The Sims 3 KOLEKCJA [PL] [v1.67.2] [STORE do 17.08.2014] [ISO]
witam , 

Jaka może być przyczyna tego że gra się muli ?? 

komputer spełnia wszystkie wymagania
Odpowiedz
Jest taka pewna mapka która jest fatalnie zoptymalizowana, niestety nie pamiętam jej nazwy, możliwe że właśnie na niej grasz i to może być powód przez który gra się zacina. 

Spróbuj też zmienić ustawienia graficzne na niższe, powinno pomóc  ;)
Odpowiedz
Przy instalacji wszystkiego muszę podawać kody rejestracyjne, których nie mam... A te znalezione  w internecie juz nie działają co teraz?

(31-Maj-2019, 12:39:25)Gość napisał(a): Przy instalacji wszystkiego muszę podawać kody rejestracyjne, których nie mam... A te znalezione  w internecie juz nie działają co teraz?

Okej już wiem gdzie są sorki :)
Odpowiedz
Co zrobić gdy po odpaleniu gry wyskakuje komunikat o braku wlozonej plyty skok w przyszłość?
Odpowiedz
Skopiowac cracka w poprawne miejsce :)

Obejrzyj moment kopiowania cracka ponownie (w szczególności z i gdzie)
Odpowiedz
Czemu powierzchnie nie mają tekstur?
Odpowiedz
Co ? w the sims 3 na sprzęcie i5 3470 @ 3.2 GHz oraz Sapphire AMD Radeon HD 7850 2 GB oraz 16 GB RAM przegrałem dziesiątki godzin i nie miałem takiego problemu. Gra działała na max ustawieniach graficznych.

Zaktualizuj sterowniki do karty graficznej a jak to nic nie da to pogrzeb w ustawieniach graficznych w grze.

To nie jest normalne.
Odpowiedz
(01-Cze-2019, 20:38:31)kamil445 napisał(a): Co ? w the sims 3 na sprzęcie i5 3470 @ 3.2 GHz oraz Sapphire AMD Radeon HD 7850 2 GB oraz 16 GB RAM przegrałem dziesiątki godzin i nie miałem takiego problemu. Gra działała na max ustawieniach graficznych.

Zaktualizuj sterowniki do karty graficznej a jak to nic nie da to  pogrzeb w ustawieniach graficznych w grze.

To nie jest normalne.

Kurcze pewnie mam za słabą kartę graficzną :(  Chodzi o to że wszędzie trawa jest rozmazana, z resztą jest wszystko ok więc postaram się nie zwracać na to uwagi
Odpowiedz
Spróbuj tego rozwiązania:

http://centrum-simow.com/viewtopic.php?t=1205
Odpowiedz
Halo! Nie działają żadne linki poza CRACK i MAPY, BUDYNKI, STROJE. 
Proszę o aktualizację :)
Odpowiedz
(30-Cze-2019, 13:41:02)miskmaster napisał(a): Halo! Nie działają żadne linki poza CRACK i MAPY, BUDYNKI, STROJE. 
Proszę o aktualizację :)


Poprawione :ok:
Odpowiedz
Czy po instalacji wszystkiego można usunąć folder z plikami ISO??
edit i btw jesli tak to jak to zrobić, gdyż pokazuje mi że plik jest używany przez program czy coś w tym stylu
Odpowiedz
Możesz usunąć te pliki, a pojawia się komunikat ponieważ jeden z plików iso jest jeszcze zamontowany w programie daemon tools.

W google poszukaj jak odmontować obraz iso daemon tools
Odpowiedz
(01-Lip-2019, 17:45:19)kamil445 napisał(a): Możesz usunąć te pliki, a pojawia się komunikat ponieważ jeden z plików iso jest jeszcze zamontowany w programie daemon tools.

W google poszukaj jak odmontować obraz iso daemon tools

już ogarnęłam wszystko ale kolejny problem, gdy włączam grę po ekranie ładowania pojawia się komunikat o braku płyty z grą w napędzie, zostawiłam pliki ISO skoku w przyszłość i podstawowej gry :/
edit: dodam że korzystałam ze wskazówek ktore byly gdzieś na początku wątku, crack wklejony ze skoku w przyszłość do folderu Game/Bin i niestety nic, otwierając grę przez każdy plik po ekranie ładowania to samo niestety, próbując odpalić grę przez plik zawarty w cracku pokazuje mi błąd o treści "nieudana inicjalizacja usługi (0x0175dcbb)
 UWAGA NOWOSC gierka działa, obejrzałam filmik dokładniej i jest gicik Kocham
Odpowiedz
Witam, mam problem, otóż wydaje mi się, że wszystko zrobilem dobrze, ale wyświetla się Błąd uruchomienia gry kiedy włączam launcher. Pomoże ktos? :C
Odpowiedz


[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Weryfikacja przeciw botom

Wybierz numer: 2
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości