Grand Theft Auto V [RLD!] + Update v1.41 [RLD!]
update sie instalował w osobnym folderze, mimo, że wskazałem folder z grą. Podczas anulowania usunęło całe GTA! i 6GB poszło się jebać!

(22-Maj-2018, 15:21:32)Gość napisał(a): update sie instalował w osobnym folderze, mimo, że wskazałem folder z grą. Podczas anulowania usunęło całe GTA! i 6GB poszło się jebać!

60GB*, mój błąd
Odpowiedz
Reloaded [RLD] tworzyli aplikację, która aktualizuje grę, do nich napisz że podczas anulowania usunęło ci całą grę.

Wgl możesz użyć program do odzyskiwania danych, powinien odzyskać te pliki, pod warunkiem że na dysku nie było potem nic zapisywane
Odpowiedz
Może ktoś jeszcze raz napisać konkretną instrukcje gdzie dokładnie kopiujemy cracka? Pobrałem grę (bez instalacji) potem pobralem update 1.41 i go zainstalowałem w innym folderze docelowym. Nastepnie kopiuje cracka z pobranego updata do pobranej pliku z gra (bez instalacji) gra nie dziala (program przestal odpowiadac)
Odpowiedz
(09-Cze-2018, 16:16:09)Gość napisał(a): Może ktoś jeszcze raz napisać konkretną instrukcje gdzie dokładnie kopiujemy cracka? Pobrałem grę (bez instalacji) potem pobralem update 1.41 i go zainstalowałem w innym folderze docelowym. Nastepnie kopiuje cracka z pobranego updata do pobranej pliku z gra (bez instalacji) gra nie dziala (program przestal odpowiadac)

Jak sam napisałeś, zainstalowałeś update w innym folderze "pobralem update 1.41 i go zainstalowałem w innym folderze docelowym" czyli gra nie jest zaktualizowana więc jakim prawem to ma działać ?
Odpowiedz
Teraz kolejna kwestia oczywiscie update po pierwszej metodzie zainstalowania w innym folderze zainstalowalem w folderze z gra. I nadal problem powyzszy

Nastapilo zainstalowan update w folderze z gra, problem nadal wystepuje (wszystkie procedury z pierwszej strony odnosnie instalacji crackowania zrealizowane)
Odpowiedz
W jakim momencie gra się wywala ? zaraz po uruchomieniu czy podczas wczytywania trybu fabularnego ? Widać logo GTA V ?
Odpowiedz
Witam, gra miała być po polsku, a jest po angielsku. W jaki sposób można zmienić język lub wgrać napisy pl?
Odpowiedz
W folderze z grą znajdź plik steam_api.ini i w nim zmień language eng na pl
Odpowiedz
Czy antywirus ma być wyłączony aby móc uruchomić grę?
Odpowiedz
Ludziska;

Macie folder z zainstalowana gra np C:\Program Files\Grand Theft Auto 5

UPDATE instalujecie dokladnie C:\Program Files\Grand Theft Auto 5 a nie C:\Program Files\Grand Theft Auto 5\Grand Theft Auto 5
poniewaz zostanie zainstalowany update tak jakbyscie instalowali go calkiem gdzie indziej !!!
Nalezy nadpisac folder z zainstalowana gra tak aby wazyl wiecej o update(11 gb wiecej w przypadku najnowszego update)
Po tej operacji kopiujecie wszystko z folderu crack i gotowe 100 % bedzie smigac pozdro!
Odpowiedz
Witam. Mam problem pokazuje mi błąd co mam zrobić?
Odpowiedz
Jaki to błąd ? nie posiadam przy sobie szklanej kuli, jest w serwisie :(
Odpowiedz
brak pliku xinput1_3.dll
Odpowiedz
(04-Wrz-2018, 21:17:13)Gość napisał(a): brak pliku xinput1_3.dll

http://www.letmegooglethat.com/?q=xinput1_3.dll
Odpowiedz
nie odnaleziono serwera..sciaglem z innego zrodla i teraz mam blad ze nieprawidlowo otwarta aplikacja..moze byc wina windowsa 10?
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości