The Sims 3 KOLEKCJA [PL] [v1.67.2] [STORE do 17.08.2014] [ISO]
#61
Pobierałam grę przez 2 dni po czym i tak pisze, że uruchomienie zostało uniemożliwione :/ Wraz z tym nie mogę zaktualizować niczego, bo pisze, że nie ma podstawy. Co robić w takim przypadku?
Odpowiedz
#62
Jestem 17-letnią dziewczyną i ogarniam na komputerach sporo więcej niż przeciętne dziewczyny w moim wieku ale moim zdaniem instrukcja jest troche za mało dokładna. Właśnie instaluje i jeszcze nie do końca wiem jak zainstalować patch ale może sobie poradze :) Miałam wcześniej "The Sims 3 Collection [TheBlacksmithProject]" i jakoś dałam rade z pomocą kolegi ale wydaje mi się że tamta wersja była łatwiejsza do zainstalowania.
Odpowiedz
#63
EDIT: Przepraszam, odkryłam mój błąd, ale nadal nie mogę otworzyć gry. Chcę przenieść cracka do folderu z podstawą, ale pisze, że za mało miejsca w folderze (nie na dysku)
Odpowiedz
#64
Instalacja tej wersji jest trudniejsza bo trzeba instalować gre i podstawke oraz patche samodzielnie ;)

Jeżeli nie ma miejsca to wyglada jak bys probowala skopiowac cracka na plyte.

Może spróbuj zainstalowac gre w innym miejscu oraz upewnij sie ze nie ma pozostalosci po wczesniejszych wersjach gry w rejestrze systemu.

Jak cos pisz postaram sie pomoc
//pisane z tela sorry za bledy i brak polskich znakow
Odpowiedz
#65
Dziękuję, właśnie uświadomiłam sobie, że wygląda jakby miało przesłać się na płytę. Jak można to zmienić? >Nie jestem bardzo zaawansowana w takich rzeczach<
Odpowiedz
#66
Znaczy crack kopiujesz do np. "C:/Program Files(x86)/Electronic Arts/The Sims 3/Game/Bin"
I tutaj wklejsz te pliki cracka (sims3launcher.exe itd)
I powinno bez problemu przejść ;)
Cracka oczywiscie z dodatku skok w przyszlosc kopiujesz folder AKIMO
Odpowiedz
#67
OK, znalazłam ten plik, tylko nadal pisze, że nie ma miejsca na dysku TheSims3. Nie mam żadnej płyty w komputerze.
Odpowiedz
#68
A spróbuj skopiowac cracka na pulpit a potem do folderu z gra, bardzo dziwny blad...

Może w innym miejscu zainstaluj ta gre ponownie ?
Odpowiedz
#69
Hej!
Podczas ładowania rodziny wyskakuje mi błąd i wyrzuca mnie na pulpit oraz wyłącza grę. :(
Czy mógłbyś mi jakoś pomóc? Dopiero po instalacji dodatków, mianowicie Kariery i Zwierzaków oraz przerzuceniu cracka zaczęło się tak dziać. :( Bardzo proszę o pomoc
Odpowiedz
#70
Gra oraz cracki mają zainstalowane aktualizacje ? Tzn były aktualizowane po instalacji ???
Odpowiedz
#71
Wink 
(28-Gru-2016, 11:38:21)kamil445 napisał(a): Gra oraz cracki mają zainstalowane aktualizacje ? Tzn były aktualizowane po instalacji ???

Tak, były, ponieważ o ile dobrze pamiętam przed instalacją dodatków wyskakiwał taki komunikat. :/
Odpowiedz
#72
A właściwie jaki jest to błąd ? bo gra może mieć wielee błędów :)
Odpowiedz
#73
witam mam problem zwieżaki nie mają koloru wszystkie koty psy konie są czasrne co zrobic
Odpowiedz
#74
Może komputer za słaby na wczytanie wszystkich "tekstur" i dlatego są czarne, może ponowna instalacja gry rozwiąże ten problem ?

Trudno powiedzieć bo nigdy nie spotkałem się z takim problemem :/
Odpowiedz
#75
Czy to jeszcze działa?
Odpowiedz


[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Weryfikacja przeciw botom

Wybierz numer: 10
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości