The Sims 3 KOLEKCJA [PL] [v1.67.2] [STORE do 17.08.2014] [ISO]
:ok:
Odpowiedz
Mam problem. Zrobiłam wszystko do końca (co do instalowania gry , dodatków, cracku i Store Content) wchodzę w grę i pisze mi "Nastąpił błąd podczas uruchamiania. Zabacz szczegóły w dzienniku"
Odpowiedz
(28-Sty-2019, 15:00:09)kamil445 napisał(a):
(27-Sie-2018, 22:16:50)kamil445 napisał(a): na dobry początek

Posiadasz zainstalowane poniższe biblioteki ?

- Microsoft DirectX 9.0c
- Microsoft .NET Framework 4.7 lub nowszy
- Microsoft Visual C++ Redistributable Package, najlepiej od 2008 do 2017 posiadać.
Jak to nic nie pomaga to wtedy reinstall gry wraz z usunięciem wpisów rejestru folderu w moje dokumenty itp
Odpowiedz
Pobrałam Sims 3 i pięć pierwszych dodatków z listy razem z aktualizacjami. Przekopiowałam cracka z ostatniego folderu, jest ok, poza jednym - za każdym razem otwiera mi się gra Sims 3 Po Zmroku, nie ważne w jaką ikonkę gry kliknę (Po zmroku to ostatni dodatek, który pobrałam).
Co zrobić, żeby zagrać w zwykłe Simsy lub jakikolwiek inny dodatek?
Odpowiedz
Zawsze gra jest uruchamiana z ostatniego zainstalowanego dodatku, aczkolwiek wszystkie poprzednie dodatki działają, po zainstalowaniu całości gra będzie uruchamiana z dodatku skok w przyszłość.

Tak to działa :P
Odpowiedz
Witam, 

Ja mam problem z plikiem Store Contet. Problem wyglada tak : 
Do momentu wypakowania pliku do folder jest wsyztsko wporzadku gdyż odpalam plik o nazwie ,, setup” na filmiku jest to ,, setup. Bat „ nie wiem czy ma to jakieś znaczenie nastepnie pojawia mi sie dane Okienko wciskam dowolny klawisz i tutaj pojawia się problem ponieważ nie idzie dalej tylko pojawia się komunikat jakiś po angielsku :



Cytat:FreeArc 0.666 extracting archive: Store Content.arc Extracting 60 files, 9,302,018,381 bytes. Processed 0,0%  Overwrite Store Content\Mods\Resource.cfg always skip all upadate all. 


Zaznaczę, ze gra była wcześniej już instalowana i było wszystko w porządku podczas pierwszej instalacji lecz musiała odinstalować i zainstalować na nowo i pojawił się problem. 

Proszę o pomoc, gra oczywiście działa bez zarzutów ale nie są dostępne niektóre obiekty

//Poprawiłem tekst
Odpowiedz
Witaj

Komunikat który wyskoczył, czyli "Overwrite Store Content\Mods\Resource.cfg always skip all upadate all"

Oznacza, że program znalazł już istniejące pliki store content.

Rozwiązaniem jest usunięcie folderu "Store Content" i powinny być tyl;ko takie pliki "arc.exe, Setup.bat, Store_Content.arc"

Teraz ponownie uruchamiamy Setup.bat

Na filmiku jest to od tego momentu:

https://youtu.be/Z934yEondHE?t=7m54s
Odpowiedz
Witam, gra mi się niemiłosiernie zacina, a do tego obraz nie zajmuje calego ekranu, tylko jakies 3/4. Jak można to naprawić? Przy instalacji nie było żadnych problemów, mam zainstalowane wszystkie dodatki, czy możliwe żeby przez to gra się zacinała i baaardzo wolno ładowała? Jeśli chodzi o system to działam na Windowsie 8.1
Odpowiedz
Witaj

Jest taka pewna mapka która jest fatalnie zoptymalizowana, niestety nie pamiętam jej nazwy, możliwe że właśnie na niej grasz i to może być powód przez który gra się zacina. 

Innym powodem może być problem sprzętowy. Po prostu twój laptop czy tam komputer jest za słaby, poprawić działanie gry w takim przypadku można poprzez zmianę ustawień graficznych. W tych ustawieniach także można zmienić rozdzielczość aby gra zajmowała cały ekran a nie 3/4.

Po sprawdzeniu tych dwóch opcji napisz czy pomogło.
Odpowiedz
(15-Kwi-2019, 20:01:32)kamil445 napisał(a): Witaj

Jest taka pewna mapka która jest fatalnie zoptymalizowana, niestety nie pamiętam jej nazwy, możliwe że właśnie na niej grasz i to może być powód przez który gra się zacina. 

Innym powodem może być problem sprzętowy. Po prostu twój laptop czy tam komputer jest za słaby, poprawić działanie gry w takim przypadku można poprzez zmianę ustawień graficznych. W tych ustawieniach także można zmienić rozdzielczość aby gra zajmowała cały ekran a nie 3/4.

Po sprawdzeniu tych dwóch opcji napisz czy pomogło.

Zmianę ustawień graficznych i rozdzielczości w grze czy w laptopie? Wiem,że głupie pytanie, ale wolę się upewnić xD
Odpowiedz
W grze :P
Odpowiedz
(16-Kwi-2019, 16:25:05)kamil445 napisał(a): W grze :P

Zmieniłam ustawienia i jedyny skutek jaki to dało, to to, że obraz jest na cały ekran, sama gra dalej muli niezależnie od mapy :/
Odpowiedz
W takim razie ustaw ustawienia graficzne na najniższe, powinno to trochę pomóc.

Też warto sprawdzić czy laptop działa na zrównoważonym lub wysokiej wydajności. (klikamy na ikonke baterii i tam wybieramy plan zasilania oszczędzanie energii/zrównoważony/wysoka wydajność).
Odpowiedz
Wink 
Witam,

Ja mam problem taki, że nie mam zielonego pojęcia gdzie wypakowały mi się dodatki ze setup.bat żebym mogła skopiować i zamienić pliki w grze. Proszę o pomoc
Odpowiedz
dodatki czyli zawartość ze store bo dodatki do gry się normalnie instaluje :P

a one są wypakowane w tym samym miejscu co setup.bat jest tam folder Store Content i w tym folderze są pliki które kopiujemy do folderu moje dokumenty tak jak na filmiku :)
Odpowiedz


[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Weryfikacja przeciw botom

Wybierz numer: 3
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości