The Sims 3 KOLEKCJA [PL] [v1.67.2] [STORE do 17.08.2014] [ISO]
Cześć.
Zainstalowałam grę według instrukcji, na początku wszystko pięknie działało, jednak później niespodziewanie pojawił się problem.
Samo uruchamianie Launchera trwa w nieskończoność, do tego czasem się uruchomi, a czasem nie - nie wiem od czego to zależy.
Przy próbie zainstalowania nowo dodanych obiektów wyskakuje "małe okienko" instalacji (jakby chciało instalować), jednak po chwili wszystko się wiesza, program nie odpowiada i dodatki się nie instalują. Jednak najgorsze jest to, że sama gra również się już nie uruchamia - czarne tło bez reakcji.
Próbowałam otwierać program w trybie zgodności z Windows 8, Windows 7, Windows Vista i Windows XP, jednak wtedy nawet Launcher się nie uruchomił - pojawiała się tylko ikonka w "ukrytych ikonach" z prawej strony paska zadań, jakby program próbował się uruchomić, jednak później znika i jest lipa.. Nie mam pojęcia w czym może być problem. Może reinstalacja by pomogła? 

Parametry mojego laptopa:
Intel® Corei5-3230M  CPU @ 2.60 GHz
4GB RAM,

grafika NVIDIA GeForce 720M
Windows 10 Home x64 (wersja 1803)

Demon prędkości to to nie jest, jednak wcześniej miałam już zainstalowaną na nim grę The Sims 3 i działała perfekcyjnie.
Z góry dzięki :)
Odpowiedz
A twój laptop czasem ci nie zamula ?

Według mnie to wina systemu lub sprzętu.

Przeskanuj system normalnym antywirusem (nie jakimś avastem ), warto by też było sprawdzić czy czasem dysk nie pada, wolne ładowanie czegokolwiek (systemu przeglądarki itp) może być spowodowane umieraniem dysku twardego.

System to Windows 10 ? on lubi instalować aktualizacje automatycznie co powoduje zamuł komputera, może też jakaś aktualizacja instalować się w kółko...
U mnie na podobnym sprzęcie windows 10 nawet się nie chce zainstalować
Odpowiedz
Masz może tylko dodatek Pokolenia? Bo nie chce calego pobierac bo dlugo :/
Odpowiedz
Każdy dodatek jest osobnym plikiem ISO, pobierz tylko "8. The Sims 3 Pokolenia.ISO"
Odpowiedz
Witam mam sprawe poniewaz usunely mi sie kody od gierki a nie chce od nowa instalki pobierac tylko po to moglbys wyslac ten plik z kodami do pobrania lub skriny czy cos? z gory dzieki

(11-Paż-2018, 10:14:23)kamil445 napisał(a): Każdy dodatek jest osobnym plikiem ISO, pobierz tylko "8. The Sims 3 Pokolenia.ISO"

wiem ze data, ale nom
Odpowiedz
Kody czyli cd-key ? Masz je w "Kolejnosc instalacji i seriale.TXT"

Przypominam, że nie musisz pobierać całcyh 40 GB, w programach torrentowych możesz wybrać które pliki mają zostać pobrane, a które nie.

(16-Paż-2018, 14:50:08)Gość napisał(a): wiem ze data, ale nom

Nie rozumiem o co z tym chodzi ? jakie data ?
Odpowiedz
'Nieudana autoryzacja plyty..'
Nie do wszystkich czesci byl dolaczony folder crack. Czy mam szukac na wlasna reke brakujacych crackow do poszczegolnych czesci?
Odpowiedz
Ile razy mam tłumaczyć, że tylko podstawka ma cracka, przecież grę uruchamiamy launcherem który znajduje się w PODSTAWCE.
Odpowiedz
Dzień dobry :) Poinstalowane, fajnie gra. DZIĘKUJĘ. Miałam mały problem z aktualizacją podstawki ale ściągłam inną z neta i poszło. Jedynie mam obecnie problem z zainstalowaniem elementów z Store Content. Wiem gdzie mają być skopiowane ale nie mogę ich wypakować - wywala jakieś śmieszne błędy i nie rozpakowuje. Może tak samo pomogłoby pobranie z innego źródła? Ale czy takowe jest? Albo co inaczej mogę zrobić? Mam Deamona / winRara... I nie chce wypakować.
Odpowiedz
Nie rozpakowuje z archiwum WinRar czy poprzez plik .bat ?

Jeżeli chodzi o bat to spróbuj przenieść pliki na inny dysk, partycję jeżeli takową posiadasz.

Jeżeli nie to przenieś na pulpit i spróbuj ponownie
Odpowiedz
Nie chciało rozpakować WinRarem pliku (nie mogłam nic wydobyć z tych spakowanych plików). Wyskoczył jakiś nieznany błąd.

Niemniej jednak pobrałam z innego źródła i poszło bez problemu.

Może wina była taka że Twojego torrenta pobierałam w pracy (;>) i przenosiłam go do domu na pendrivie. Może pendrive zrobił psikusa...

Jeszcze mam jedno pytanko... Teraz jak już wszystko śmiga... Jest opcja doinstalować pominięte dodatki? :-)))

Nie chciałam np. Kariery i ją pominęłam a teraz bym chciała :<
(Kobietą trudno być...)
Odpowiedz
Ponowne sprawdzanie plików w programie torrentowym rozwiązało by problem, w razie ich uszkodzenia, uszkodzone części zostały by pobrane na nowo, bez potrzeby pobierania całości z innego miejsca.

Możesz doinstalować dodatki
Odpowiedz
nie ma patcha jest tylko jakies TS3
Odpowiedz
(05-Lis-2018, 15:26:05)Gość napisał(a): nie ma patcha jest tylko jakies TS3

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Odpowiedz
Witam, nie wiem czemu, ale nie ma niczego do zainstalowania po wejściu w folder z dodatkiem " Szalone lata 70, 80, 90"
Odpowiedz


[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Weryfikacja przeciw botom

Wybierz numer: 5
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości