The Sims 3 KOLEKCJA [PL] [v1.67.2] [STORE do 17.08.2014] [ISO]
Mam takie pytanko bo wszystko zrobiłam zgodnie z instrukcją krok po kroku, tylko gry nie mogę włączyć jak klikam launchera na pulpicie żeby go włączyć to niby coś mi się ładuje, ale się nie odpala i nie mam pojęcia co zrobić. ??
Odpowiedz
(27-Sie-2018, 22:16:50)kamil445 napisał(a): na dobry początek

Posiadasz zainstalowane poniższe biblioteki ?

- Microsoft DirectX 9.0c
- Microsoft .NET Framework 4.7 lub nowszy
- Microsoft Visual C++ Redistributable Package, najlepiej od 2008 do 2017 posiadać.
Odpowiedz
Mam Microsoft Visual C++ 2017 Redistributable i Microsoft .NET Framework nowszy jakiś, ale nie mam pojęcia jaki.
Odpowiedz
sam visual c++ 2017 jest "za nowy", gra wyszła w 2009 więc prawdopodobnie szuka microsoft visual c++ 2008

Instalke masz w obrazie dysku "The Sims 3.iso" folder Support/Redist/vcredist_x86.exe

lub pobierz z internetu
Odpowiedz
no dobra pobrałam już tą wersję microsoft visual c++ 2008
Odpowiedz
zainstaluj i sprawdz czy ruszy
Odpowiedz
zainstalowałam, ale dalej nic  :(
Odpowiedz
jeżeli jest to windows 10 to uruchom jako administrator i w trybie zgodności z windows xp SP 3
jak to nic nie da uruchom grę bez launchera chyba był to plik TS3W.exe
Odpowiedz
kurde próbowałam obydwa sposoby i dalej nic, kiedy próbowałam jako administrator to nic się siedziało tak jak wcześniej, ale kiedy próbowałam bez launchera przez TS3W.exe to włączał się tylko czarny ekran i po chwili gasł
Odpowiedz
A wcześniej był simsy 3 zainstalowane ? w ogóle jakakolwiek gra działa ? i czy jest zainstalowany Microsoft DirectX 9.0c ?
pobierz i uruchom instalator tego directa i jeżeli nie jest zainstalowany to sie zainstaluje, a jeżeli jest to poinformuje że instalacja nie jest wymagana
Odpowiedz
Generalnie to mam też 3 orginalną, ale mi nie działa, launcher w ogóle nie działa a TS3W.exe tylko się włącza czarny ekran, a Microsoft DirectX 9.0c niemogłam zainstalować bo kiedy próbowałam to wyskakiwało mi: ,,Pogram DirectX 9.0 można zainstalować tylko w systemach Windows 98, Windows Millennium edition, Windows 2000, Windows XP lub w rodzimnie systemo Windows Server 2003."
Odpowiedz
skoro directx się nie chce zainstalować, to posiadasz windows 10 który chyba ma to wbudowane.. nie wiem bo siedze cały czas na 7 a 10 na drugim dysk siedzi i czeka na lepsze czasy.

Proponuje jeszcze zaktualizować sterowniki karty graficznej, jeżeli to nic nie da to pozostaje reinstalacja gry, ale wraz z usuwaniem wszystkiego co ma związek z The Sims i Electronic Arts (EA), również wpisy rejestru, pozostałości w "moje dokumenty" oraz w folderze instalacyjnym (domyślnie to C:\Program Files (x86)\Electronic Arts\The Sims 3\ )
oczywiście originy usuwamy także.

A te wpisy rejestru to na google znajdziesz (tam zawsze zostają pozostałości po zainstalowanych programach)
Odpowiedz
Hej, wszystko idzie u mnie całkiem do pewnego momentu- przy próbie zainstalowania 4 pliku (Kariera) wyskakuje mi komunikat "ten produkt wymaga zainstalowanej kopii the Sims 3. Zainstaluj (...)". Z każdym kolejnym plikiem jest taka sama sytuacja. Oczywiście Sims 3 już dawno zainstalowane, tak samo jak poprzednie pliki wraz z patchami (czyli podróże i apartament). Spróbowałam nawet odinstalować wszystko i zainstalować od nowa, ale sytuacja się powtarza. Mój komputer normalnie podstawkę i zainstalowane dodatki widzi i nawet otwiera to główne menu. Co robić?
Odpowiedz
Zrób to co wyżej napisałem, czyli usuń wszystko co ma związek z the sims oraz EA

Dodatkowo wpisy z rejestru usuń (ważne)
Odpowiedz
Szukam szukam szukam i nie znalazłam, chciałam odpakować 4 Kariera i 21 Skok w przyszłość, ale wyskakuje mi, że "obraz pliku jest zablokowany". Coś poszło źle przy ściaganiu?

(05-Lut-2019, 17:59:39)Gość napisał(a): Szukam szukam szukam i nie znalazłam, chciałam odpakować 4 Kariera i 21 Skok w przyszłość, ale wyskakuje mi, że "obraz pliku jest zablokowany". Coś poszło źle przy ściaganiu?

Dobra... Jestem młotem... Najwidoczniej torrent sie zwiesił i nie pobrał wszystkiego do konca bo nagle, ave Maria, odpaliło... :D :lol: :lol: :lol:
Odpowiedz


[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Weryfikacja przeciw botom

Wybierz numer: 7
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości