The Sims 3 KOLEKCJA [PL] [v1.67.2] [STORE do 17.08.2014] [ISO]
Witam

Podczas instalowania pojawia mi się komunikat o błędzie Torrenta 'Plik The sims 3 KOLEKCJA PL. Proces nie może uzyskać dostępu do pliku, ponieważ jest on używany przez inny proces. (WriteToDisk)
Odpowiedz
(03-Lip-2019, 00:49:29)bananqgames napisał(a): Witam, mam problem, otóż wydaje mi się, że wszystko zrobilem dobrze, ale wyświetla się Błąd uruchomienia gry kiedy włączam launcher. Pomoże ktos? :C


Wcześniej były zainstalowane jakieś simsy 3 ? Spróbuj uruchomić jako administrator.

Jeżeli to nic nie da to usuń całą grę + wpisy rejestru i ponownie ją zainstaluj


(05-Lip-2019, 11:32:30)Strzała1323 napisał(a): Witam

Podczas instalowania pojawia mi się komunikat o błędzie Torrenta 'Plik The sims 3 KOLEKCJA PL. Proces nie może uzyskać dostępu do pliku, ponieważ jest on używany przez inny proces. (WriteToDisk)


Zatrzymaj torrent i wybierz "ponowne sprawdzanie" to sprawdzi czy pliki się dobrze pobrały.

Jeżeli to nic nie da to zmień ścieżkę instalacyjną gry (zainstaluj w innym miejscu)
Odpowiedz
(05-Lip-2019, 11:32:30)Strzała1323 napisał(a): Witam

Podczas instalowania pojawia mi się komunikat o błędzie Torrenta 'Plik The sims 3 KOLEKCJA PL. Proces nie może uzyskać dostępu do pliku, ponieważ jest on używany przez inny proces. (WriteToDisk)


Zatrzymaj torrent i wybierz "ponowne sprawdzanie" to sprawdzi czy pliki się dobrze pobrały.

Jeżeli to nic nie da to zmień ścieżkę instalacyjną gry (zainstaluj w innym miejscu)

'Ponowne sprawdzenie' nie pomogło.
Zainstalować na innym dysku czy wystarczy do innego folderu?
Odpowiedz
Wystarczy do innego folderu

Jak instalujesz gre to wyłącz program torrentowy
Odpowiedz
(24-Lip-2019, 17:33:41)nddx napisał(a): hej, obejrzałam filmik i zrobiłam wszystko dokładnie jak na nim z małym wyjątkiem. podczas montowania dodatków zawsze aż do końca w tle działały po 4 (bo na tyle mogłam sobie pozwolić) przez co nie wszystkie zainstalowały się po kolei. nie wiem czy to przez mój błąd. gdy chciałam włączyć grę zamiast samej gry wyświetlił mi się czarny ekran. mógłby ktoś mi powiedzieć co mam zrobić w takiej sytuacji?

PS. nie wiem czy to drobny szczegół, który nic nie znaczy, ale gdy najeżdżam myszką na włączoną grę pisze The Sims 3: Film, a wydaje mi się, że powinno pisać The Sims 3: Skok w przyszłość.


Do zainstalowania wystarczy jeden wirtualny napęd, można wcześniejsze obrazy "odmontować" :)
Odpowiedz
Co zrobić jak się nie ma Daemon Tools?
Odpowiedz
Wypakuj pliki z pliku iso za pomocą winrar i uruchom setup.exe

Aczkolwiek łatwiej się instaluje za pomocą daemon toolsa. Możesz go pobrać z dobreprogramy
Odpowiedz
Gra super działała, ale teraz pokazuje mi się, że nie znaleziono płyty z grą i nie mogę jej przez to odpalić.
Odpowiedz
(23-Gru-2019, 16:27:48)Gość napisał(a): Gra super działała, ale teraz pokazuje mi się, że nie znaleziono płyty z grą i nie mogę jej przez to odpalić.


Wgraj ponownie cracka, na pierwszej stronie w załączniku jest plik  Crack_v1.67.2.zip

Pobierz go i wypakuj zawartość do folderu z grą (do podstawki, nie dodatku) podmieniając pliki, gra powinna odpalić.
Odpowiedz
witam, pobrałam thesims3 i teraz mam pytanie, samo pobranie zajęło mi 40gb na dysku, czy jak zainstaluje wszystkie pliki to czy sama instalacja znowu zajmie mi 40gb? z góry dziękuję :)
Odpowiedz
Wraz ze store content pewnie tak, nie posiadam jak na razie gry zainstalowanej więc nie powiem ile ona dokładnie waży
Odpowiedz
Dzięki bardzo za poprowadzenie. Udało się...prawie....zaraz po odpaleniu menu pojawia mi się komunikat, że "Nie byliśmy w stanie sprawdzić, czy twój dysk jest wiarygodną kopią Gry". Chodzi pewnie o crack. Wydaje mi się, że robiłem wszystko krok po kroku. Jaki może być powód?
Odpowiedz
Masz rację!

Problem jest w cracku, a właściwie źle go pewnie skopiowałeś :P

Pobierz to archiwum: https://pldm.ml/forum/attachment.php?aid=2

Zawartość po wypakowaniu wklej do folderu z grą podmieniając pliki!
Domyślnie jest to "C:\Program Files (x86)\Electronic Arts\The Sims 3\Game\Bin\"
Odpowiedz
Kiedy probuje dodac dodatek Kariera to pokazuje mi sie okladka "deluxe" i wyskakuje powiadomienie ze najpierw musze miec kopie gry the sims 3

Sprawdzilam to jeszcze z innymi i to samo sie pokazuje mimo ze zainstalowalam ts3.
Odpowiedz
instalujesz wszystkie doadatki tak jak w instrukcji ? oraz ich aktualizacje również instalujesz ?

Jeżeli instalator nie może wykryć instalacji, możliwe że antywirus zablokował instalator wczesniejszego dodatku, (nowoczesny apartament)

Niestety musisz wszystko odinstalować, i zainstalować na nowo. Jeżeli ten błąd sie potwórzy, spróbuj wyłączyć antywirusa/defendera
Odpowiedz


[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Weryfikacja przeciw botom

Wybierz numer: 1
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości