The Sims 3 KOLEKCJA [PL] [v1.67.2] [STORE do 17.08.2014] [ISO]
#76
A dlaczego ma nie działać :) ??

Jasne że działa ^^
Odpowiedz
#77
(11-Sty-2017, 19:08:04)kamil445 napisał(a): A dlaczego ma nie działać :) ??

Jasne że działa ^^

A dlaczego waży tylko 39gb? Jak wszystko waży razem ok 60 gb? Patrzę na niektóre rzeczy i widzę że mniej waży potrafisz mi to wytłumaczyć?
Odpowiedz
#78
Nie mam zielonego pojęcia, jest tutaj także wersja 22 GB w której zostały usunięte pliki supportu i coś jeszcze więc tutaj pewnie cos w ten deseń zostało usunięte.
Widziałem też kolekcje która waży 80 GB a tutaj 50% mniej :)
Odpowiedz
#79
(11-Sty-2017, 19:40:13)kamil445 napisał(a): Nie mam zielonego pojęcia, jest tutaj także wersja 22 GB w której zostały usunięte pliki supportu i coś jeszcze więc tutaj pewnie cos w ten deseń zostało usunięte.
Widziałem też kolekcje która waży 80 GB a tutaj 50% mniej :)
Ale chyba nic z tych dodatków nie zostało usunietę? Bo na przykład Luksusowy wypoczynek u mnie waży aż 2,33 gb a u ciebie tylko 190mb

(11-Sty-2017, 19:40:13)kamil445 napisał(a): Nie mam zielonego pojęcia, jest tutaj także wersja 22 GB w której zostały usunięte pliki supportu i coś jeszcze więc tutaj pewnie cos w ten deseń zostało usunięte.
Widziałem też kolekcje która waży 80 GB a tutaj 50% mniej :)
Ale chyba nic z tych dodatków nie zostało usunietę? Bo na przykład Luksusowy wypoczynek u mnie waży aż 2,33 gb a u ciebie tylko 190mb
Odpowiedz
#80
Jak grałem wraz z zawartością ze store to nie zauważyłem by czegoś nie było a dzięki temu store jest tego nawet więcej, a czemu tyle waży to nie wiem ale ważne jest to że wszystko działa i ani razu mi się gra nie wywaliła.
Odpowiedz
#81
(11-Sty-2017, 19:48:29)kamil445 napisał(a): Jak grałem wraz z zawartością ze store to nie zauważyłem by czegoś nie było a dzięki temu store jest tego nawet więcej, a czemu tyle waży to nie wiem ale ważne jest to że wszystko działa i ani razu mi się gra nie wywaliła.

A miałeś wszystkie mapy?  Napisz nie wiem albo tak. I to mi wystarczy ::)  Pozdrawiam. I jeszcze czy wszystkie dodatki akcesoria maja w sobie iso? Czy jak to jest zrobione? Jeszcze się nie pobrała instalacja :P
Odpowiedz
#82
Więc... :P

Są dodatkowe mapy tzn te premium więc trochę ich tam jest do wyboru ^^

Chodzi ci o to czy wszystkie dodatki sa w ISO ? Tak wszystkie sa jako obraz płyty.
W instrukcji masz wszystko napisane, ale w razie problemów pisz śmiało, co prawda nie jestem z supportu EA ale postaram sie pomóc :P
Odpowiedz
#83
(11-Sty-2017, 19:58:45)kamil445 napisał(a): Więc... :P

Są dodatkowe mapy tzn te premium więc trochę ich tam jest do wyboru ^^

Chodzi ci o to czy wszystkie dodatki sa w ISO ? Tak wszystkie sa jako obraz płyty.
W instrukcji masz wszystko napisane, ale w razie problemów pisz śmiało, co prawda nie jestem z supportu EA ale postaram sie pomóc :P

Dzięki szukałem i pobierałem zawsze jakąś kupę. Ale mogę ci wierzyć Czyli w niektórych dudatkach jest jeszcze premium :)
Odpowiedz
#84
Premium mapy są bodajże w tym Store Content które zawiera wszystko PREMIUM ^^ (te itemy i mapy za sim points czy coś takiego)
Odpowiedz
#85
(11-Sty-2017, 20:58:27)kamil445 napisał(a): Premium mapy są bodajże w tym Store Content które zawiera wszystko PREMIUM ^^ (te itemy i mapy za sim points czy coś takiego)

Cześć a czy ma znaczenie pobierania dodatków akecosria po kolei?
Odpowiedz
#86
Wykonywanie czynności według instrukcji jest najlepszym rozwiązaniem, czyli najlepiej instalować po kolei :P
Odpowiedz
#87
(12-Sty-2017, 15:57:05)kamil445 napisał(a): Wykonywanie czynności według instrukcji jest najlepszym rozwiązaniem, czyli najlepiej instalować po kolei :P

Dziena  :)
Odpowiedz
#88
Nie ma za co a w razie problemów postaram się pomóc ^^
Odpowiedz
#89
(12-Sty-2017, 17:23:21)kamil445 napisał(a): Nie ma za co a w razie problemów postaram się pomóc ^^

Znowu ja  :rolleyes: Czy każdy patch muszę pobierać czy już jest?

(12-Sty-2017, 23:18:34)Gość napisał(a):
(12-Sty-2017, 17:23:21)kamil445 napisał(a): Nie ma za co a w razie problemów postaram się pomóc ^^

Znowu ja  :rolleyes: Czy każdy patch muszę pobierać czy już jest?

Już wiem zawszę jest jak włączę płyte :P
Odpowiedz
#90
Robiłam wszystko jak napisane, pominęłam kilka dodatków i przy instalacji Pokolenia wyskoczył mi komunikat: Aplikacja wykryła, że gra The Sims 3 jest uszkodzona i nie została poprawnie zainstalowana. Aplikacja nie może kontynuować. Co robić?
Odpowiedz


[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Weryfikacja przeciw botom

Wybierz numer: 3
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości