The Sims 3 KOLEKCJA [PL] [v1.67.2] [STORE do 17.08.2014] [ISO]
(04-Lut-2021, 15:47:01)Gość napisał(a):
(04-Lut-2021, 10:06:53)kamil445 napisał(a):
(03-Lut-2021, 19:58:09)Gość napisał(a): Hej kiedy włączam simsy to mi pokazuje ,,Nie udało się zautoryzować płyty the sims 3 skok w przyszłość"  :(  ps. Tak mam cracka w pliku gry


Gdyby był crack to by nie było tego komunikatu :)

Zapewne genialny antywirus windows defender zablokował cracka bo to omijanie zabezpieczeń więc, wyłącz antywirusa, pobierz cracka skopiuj do folderu z grą oraz dodaj crack do wyjątków w antywirusie i włącz go.

Nic Nie pomogło. Nadal ten sam problem :/


Musisz coś źle robić, musi działać. Według mnie kopiujesz crack w xłe miejsce.

BTW Masz zainstalowane origin ? jeżeli tak odinstaluj go.
Odpowiedz
(05-Lut-2021, 09:05:25)kamil445 napisał(a):
(04-Lut-2021, 15:47:01)Gość napisał(a):
(04-Lut-2021, 10:06:53)kamil445 napisał(a):
(03-Lut-2021, 19:58:09)Gość napisał(a): Hej kiedy włączam simsy to mi pokazuje ,,Nie udało się zautoryzować płyty the sims 3 skok w przyszłość"  :(  ps. Tak mam cracka w pliku gry


Gdyby był crack to by nie było tego komunikatu :)

Zapewne genialny antywirus windows defender zablokował cracka bo to omijanie zabezpieczeń więc, wyłącz antywirusa, pobierz cracka skopiuj do folderu z grą oraz dodaj crack do wyjątków w antywirusie i włącz go.

Nic Nie pomogło. Nadal ten sam problem :/


Musisz coś źle robić, musi działać. Według mnie kopiujesz crack w xłe miejsce.

BTW Masz zainstalowane origin ? jeżeli tak odinstaluj go.
Nie mam origin a crack skopiowałem do Ten komputer/dokumenty/Electronics Arts/The sims 3
Odpowiedz
(05-Lut-2021, 11:24:37)Gość napisał(a):
(05-Lut-2021, 09:05:25)kamil445 napisał(a):
(04-Lut-2021, 15:47:01)Gość napisał(a):
(04-Lut-2021, 10:06:53)kamil445 napisał(a):
(03-Lut-2021, 19:58:09)Gość napisał(a): Hej kiedy włączam simsy to mi pokazuje ,,Nie udało się zautoryzować płyty the sims 3 skok w przyszłość"  :(  ps. Tak mam cracka w pliku gry


Gdyby był crack to by nie było tego komunikatu :)

Zapewne genialny antywirus windows defender zablokował cracka bo to omijanie zabezpieczeń więc, wyłącz antywirusa, pobierz cracka skopiuj do folderu z grą oraz dodaj crack do wyjątków w antywirusie i włącz go.

Nic Nie pomogło. Nadal ten sam problem :/


Musisz coś źle robić, musi działać. Według mnie kopiujesz crack w xłe miejsce.

BTW Masz zainstalowane origin ? jeżeli tak odinstaluj go.
Nie mam origin a crack skopiowałem do Ten komputer/dokumenty/Electronics Arts/The sims 3


:)

A no widzisz i tu jest problem, bo crack miał być skopiowany do tej lokalizacji

"C:\Program Files (x86)\Electronic Arts\The Sims 3\Game\Bin\"
Odpowiedz
(05-Lut-2021, 12:26:03)kamil445 napisał(a):
(05-Lut-2021, 11:24:37)Gość napisał(a):
(05-Lut-2021, 09:05:25)kamil445 napisał(a):
(04-Lut-2021, 15:47:01)Gość napisał(a):
(04-Lut-2021, 10:06:53)kamil445 napisał(a): Gdyby był crack to by nie było tego komunikatu :)

Zapewne genialny antywirus windows defender zablokował cracka bo to omijanie zabezpieczeń więc, wyłącz antywirusa, pobierz cracka skopiuj do folderu z grą oraz dodaj crack do wyjątków w antywirusie i włącz go.

Nic Nie pomogło. Nadal ten sam problem :/


Musisz coś źle robić, musi działać. Według mnie kopiujesz crack w xłe miejsce.

BTW Masz zainstalowane origin ? jeżeli tak odinstaluj go.
Nie mam origin a crack skopiowałem do Ten komputer/dokumenty/Electronics Arts/The sims 3


:)

A no widzisz i tu jest problem, bo crack miał być skopiowany do tej lokalizacji

"C:\Program Files (x86)\Electronic Arts\The Sims 3\Game\Bin\"

Dzięki!  :D :D :D

A i wgl masz nieskompresowaną wersję całego store? Bo jak chcę te pliki odpakować to jest ciągle na 0%

Może być też w formie jakiegoś pliku torrenta. Po prostu coś żeby działało
Odpowiedz
Wyłącz antywirusa i spróbuj ponownie, oraz spróbuj przenieść pliki store na np pulpit i spróbuj ponownie. Lub na inny dysk.
Odpowiedz
 
"nie udana inicjalizacjia usługi" pomocy
Odpowiedz
(06-Lut-2021, 11:43:56)kamil445 napisał(a): Wyłącz antywirusa i spróbuj ponownie, oraz spróbuj przenieść pliki store na np pulpit i spróbuj ponownie. Lub na inny dysk.

Przeniosłem na inny dysk a antywirusa mam już wyłączonego i nic.  :( :( :(
Odpowiedz
(06-Lut-2021, 12:53:46)ktps napisał(a):  
"nie udana inicjalizacjia usługi" pomocy


mussiz usunąć wszystko co ma związek z The Sims 3 oraz EA czyli gre + dodatki + wpisy rejestru + pozostałości w moje dokumenty (usuwa save zrób kopie) i następnie zainstalować ponownie. Na czas instalacji możesz wyłączyć antywirusa aczkolwiek dopiero do cracka się może przyczepić.

(06-Lut-2021, 14:14:54)Gość napisał(a):
(06-Lut-2021, 11:43:56)kamil445 napisał(a): Wyłącz antywirusa i spróbuj ponownie, oraz spróbuj przenieść pliki store na np pulpit i spróbuj ponownie. Lub na inny dysk.

Przeniosłem na inny dysk a antywirusa mam już wyłączonego i nic.  :( :( :(


Jak uruchomisz plik bat to kliknij jakiś przycisk aby wypakowywanie się rozpoczęło
Odpowiedz
Spróbowałem jeszcze raz i zaczęło się wypakowywać. Nie wiem dlaczego wcześniej się nie ładowało ale już jest wszystko ok. Dzięki za wszystko!  Kocham Kocham Kocham
Odpowiedz
Wszystko zrobione wedle instrukcji ( z lekkim wsparciem filmiku - chwała za niego  hehe ) i.... działa !  Kocham Dzięki!  :o
Odpowiedz
jaką aplikacje muszę zainstalować żeby to mieć
:) :(
Odpowiedz
(01-Mar-2021, 17:58:56)Gość napisał(a): jaką aplikacje muszę zainstalować żeby to mieć
:) :(


Aby móc pobrać tego torrenta musisz pobrać aplikacje np utorrent najlepiej wersja 2.2.1 lub 3.3.2 albo qbittorrent jakakolwiek wersja. Oba są po polsku. Następnie pobrać program deamon tools oraz winrar i postępować według wskazówek w pierwszym poście.
Odpowiedz
Hej, mamy rok 2021 - jeśli ktoś się zastanawia czy gra będzie działać, od razu mówię - działa i to elegancko! Dzięki Ci za udostępnienie  Kocham Wystarczy przejrzeć wątek i czytać instrukcje ze zrozumieniem to wszystko będzie cacy
Odpowiedz
wyskakuje mi ze nie znaleziono płyty a obraz zmontowany....
Odpowiedz
(17-Maj-2021, 17:12:05)Gość napisał(a): wyskakuje mi ze nie znaleziono płyty a obraz zmontowany....


Obraz nie musi być zamontowany, po prostu źle lub brak skopiowanego cracka, obejrzyj moment kopiowania cracka ponownie. ;)
Odpowiedz


[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Weryfikacja przeciw botom

Wybierz numer: 10
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości