The Sims 3 KOLEKCJA [PL] [v1.67.2] [STORE do 17.08.2014] [ISO]
#46
Nie moge wypakować plików z Setup.bat wyskakuje mi okienko żeby nacisnac coś aby kontynuować i jak to zrobie to szybko znika i nic wiecej sie nie dzieje. Co zrobić?

Nie mam też nigdzie folderu Mods/Packages
Odpowiedz
#47
Może nie masz na dysku wystarczającej ilości wolnego miejsca ?

Co do folderów Mods i Packages, one sie utworzą jak uruchomisz pierwszy raz grę.
Uruchom ją, daj grze czas na utworzenie tych folderów potem wyłączą grę i skopiuj zawartość Store do tych folderów :)
Odpowiedz
#48
Miejsca mam i do bardzo dużo a dalej się z tym nic nie da zrobić, w jakim miejscu to trzeba wypakowac?

Dodatkowo po uruchomieniu gry wyskakuje mi komunikat "Nieudana autoryzacja dysku. Nie znaleziono płyty z grą! Włóż płytę z grą The Sims skok w przyszłość, aby kontynuować"
Odpowiedz
#49
Bu, tu znowu jaaa! :D I jeszcze mam takie pytanko. Muszę wszystkie dodatki po kolei instalować jak pisze? Bo w sumie to jakbym nie musiała, to bym niektórych dodatków nie instalowała, tylko te co są mi potrzebne. Więcej dodatków - Większe lagi itd :D
Odpowiedz
#50
Dodatki są opcjonalne, możesz niektóre pominąć :)

Ja tam wolę grać ze wszystkimi, więcej rzeczy lepsza zabawa :D
Odpowiedz
#51
halo halo co mam zrobić z tym brakiem płyty? maja na to jakiś wpływ te pliki z Store Content? cracka dobrze przekopiowałam :(
Odpowiedz
#52
Smile 
(08-Gru-2016, 20:08:39)kamil445 napisał(a): Dodatki są opcjonalne, możesz niektóre pominąć :)

Ja tam wolę grać ze wszystkimi, więcej rzeczy lepsza zabawa :D
No jasnee :D Oj, tylko do tego wszystkiego trzeba mieć no całkiem sprawny sprzęt  :angel: 
A mój to troszku masakraa :D Ale no dziękuję :blush:
Odpowiedz
#53
(08-Gru-2016, 20:51:59)Gość napisał(a): halo halo co mam zrobić z tym brakiem płyty? maja na to jakiś wpływ te pliki z Store Content? cracka dobrze przekopiowałam :(

Musisz skopiować cracka który znajduje się w 21.Skok w przyszłość.ISO folder AKIMO, i te pliki skopiować podmieniając je do głównego katalogu z grą np domyślnie może być "C:\Program Files (x86)\Electronic Art\The Sims 3\Game\Bin" - czy jakoś tak :)

Co do tego Setup.bat, on zadziała tylko jeżeli jest tam także plik Store_Content.arc (z tego pliku wypakuje się to całe Store.
Po uruchomieniu tego pliku powinna sie pojawić informacja "Instalator wypakuje pliki..." i wciskamy jakikolwiek klawisz.
Teraz bez wyłączenia się okienka powinno być Wypakowywanie plików.

(08-Gru-2016, 21:22:28)Gość napisał(a):
(08-Gru-2016, 20:08:39)kamil445 napisał(a): Dodatki są opcjonalne, możesz niektóre pominąć :)

Ja tam wolę grać ze wszystkimi, więcej rzeczy lepsza zabawa :D
No jasnee :D Oj, tylko do tego wszystkiego trzeba mieć no całkiem sprawny sprzęt  :angel: 
A mój to troszku masakraa :D Ale no dziękuję :blush:

Zawsze można zmniejszyć ustawienia graficzne i do dzieła :D
Odpowiedz
#54
udalo się z plikami ze store content, ale dalej wyskakuje komunikat o płycie :<

Jaki obraz musi być zamontowany?
Odpowiedz
#55
Żaden obraz heh, musisz skopiować cracka, wyżej napisałen gdzie on dokładnie jest do folderu z grą podstawki.
:)
Odpowiedz
#56
Jak wywalić cenzure ?
Odpowiedz
#57
Wystarczy zainstalować mod usuwający censurę ;)
Odpowiedz
#58
Yo yo yo, ja z szybkim pytankiem jeśli mam oryginalną podstawe i kolka dodatków to nie będzie mi się to jakoś gryzło z crackami?
Odpowiedz
#59
Dodatki jako tako nie posiadają cracka, tylko podstawka jest "krakowana", podstawka musi być w tej samej wersji co crack chyba że w necie poszukasz cracka do twojej wersji gry.
Odpowiedz
#60
jak chcę odpalić grę, to dostaję informację, że muszę mieć płytę z ostatnim dodatkiem.. coś źle zrobiłam? xD
Odpowiedz


[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Weryfikacja przeciw botom

Wybierz numer: 1
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości