The Sims 3 KOLEKCJA [PL] [v1.67.2] [STORE do 17.08.2014] [ISO]
#16
Czy trzeba instalowac wszystkie dodatki by crack zadzialal?
Odpowiedz
#17
Raczej nie jest to konieczne, jak nie chcesz jakiegoś dodatku to go nje instaluj.
Crack jest do podstawki, w dodatku skok w przyszlosc.
Odpowiedz
#18
co zrobic w przypadku gdy po uruchomieniu wyswietla sie komunikat o braku plyty ?
Odpowiedz
#19
Na pewno dobry crack skopiowany ?? Z dodatku skok w przyszlosc folder akimo i tam hst crack do folderu z gra the sims 3 ???
Odpowiedz
#20
(19-Lis-2016, 23:27:52)kamil445 napisał(a): Na pewno dobry crack skopiowany ?? Z dodatku skok w przyszlosc folder akimo i tam hst crack do folderu z gra the sims 3 ???

tak, crack skopiowany do folderu z gra the sims 3 i niestety dalej nie dziala :<

wyskakuje tez informacja, ze nie mozna polaczyc sie z aplikacja origin
Odpowiedz
#21
Spróbuj wejść do folderu z grą i tam uruchom plik TSW.exe

Jeżeli to nie zadziała to nie mam pojęcia co może być nie tak,
Poprzednie wersje gry zostały odinstalowane ? Aktualizacje dodatków jak były instalowane także zrobione ?
Odpowiedz
#22
hej, wyskakuje mi błąd podczas próby zainstalowania ts3. system win 8.1 ktos wie co moze byc nie tak? nie mam mozliwosci nagrania obrazu na plycie wiec odpalam plik z dysku.
Odpowiedz
#23
Jaki dokładnie błąd ??? Błąd montowania czy kopiowania plików ?? Jak kopiowania plików to spróbuj na innej partycji.
Rozumiem że poprzednie wersje simsów zostały usunięte przez instalacją tej kolekcji ;) ???
Odpowiedz
#24
"Wystąpił problem podczas instalowania pliku". Odpalam to prosto z folderu Pobrane, posiadam tylko jedna partycje na dysku, wcześniej simsy nie były instalowane :P
Odpowiedz
#25
Pierwszy raz słyszę o takim problemie, załączysz zdjęcie tego problemu ?
Występuje od razu podxzas instalacji czy po pewnym czasie ?
Odpowiedz
#26
Wyskakuje od razu po kliknięciu w obraz, niestety nie mam jak dołączyć ss, ale przepisałam całą jego treść.. :/
Odpowiedz
#27
Czyli ten plik iso się w ogóle nie uruchamia ? Hmmm spróbuj starszą wersję programu Deamon Tools Lite. Ja mam jakąś z 2013 i wszystko bez problemu się zawsze instalowało ;)
Odpowiedz
#28
Działa! Dzięki wielkie! :)
Odpowiedz
#29
A jak to zrobiłaś ? Napisz, może komuś się ta informacja orzyda;)
Odpowiedz
#30
przy 76% pokazało się BŁĄD TORRENTA i koniec pobierania:(

//wywaliłem cytowanie bo troszkę głupio to wyglądało :P
Odpowiedz


[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Weryfikacja przeciw botom

Wybierz numer: 10
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości