The Sims 3 KOLEKCJA [PL] [v1.67.2] [STORE do 17.08.2014] [ISO]
Cześć, 
Mam pewny problem, a mianowicie chcąc zainstalować dodatek do the sims 3 "Szalone lata 70. 80. 90", nie ma tego dodatku do zainstalowania. Gdy wchodzę w folder z tym dodatkiem, folder okazuję się pusty..
Odpowiedz
W programie torrentowym zatrzymaj torrenta a następnie wykonaj "ponowne sprawdzanie".

Bardzo możliwe iż plik jest uszkodzony.
Odpowiedz
Hej, miałam zainstalowaną podstawę z oryginalnej płyty i miałam ją bez żadnych dodatków, więc nie instalowałam podstawy z tego pliku do pobrania. Zainstalowałam wymarzone podróże i nowoczesny apartament, a kiedy chce zainstalować karierę i inne dodatki/akcesoria wyskakuje mi błąd, że muszę przed instalacją dodatku mieć zainstalowaną kopię the sims 3 chociaż ją mam tylko z płyty.
Odpowiedz
Cześć. Odezwałam się na youtube, ale zgodnie z twoim zaleceniem odezwałam się tutaj. Otóż tak: W sumie jeżeli chodzi o rozgrywkę Simsy działają wspaniale. Tylko jeżeli jestem w trybie budowania albo kupowania zaczyna się zacinać, po chwili ekran robi się czarny i wywala mnie na pulpit. Z trybem życia jest wszystko okej. Wiesz może co z tym zrobić? Ktoś mi poradził żebym zostawiła sobie tylko te dodatki które chcę, bo to za duże obciążenie dla gry. ?

(12-Lis-2018, 11:33:04)Gość napisał(a): Cześć. Odezwałam się na youtube, ale zgodnie z twoim zaleceniem odezwałam się tutaj. Otóż tak: W sumie jeżeli chodzi o rozgrywkę Simsy działają wspaniale. Tylko jeżeli jestem w trybie budowania albo kupowania zaczyna się zacinać, po chwili ekran robi się czarny i wywala mnie na pulpit. Z trybem życia jest wszystko okej. Wiesz może co z tym zrobić? Ktoś mi poradził żebym zostawiła sobie tylko te dodatki które chcę, bo to za duże obciążenie dla gry. ?

I zapomniałam dodać, wszystkie ustawienia mam ustawione na najniższe.  :sleepy:
Odpowiedz
(12-Lis-2018, 09:45:15)Gość napisał(a): Hej, miałam zainstalowaną podstawę z oryginalnej płyty i miałam ją bez żadnych dodatków, więc nie instalowałam podstawy z tego pliku do pobrania. Zainstalowałam wymarzone podróże i nowoczesny apartament, a kiedy chce zainstalować karierę i inne dodatki/akcesoria wyskakuje mi błąd, że muszę przed instalacją dodatku mieć zainstalowaną kopię the sims 3 chociaż ją mam tylko z płyty.

Witaj, wyraźnie wiele razy wspominałem tutaj na forum, że trzeba usunąć wszystko co ma związek z sims 3 przed instalacją tej kolekcji.
Twoja wersja Sims 3 (podstawka) zapewne nie jest w wersji 1.67.2 która jest tutaj wymagana :)

(12-Lis-2018, 11:33:04)Gość napisał(a): Cześć. Odezwałam się na youtube, ale zgodnie z twoim zaleceniem odezwałam się tutaj. Otóż tak: W sumie jeżeli chodzi o rozgrywkę Simsy działają wspaniale. Tylko jeżeli jestem w trybie budowania albo kupowania zaczyna się zacinać, po chwili ekran robi się czarny i wywala mnie na pulpit. Z trybem życia jest wszystko okej. Wiesz może co z tym zrobić? Ktoś mi poradził żebym zostawiła sobie tylko te dodatki które chcę, bo to za duże obciążenie dla gry. ?

(12-Lis-2018, 11:33:04)Gość napisał(a): Cześć. Odezwałam się na youtube, ale zgodnie z twoim zaleceniem odezwałam się tutaj. Otóż tak: W sumie jeżeli chodzi o rozgrywkę Simsy działają wspaniale. Tylko jeżeli jestem w trybie budowania albo kupowania zaczyna się zacinać, po chwili ekran robi się czarny i wywala mnie na pulpit. Z trybem życia jest wszystko okej. Wiesz może co z tym zrobić? Ktoś mi poradził żebym zostawiła sobie tylko te dodatki które chcę, bo to za duże obciążenie dla gry. ?

I zapomniałam dodać, wszystkie ustawienia mam ustawione na najniższe.  :sleepy:

Ktoś dobrze pisał, ta gra jest ciężka i chodzi jak czołg jak ma się wszystkie dodatki + akcesoria + store.
Aczkolwiek nowsze komputery bez problemu powinny ją uciągnąć, mój ma części z 2012 roku i gra chodzi jak ta lala, chyba że grasz na mapie która jest zepsuta przez twórców (powoduje że gra co jakieś 5 sekund się chwilowo zamraża tzn gra działa ale nikt się nie porusza i czas stoi w miejscu).

Co do twojego problemu to wygląda jak by jakiś plik był uszkodzony, a gdy gra próbuje go wczytać do pamięci występuje błąd, a że ten plik jest ważny to gra się wywala z błędem.

Na dobry początek jaki system ? masz zainstalowane te bilbioteki ?
- Microsoft DirectX 9.0c
- Microsoft .NET Framework 4.7 lub nowszy
- Microsoft Visual C++ Redistributable Package, najlepiej od 2008 do 2017 posiadać. 

Jeżeli to nie pomoże to przejdźmy dalej:

Masz zainstalowane STORE CONTENT ? jeżeli tak, to spróbuj zmienić nazwę folderu Electronic Arts w Moje Dokumenty na np Electronic Arts1 (to spowoduje że store content oraz zapisy gry nie będą dostępne, dzięki temu można sprawdzić czy store content i rodzina nie są uszkodzone).

Jeżeli to pomoże lub nie, zmień nazwę folderu Electronic Arts1 na Electronic Art i napisz jaki jest rezultat
Odpowiedz
(12-Lis-2018, 11:59:49)kamil445 napisał(a):
(12-Lis-2018, 09:45:15)Gość napisał(a): Hej, miałam zainstalowaną podstawę z oryginalnej płyty i miałam ją bez żadnych dodatków, więc nie instalowałam podstawy z tego pliku do pobrania. Zainstalowałam wymarzone podróże i nowoczesny apartament, a kiedy chce zainstalować karierę i inne dodatki/akcesoria wyskakuje mi błąd, że muszę przed instalacją dodatku mieć zainstalowaną kopię the sims 3 chociaż ją mam tylko z płyty.

Witaj, wyraźnie wiele razy wspominałem tutaj na forum, że trzeba usunąć wszystko co ma związek z sims 3 przed instalacją tej kolekcji.
Twoja wersja Sims 3 (podstawka) zapewne nie jest w wersji 1.67.2 która jest tutaj wymagana :)

(12-Lis-2018, 11:33:04)Gość napisał(a): Cześć. Odezwałam się na youtube, ale zgodnie z twoim zaleceniem odezwałam się tutaj. Otóż tak: W sumie jeżeli chodzi o rozgrywkę Simsy działają wspaniale. Tylko jeżeli jestem w trybie budowania albo kupowania zaczyna się zacinać, po chwili ekran robi się czarny i wywala mnie na pulpit. Z trybem życia jest wszystko okej. Wiesz może co z tym zrobić? Ktoś mi poradził żebym zostawiła sobie tylko te dodatki które chcę, bo to za duże obciążenie dla gry. ?

(12-Lis-2018, 11:33:04)Gość napisał(a): Cześć. Odezwałam się na youtube, ale zgodnie z twoim zaleceniem odezwałam się tutaj. Otóż tak: W sumie jeżeli chodzi o rozgrywkę Simsy działają wspaniale. Tylko jeżeli jestem w trybie budowania albo kupowania zaczyna się zacinać, po chwili ekran robi się czarny i wywala mnie na pulpit. Z trybem życia jest wszystko okej. Wiesz może co z tym zrobić? Ktoś mi poradził żebym zostawiła sobie tylko te dodatki które chcę, bo to za duże obciążenie dla gry. ?

I zapomniałam dodać, wszystkie ustawienia mam ustawione na najniższe.  :sleepy:

Ktoś dobrze pisał, ta gra jest ciężka i chodzi jak czołg jak ma się wszystkie dodatki + akcesoria + store.
Aczkolwiek nowsze komputery bez problemu powinny ją uciągnąć, mój ma części z 2012 roku i gra chodzi jak ta lala, chyba że grasz na mapie która jest zepsuta przez twórców (powoduje że gra co jakieś 5 sekund się chwilowo zamraża tzn gra działa ale nikt się nie porusza i czas stoi w miejscu).

Co do twojego problemu to wygląda jak by jakiś plik był uszkodzony, a gdy gra próbuje go wczytać do pamięci występuje błąd, a że ten plik jest ważny to gra się wywala z błędem.

Na dobry początek jaki system ? masz zainstalowane te bilbioteki ?
- Microsoft DirectX 9.0c
- Microsoft .NET Framework 4.7 lub nowszy
- Microsoft Visual C++ Redistributable Package, najlepiej od 2008 do 2017 posiadać. 

Jeżeli to nie pomoże to przejdźmy dalej:

Masz zainstalowane STORE CONTENT ? jeżeli tak, to spróbuj zmienić nazwę folderu Electronic Arts w Moje Dokumenty na np Electronic Arts1 (to spowoduje że store content oraz zapisy gry nie będą dostępne, dzięki temu można sprawdzić czy store content i rodzina nie są uszkodzone).

Jeżeli to pomoże lub nie, zmień nazwę folderu Electronic Arts1 na Electronic Art i napisz jaki jest rezultat

No więc tak... Zmieniłam nazwę folderu Electronic Arts na Electronic Arts1, i uruchomiłam grę. Moja pierwsza rodzinka się usunęła, ale co tam. Wybrałam miasto i wprowadziłam rodzinkę z biblioteki do losowego domu. Pierwsze co zrobiłam to weszłam w tryb budowania, i o dziwo, nie było żadnych problemów! Nie wyłączyła mi się gra jak poprzednio, i mogłam sobie siedzieć w tych dwóch trybach (budowania i kupowania) jak długo chciałam, i nie musiałam się martwić tym, że zaraz mi wyjdzie z gry. W takim razie bardzo serdecznie dziękuję za rady!
Odpowiedz
Twoje save NIE zostało usunięte,

nadal znajduje się w folderze Electronic Arts1 (ten ze zmienioną nazwą), możesz sobie przywrócić rodzinę z tego folderu. Czyba że juz został usunięty to cóż... :P

Czyli błąd był spowodowany przez STORE CONTENT, jeżeli jeszcze posiadasz pliki instalacyjne to możesz znów spróbować zainstalować to store content, tym razem przed instalacją w programie torrentowym wybierz ponowne sprawdzanie które sprawdzi czy czasem pliki się czasem źle nie pobrały.

To store content zawiera płatne przedmioty które dzięki temu są darmowe (nie trzeba ich kupować za te simpointsy).
Bardzo przydatne to jest, urozmaica grę
Odpowiedz
Cześć, mam pytanie. Jakim programem wypakowałeś pliki Story Content? :3
Odpowiedz
(12-Lis-2018, 14:19:40)kamil445 napisał(a): Twoje save NIE zostało usunięte,

nadal znajduje się w folderze Electronic Arts1 (ten ze zmienioną nazwą), możesz sobie przywrócić rodzinę z tego folderu. Czyba że juz został usunięty to cóż... :P

Czyli błąd był spowodowany przez STORE CONTENT, jeżeli jeszcze posiadasz pliki instalacyjne to możesz znów spróbować zainstalować to store content, tym razem przed instalacją w programie torrentowym wybierz ponowne sprawdzanie które sprawdzi czy czasem pliki się czasem źle nie pobrały.

To store content zawiera płatne przedmioty które dzięki temu są darmowe (nie trzeba ich kupować za te simpointsy).
Bardzo przydatne to jest, urozmaica grę

Dziękuję, odzyskałam save.  :D
Odpowiedz
(14-Lis-2018, 17:10:09)Gość napisał(a): Cześć, mam pytanie. Jakim programem wypakowałeś pliki Story Content? :3

WinRar
Odpowiedz
Wink 
Cześć! Ktos tu jest jeszcze:)?
Co amm zrobic jesli po instalacji dodatku kariera deamon tools-wersja darmowa wyskauje mi informacja ze wykorzystałam juz wszystlkie wolne napędy a zeby je odblokowac muszę posiadac licencję... zalezy mi na pozostalych dodatkach.. Ktos pomoze?:)
Odpowiedz
Kilka stron wcześniej jest odpowiedź na twoje pytanie :P

Ale napiszę ponownie, bo why not ^^ ?

Po zainstalowaniu the sims 3 kariera, musisz odmontować wirtualną płytę DVD w programie daemon tools, prawym i odmontuj.

Lub zainstaluj wcześniejszą wersję daemon toolsa, która robi to za ciebie! (serio, nie wiem kto był tak inteligentny i wyłączył automatyczne przemontowywanie obrazów dysków ISO w tym nowym daemon toolsie)

Używam wersji 4.47.1 i polecam ją każdemu
Odpowiedz
Hej, mam problem, mianowicie podczas wypakowywania Store Content próbuję uruchomić grę tak jak na filmiku i wyskakuje mi komunikat "Nastąpił błąd podczas uruchamiania. Zobacz szczegóły w dzienniku." Co mam zrobić??
Odpowiedz
Reinstalacja gry wraz z usuwaniem wszystkiego co ma związek z sims 3 / origin /ea

W ty również wpisy z rejestru oraz pliki z moje dokumenty, na internecie znajdziesz poradnik jak usunąć pozostałe wpisy rejestru

Po usunięciu tych pozostałości insyaluj ponownie grę

BTW to było wałkowane na tym forum millijony razy
Odpowiedz
Czy folder ze ściągniętą grą również muszę usunąć, przeczyścić wszystko i dopiero ponownie ściągnąć całą grę czy obędzie się bez ponownego ściągania?
Odpowiedz


[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Weryfikacja przeciw botom

Wybierz numer: 5
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości