The Sims 3 KOLEKCJA [PL] [v1.67.2] [STORE do 17.08.2014] [ISO]
przy instalowaniu wyskakuje mi "błąd kontroli CRC. plik SunsetValley.objectCache nie odpowiada plikowi w pliku CAB instalatora. nośnik z którego uruchamiany jest instalator może być uszkodzony" a w utorrencie wlaczylem kilkukrotnie sprawdzanie i za kazdym razem znajduje jakies drobne różnice, rzędu 0,5-2% całości i je pobiera znów, ale to nie pomaga i blad caly czas wyskakuje, a jak go zignoruje to przy niektórych innych plikach tez tak sie dzieje
Odpowiedz
Za każdym razem torrent musi dopobierać dane po ponownym sprawdzeniu ?

Ja bym sprawdził wcześniejszą wersję utorrenta, aczkolwiek według mnie antywirus może blokować pobieranie, lub ostatnia możliwość to awaria twojego dysku twardego, tak zwane bad sektory.
Odpowiedz
(21-Lis-2020, 22:29:47)kamil445 napisał(a): Za każdym razem torrent musi dopobierać dane po ponownym sprawdzeniu ?

Ja bym sprawdził wcześniejszą wersję utorrenta, aczkolwiek według mnie antywirus może blokować pobieranie, lub ostatnia możliwość to awaria twojego dysku twardego, tak zwane bad sektory.

mialem dosc powazne problemy z plikami dll i ogolnie z rejestrami, jak probowalem naprawic to bluescreen ciagle wywalało, ale ogarnalem to, rejestry mam naprawione, sfc i dism nie znajdują juz uszkodzeń, z tym ze cały czas isdone.dll i unarc.dll nie chce mi zarejestrowac, a to o nie sie pruje instalator
windows defender wyłączony całkiem, wirtualnej pamieci najebalem ile tylko sie dało
check disc nie znajduje mi zadnych uszkodzeń sektorów dysku, wszystkie foldery w ktorych trzymam pobrane pliki dodałem do wyjątków defendera (na wszelki wypadek, choc i tak jest wyłączony), jest juz o wiele lepiej, wczesniej blad wywalało mi przy pierwszym lepszym .package, teraz jest w stanie przerobic ich kilkanascie zanim błąd wywala
z utorrentem nigdy nie miałem problemów, calkiem niedawno pobierałem kilka gierek i wszystko śmigało
Odpowiedz
(22-Lis-2020, 07:06:35)Gość napisał(a):
(21-Lis-2020, 22:29:47)kamil445 napisał(a): Za każdym razem torrent musi dopobierać dane po ponownym sprawdzeniu ?

Ja bym sprawdził wcześniejszą wersję utorrenta, aczkolwiek według mnie antywirus może blokować pobieranie, lub ostatnia możliwość to awaria twojego dysku twardego, tak zwane bad sektory.

mialem dosc powazne problemy z plikami dll i ogolnie z rejestrami, jak probowalem naprawic to bluescreen ciagle wywalało, ale ogarnalem to, rejestry mam naprawione, sfc i dism nie znajdują juz uszkodzeń, z tym ze cały czas isdone.dll i unarc.dll nie chce mi zarejestrowac, a to o nie sie pruje instalator
windows defender wyłączony całkiem, wirtualnej pamieci najebalem ile tylko sie dało
check disc nie znajduje mi zadnych uszkodzeń sektorów dysku, wszystkie foldery w ktorych trzymam pobrane pliki dodałem do wyjątków defendera (na wszelki wypadek, choc i tak jest wyłączony), jest juz o wiele lepiej, wczesniej blad wywalało mi przy pierwszym lepszym .package, teraz jest w stanie przerobic ich kilkanascie zanim błąd wywala
z utorrentem nigdy nie miałem problemów, calkiem niedawno pobierałem kilka gierek i wszystko śmigało

dobra, z dllami sobie poradziłem i jest wporząsiu, ale jak wypakowuje store content to mi w winrarze wyskakują 2 błędy ze sie nie zgadza suma, ale wypakowało mi i tak, tylko ze jak wlaczylem ten setup.bat to zniknelo to co sie wypakowało i tyle
Odpowiedz
Spróbuj w innym miejscu wypakować store content i wtedy uruchom setup.bat

A gra się normalnie zainstalowała wraz z dodatkami ?
Odpowiedz
(22-Lis-2020, 19:26:15)kamil445 napisał(a): Spróbuj w innym miejscu wypakować store content i wtedy uruchom setup.bat

A gra się normalnie zainstalowała wraz z dodatkami ?

tak, wszystko sie ladnie zainstalowalo i ladnie chodzi
probowalem w roznych miejscach wypakowywac, oraz pobierac jeszcze raz sam store content ale caly czas to samo, jakby archiwum bylo uszkodzone
Odpowiedz
Zapewniam, nie jest uszkodzone, wiele razy instalowałem na wielu komputerach :)

A problem masz z wypakowaniem archiwum czy nie działa wypakowywanie przez plik start.bat ? bo store content jest spakowane 2x, raz przez winrar a drugi przez tzw "ARC".
Odpowiedz
Hej, ja mam taki problem, nie wiem co z tym zrobić. https://i.imgur.com/NDfRdU4.jpg
Odpowiedz
(26-Sty-2021, 10:44:26)kacper22293 napisał(a): Hej, ja mam taki problem, nie wiem co z tym zrobić. https://i.imgur.com/NDfRdU4.jpg


Instalowałem na win 7, 8 i 10 i nie miałem takiego problemu.

Nie mam pojęcia jak ci z tym pomóc.
Odpowiedz
Question 
Bardzo proszę o pomoc, pobrałam wszystko tak jak w filmiku. Niestety gdy w pobranych plikach wchodzę w  "1. The Sims 3" to nie mam plikuu ISO, tylko plik RAR. CO teraz zrobić. Jestem totalnym laikiem i nie umiem sobie z tym poradzić, a bardzo bardzo mi zależy. Wiem, że to stary filmik, ale liczę że jakaś dobra duszyczka do pomocy sie znajdzie... : )
Odpowiedz
(27-Sty-2021, 18:43:21)adzia281186@wp.pl napisał(a): Bardzo proszę o pomoc, pobrałam wszystko tak jak w filmiku. Niestety gdy w pobranych plikach wchodzę w  "1. The Sims 3" to nie mam plikuu ISO, tylko plik RAR. CO teraz zrobić. Jestem totalnym laikiem i nie umiem sobie z tym poradzić, a bardzo bardzo mi zależy. Wiem, że to stary filmik, ale liczę że jakaś dobra duszyczka do pomocy sie znajdzie... : )




Po prostu jak instalowałaś WinRAR to ustawiłąś aby pliki ISO były otwierane w winrar.

Uruchom DaemonTools i tam wybierz opcje zamontuj plik ISO i wskaż ten plik który u ciebie jest widoczny jako winrar.

Inny sposób to prawym na ten plik rar i wybierz wypakuj tutaj i zainstaluj uruchamiając plik autorun.exe
Odpowiedz
Hej kiedy włączam simsy to mi pokazuje ,,Nie udało się zautoryzować płyty the sims 3 skok w przyszłość"  :(  ps. Tak mam cracka w pliku gry
Odpowiedz
(03-Lut-2021, 19:58:09)Gość napisał(a): Hej kiedy włączam simsy to mi pokazuje ,,Nie udało się zautoryzować płyty the sims 3 skok w przyszłość"  :(  ps. Tak mam cracka w pliku gry


Gdyby był crack to by nie było tego komunikatu :)

Zapewne genialny antywirus windows defender zablokował cracka bo to omijanie zabezpieczeń więc, wyłącz antywirusa, pobierz cracka skopiuj do folderu z grą oraz dodaj crack do wyjątków w antywirusie i włącz go.
Odpowiedz
(04-Lut-2021, 10:06:53)kamil445 napisał(a):
(03-Lut-2021, 19:58:09)Gość napisał(a): Hej kiedy włączam simsy to mi pokazuje ,,Nie udało się zautoryzować płyty the sims 3 skok w przyszłość"  :(  ps. Tak mam cracka w pliku gry


Gdyby był crack to by nie było tego komunikatu :)

Zapewne genialny antywirus windows defender zablokował cracka bo to omijanie zabezpieczeń więc, wyłącz antywirusa, pobierz cracka skopiuj do folderu z grą oraz dodaj crack do wyjątków w antywirusie i włącz go.

Nic Nie pomogło. Nadal ten sam problem :/
Odpowiedz
(30-Sty-2021, 14:31:27)kamil445 napisał(a):
(27-Sty-2021, 18:43:21)adzia281186@wp.pl napisał(a): Bardzo proszę o pomoc, pobrałam wszystko tak jak w filmiku. Niestety gdy w pobranych plikach wchodzę w  "1. The Sims 3" to nie mam plikuu ISO, tylko plik RAR. CO teraz zrobić. Jestem totalnym laikiem i nie umiem sobie z tym poradzić, a bardzo bardzo mi zależy. Wiem, że to stary filmik, ale liczę że jakaś dobra duszyczka do pomocy sie znajdzie... : )




Po prostu jak instalowałaś WinRAR to ustawiłąś aby pliki ISO były otwierane w winrar.

Uruchom DaemonTools i tam wybierz opcje zamontuj plik ISO i wskaż ten plik który u ciebie jest widoczny jako winrar.

Inny sposób to prawym na ten plik rar i wybierz wypakuj tutaj i zainstaluj uruchamiając plik autorun.exe

kamil445 dziękuję za pomoc. Dzięki temu wszystko działa cacy. Zastosowałam też radę wyłączenia wszelkich antywirusów i jest git. Jeszcze raz dziękuję i  Pozdrawiam ;)
Odpowiedz


[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Weryfikacja przeciw botom

Wybierz numer: 10
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości