Grand Theft Auto V [RLD!] + Update v1.41 [RLD!]
GTA 5 Nie włacza mi się :(
Odpowiedz
Czynności z mojego powyższego postu wykonane, tj

"Sprawdź czy masz zainstalowane najnowszego DirectX 9.0c, ponadto sprawdź czy masz zainstalowane Microsoft .NET Framework 4.7 lub nowszy,

A na koniec sprawdź czy masz zainstalowane Microsoft Visual C++ Redistributable, najlepiej od 2005 do 2017 posiadać, i to w wersji 32 i 64 bitowej."

??????????????????
Odpowiedz
(07-Paż-2017, 07:14:12)kamil445 napisał(a): No to teraz instalujesz grę, potem update potem kopiujemy cacka a następnie grasz.

Powinno działać jak nie to pisz :P

Ps: nie instaluje rockstar gamę social Club bo to zbędne.

Witam, ja mam inny problem. gra śmiga włącza sie ale jest activation required.... Co zrobić?
Odpowiedz
Crack
Odpowiedz
(16-Sty-2019, 22:13:25)kamil445 napisał(a): Crack

Otóż nie. Udało mi sie samemu to naprawić. Otóż na skrócie launchplayera klikamy prawy i otwórz jako administrator. i gra startuje perfekcyjnie.
Gra działa na 100 pro. Nie wiem jak innym moze nie dzialac. Jak zrobisz wszystko krok po kroku tak jak piszesz to działa.
Dzieki za pomoc. Ja zamykam swój rozdział i ide grać :)
Odpowiedz
mi staneło na 99,9% pobierania torrenta sedujcie ludzie
Odpowiedz
jak tak dalej bedzie stac to zatrzymaj torrenta i prawym - ponowne sprawdzanie
Odpowiedz
Czy można tak jak krowie na rowie instrukcje jak uruchomić wersję portable? czego bym nie robił uruchama mi social club i nie wiem jak to obejść
Odpowiedz
social cluba nie istalujemy...
Odpowiedz
No ale kiedy odpalam launcher to odpala mi instalator social cluba xD
Odpowiedz
update i crack skopiowany ? uruchamiasz jako administrator ? uruchamiasz odpowiedni plik .EXE ?
Odpowiedz
Witam, pobrałem grę i wszyskie updaty w sensie te z linkow i jak mam wersje 1.36 to mogę odrazu zainstalowac 1.41 ? i jaka jest początkowa wersja gry :D
Odpowiedz
Wersja z "wersji portable" to jest pierwsza piracka wersja dostępna w necie czyli retail (non-steam)
Nie instalujemy wszystkich updateów tylko najnowszy update czyli 1.41.
Te poprzednie są tylko archiwalnie
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości