat się pokazał.
Odpowiedz
A crack zainstalowany?
___________________________________
Osobnik cierpi na simsoholizm since: 2014
Odpowiedz
nie mogę zainstalować dodatków :c nie włączają się w ogóle, pomocy ;-;
Odpowiedz
Nie włącza się instalator ? a w daemon tools obraz jest zamontowany ? Spróbuj ręcznie odmontować obraz ISO podstawki i zamontuj dodatek.

Ten nowy daemon pozwala na jeden wirtualny napęd ponadto kolejne obrazy chce montować w nowym wirtualnym napędzie.
Odpowiedz


[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Weryfikacja przeciw botom

Wybierz numer: 2
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości