The Sims 3 KOLEKCJA [PL] [v1.67.2] [STORE do 17.08.2014] [ISO]
Wchodzę w grę i wyświetla się okno, że nie wiedzą czy moja gra jest ważną kopią gry. Co zrobić?

Wchodzę w grę i wyświetla się okno, że nie wiedzą czy moja gra jest ważną kopią gry. Co zrobić?
Odpowiedz
Poprawnie skopiować cracka  ;)
Odpowiedz
Podczas pobierania torrent wyskakuje mi komunikat ,,system nie może znaleźć określonej ścieżki,, windows 10 jest na to jakiś sposób ?
Odpowiedz
Spróbuj pobrać w inne miejsce oraz sprawdź czy czasem antywirus nie zablokował jakiegoś pliku torrenta.
Odpowiedz
Hej, wiem że piszę w 2020, ale mam problem w uTorrent. Pokazuje komunikat system nie może określić ścieżki,a zostało mi 0,1% do pobrania i to jest m. in. Kolejność instalacji i seriale. Nie mogę przez to pobrać kluczy, pomożesz? Proszę

Cześć, wiem że piszę w 2020, ale mam problem w uTorrent. Pokazuje komunikat system nie może określić ścieżki,a zostało mi 0,1% do pobrania i to jest m. in. Kolejność instalacji i seriale. Nie mogę przez to pobrać kluczy, pomożesz? Proszę
Odpowiedz
zatrzymaj torrenta kliknij prawym -> ponowne sprawdzenie i spróbuj ponownie
Odpowiedz
Rainbow 
Mam nadzieję, że będzie działało, ale dowiem się jak się pobierze X( (2 dni, nie wiem czy to prawda ale z moim internetem to jest możliwe. Jak moja siostra pobierała kiedyś to pobierały się ok. 15 h  [też ts3 ze wszystkimi dodatkami])
Odpowiedz
(28-Cze-2020, 18:45:20)gulgulgul napisał(a): Mam nadzieję, że będzie działało, ale dowiem się jak się pobierze X( (2 dni, nie wiem czy to prawda ale z moim internetem to jest możliwe. Jak moja siostra pobierała kiedyś to pobierały się ok. 15 h  [też ts3 ze wszystkimi dodatkami])


Jak zrobisz wszystko zgodnie z instrukcją to będzie działać
Odpowiedz
Witam. Jak obecnie z pobieraniem? Działa? I czy nocą faktycznie idzie szybciej?
Odpowiedz
nie działa pisze o jakieś aplikacji
Odpowiedz
Witam. Wszystko mi działa pięknie, ale wspomniane było w filmiku tutorial'owym, że można wywalić niektóre dodatki. Jest na to jakiś specjalny sposób, czy mogę je po prostu powyrzucać z folderu z grą?
Odpowiedz
(10-Wrz-2020, 05:56:25)Gość napisał(a): Witam. Wszystko mi działa pięknie, ale wspomniane było w filmiku tutorial'owym, że można wywalić niektóre dodatki. Jest na to jakiś specjalny sposób, czy mogę je po prostu powyrzucać z folderu z grą?


Po prostu je odinstaluj :)
Odpowiedz
czy nadal będzie 8 mb/s? oraz w jakich dokładnie godzinach?
Odpowiedz
Przy kliknięciu linku do torrenta pokazuje się, że witryna jest nieosiągalna
Odpowiedz
(01-Lis-2020, 18:32:25)Qunei napisał(a): Przy kliknięciu linku do torrenta pokazuje się, że witryna jest nieosiągalna


Gdyby witryna była nieosiągalna to nie napisał/a byś tego komentarza :P
Odpowiedz


[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Weryfikacja przeciw botom

Wybierz numer: 9
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości