The Sims 3 KOLEKCJA [PL] [v1.67.2] [STORE do 17.08.2014] [ISO]
#31
W takim razie, zatrzymaj torrenta, i prawym na niego i wybierz PONOWNE SPRAWDZANIE :)
Powinno pomóc :)
Odpowiedz
#32
Działa pięknie instalowałem 3 lata ale teraz tyle samo mogę pograć :D DZIĘKI WIELKIE !!!
Odpowiedz
#33
Dobrze a więc on po prostu kłamie ;) Tego całego cracka nigdzie nie ma :D Polecam sprawdzać foldery przed pobraniem  :rolleyes: :rolleyes:
Odpowiedz
#34
Jak działa to super, nie ma innej opcji by nie działało.

Crack jest w Dodatku "21.Skok w przyszłość.ISO" folder AKIMO.
Odpowiedz
#35
Wink 
Nie działaa..
Wszystko jest okej, ale nie mogę włączyć grę, żeby włączył mi się ten jakby ekran startowy, launcher, tam gdzie są te aktualizacje i nie mg zaaktualizować do tej wersji co pisze, ale mniejsza. Włączam sobie grę ts3.exe, ale wtedy piszę mi takie coś, że nie byliśmy w stanie zweryfikować czy twój dysk z grą to ważna kopia the sims 3, pomoze ktosxD
Odpowiedz
#36
Wygląda na brak skopiowanego cracka, a gre uruchamiaj przez ts3launcher.exe a nie ts3.exe.
Crack jest do wersji zaktualizowanej The Sims 3 (podstawki).
Na 100% coś źle musisz robić, musi działać nie ma że nie :)
Odpowiedz
#37
Wklejałam crack, więc nw co jest źle.. Odinstalowałam tak, bo się wkurzyłamxD I teraz mam błąd nieudana inicjalizacja usługi the sims 3 0x0175dcbb, tsaa.. Czy ja tu dojdę kiedykolwiek do ładu ? :| Bo już kombinuję z 3 dni i dalej nic, hyh.
Odpowiedz
#38
ładnego bigosu narobiłaś:
Cytat z jednej ze stron :

:

Komunikat ten jest wynikiem niezgodności gry z rejestrami w systemie. Pojawia się na przykład gdy użytkownik majstrował przy głównym folderze z grą i narobił tam „zmian”.
…………………
!Rozwiązanie nr 1: 
Aktualizujemy grę, oczywiście wcześniej wyjmując folder Mods na pulpit lub w inne miejsce (dopiero po aktualizacji folder Mods umieszczamy ponownie w grze, lecz z wersjami modów zgodnymi z wersją gry.) Jeśli osobom posiadającym piracką wersje gra nie chce się zaktualizować (wyskakuje błąd aktualizacji) to niech na czas aktualizacji wyjmą cracka z gry w inne miejsce. Po aktualizacji mogą zamieścić cracka w grze w folderze Dysk C lub D\Program Files\Electronic Arts\The Sims 3\Game\Bin.
………………..
…………………………..
!Rozwiązanie nr 2:
-  Trzeba otworzyć plik regedit.exe.
Windows XP, Vista, 7: Kliknij Start > Uruchom > Wpisz regedit.exe i naciśnij klawisz Enter.
Windows 8: Znajdź lupę w prawym górnym rogu kafelkowego menu > wpisz regedit.exe i jak się wyświetli to otwórz ten plik klikając na niego.
………………..
-  Następnie wybierz HKEY_LOCAL_MACHINE >  SOFTWARE > Wow6432Node > Sims > The Sims 3
………………..
- Po prawej stronie (druga połowa okna) wyświetli się lista.
…………………
-  Sprawdź, czy w  Install Dir jest podana prawidłowa ścieżka zainstalowania Twojej gry. Jeśli Twoja gra jest zainstalowana w innym miejscu niż wskazane w Instal Dir to  kliknij na to dwukrotnie  (lub  prawym przyciskiem myszy i wybierz Modyfikuj…) i  wklej tam ścieżkę prowadzącą do miejsca zainstalowania Twojej gry (do folderu The Sims 3 na dysku C lub D, np.: C\Program Files\ Electronic Arts\ The Sims 3)  i kliknij Ok.
……………………
- Sprawdź SKU, które przechowuje informacje o kodzie regionu.
◊ Region 001 (Stany Zjednoczone)
◊ Region 002 (Europa)
◊ Region 017 (Wersja cyfrowa (elektroniczna) gry)
Upewnij się, że podstawa gry ma odpowiedni kod regionu. Jeśli nie zgadza się to otwórz SKU (kliknij dwukrotnie lub prawym przyciskiem myszy i wybierz Modyfikuj…), a następnie wprowadź kod regionu. Kliknij przycisk OK, aby zatwierdzić zmiany.
………………..
- Jeśli masz dodatek Wymarzone Podróże to wybierz
HKEY_LOCAL_MACHINE >  SOFTWARE > Wow6432Node > Sims > The Sims 3 World Adventures (lub The Sims 3 Wymarzone Podróże). 
Teraz sprawdź ExePath – ścieżka powinna prowadzić do pliku TS3EP01.exe. Jeśli ścieżka jest inna to znajdź plik TS3EP01.exe w folderze gdzie masz zainstalowany dodatek, np.: C\Program Files\ Electronic Arts\ The Sims 3\ Game\Bin\TS3EP01.exe; skopiuj ścieżkę i wklej ją do ExePath ((kliknij dwukrotnie na Exe Path, lub prawym przyciskiem myszy i wybierz Modyfikuj…). 
Sprawdź też, czy w Install Dir  jest podana prawidłowa ścieżka zainstalowania dodatku (np.: C\Program Files\ Electronic Arts\ The Sims 3 Wymarzone Podróże), jeśli ścieżka jest zła to zmień ją.
…………………….
- Uruchom ponownie komputer i spróbuj uruchomić grę.



Ja bym usunął wszystko co ma związane z simsami tj. gre oraz te wpisy w rejestrze i zainstalował na nowo
Odpowiedz
#39
Oj, właśnie to czytałam.. Usuwałam wszystkie rejestry z The Sims 3, instalowałam na nowo i nic.. Jeju..xD
Odpowiedz
#40
No to podwójny bigos jak usunięte i nadal to samo.
Z moje dokumenty także usunięte wszystko ? upewnij się także że folder z the sims 3 został usunięty.
A w rejestrze usuń WSZYSTKO co ma związane z simsami tj Sims oraz Electronic Art z

HKEY_LOCAL_MACHINE > SOFTWARE > Wow6432Node

oraz

HKEY_CURRENT_USER > Software >

I ponownie zainstaluj grę.
Jak to nie pomoże to... nie wiem :(
Odpowiedz
#41
Oj ... No moje dokumenty to nie :P spróbuję, dziękuję!:)
Odpowiedz
#42
Super, jak to naprawi problem to napisz a jak nie to także napisz.
Odpowiedz
#43
Okejj, właśnie wszystko pousuwałam i teraz się na nowo instalują :D Więc zaraz się dowiemy. Mam nadzieję, że teraz zadziała..

Tak wgl. czy kolejność dodawania cracka, a robienie aktualizacji ma jakieś znaczenie? Czy można robić w tej kolejności jak się chce? :D

„ Nieudana inicjalizacja usługi (0x024e424f) ”
O jezu...
Odpowiedz
#44
Bawiłam się kawał czasu z tym problemem i wreszcie skończyłam, ale kolejny problem.. "Nie byliśmy w stanie zweryfikować..." O jezu.. :) Co mam zrobić, wkleić crack ponownie?

Cud, działa! :D Dziękuję też za udzielanie porad :)
Odpowiedz
#45
Działa? Działa! Eureka :D

Crack zawsze po skończeniu instalowania gry oraz dodatków się daje bo dodatki usuwają cracka :)
Odpowiedz


[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Weryfikacja przeciw botom

Wybierz numer: 6
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości