The Sims 3 Collection [PL] [TheBlacksmithProject]
No to się cieszę ^^
Odpowiedz
Byłoby wszystko super, gdyby w trakcie robienia sima nie wyłączyło się. Zrobię już w większości sima, przechodzę do ubrań, a gra się zawiesza, wyłącza i wszystko tracę ☺
Odpowiedz
Jakieś mody były instalowane ? One mogą powodować problemy z grą,

Możliwe także, że gra się niepoprawnie zainstalowała.

A równie może zbyt słaby komputer (za mała ilośc pamięci RAM?)
Odpowiedz
(04-Maj-2017, 19:08:37)kamil445 napisał(a): Jakieś mody były instalowane ? One mogą powodować problemy z grą,

Możliwe także, że gra się niepoprawnie zainstalowała.

A równie może zbyt słaby komputer (za mała ilośc pamięci RAM?)

Modów żadnych jeszcze nie mam, wszystko było robione według instrukcji, a pamięć i to wszystko się zgadza ?
Odpowiedz
Osobiście nigdy na tej wstawce nie zaobserwowałem takiego problemu z wywalaniem gry podczas tworzenia postaci, a miejsca na dysku C masz dużo bo gra w moje dokumenty lubi zajmowac duużo miejsca.

Równiez DirectX 9.0c aktualny ?

oraz Microsoft Visual C++ ?

i

Microsoft .NET framework 4.6 + ?

PS:
W folderze z gra znajduja sie te pliki instalacyjne, folder Redists (czy jakoś tak)
Odpowiedz
Gdy już wszystko się pobrało i próbuję otworzyć grę, wyskakuje mi informacja, że Launcher przestał działać. I tak za każdym razem... o co może chodzić?
Odpowiedz
Zainstaluj wszystko z folderu Redists ktory znajduje sie w głównym folderze z grą.
Odpowiedz
zainstalowałam grę ale nie mogę jej otworzyć problem jak powyżej info ze launcher przestał działać. Żadnego folderu REDIST nie ma
Odpowiedz
W takim razie zainstaluj DirectX 9.0c

Microsoft visual C++ 2012-2015. Oraz
Microsoft .NET Framwerok 4.6 lub nowszy (4.6.1)

Jak zainstalujesz daj znać czy pomogło
Odpowiedz
Mam tutaj radę dla wszystkich osób mających problem z dyskiem 2. Korzystam z nowszego Daemon Tools, więc myślę że szkopuł może tkwić w tym samym miejscu do u mnie :) A więc, kiedy montujecie obraz płyty w pierwszej stacji, gdy instalator poprosi Was o użycie drugiej płyty, nie montujcie jej obrazu w drugiej stacji. Zamiast tego, WYMONTUJCIE pierwszą płytę, a potem w to samo miejsce zamontujcie drugą płytę. U mnie to pomogło, mam nadzieję że pomoże też u Was :)
Odpowiedz
Mam pytanie. Da się jakoś "usunąć" dodatki z tej wersji gry? Albo wyłączyć? Nadmiar ubrań i akcesoriów bardzo spowolnił moją grę, zacina się przy tworzeniu postaci, czasem bezpowrotnie. Próbowałam usuwać foldery z dodatkami, ale wtedy gra nie chce się w ogóle włączyć. Jest jakaś opcja żeby usunąć niektórą zawartość z gry? :(
Odpowiedz
Niestety nie :(

Jeżeli chcesz móc instalować wybrane dodatki, zainteresuj się tą wersją gry:

http://pldm.ml/forum/showthread.php?tid=8

Tam możesz pomijać instalację niektórych dodatków, oraz nie musisz instalować Zawartości Store Content.
Odpowiedz
Ok, dzięki wielkie :D Kolejne kilka godzin pobierania przede mną, ale myślę że dam radę :'D
Odpowiedz
Warto :)

Nowsza wersja gry, oraz można pomija dodatki których się nie chce tak samo jak store content ^^
Odpowiedz
Pobiera mi się jako WordPad! Co mam zrobić? D :
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Weryfikacja przeciw botom

Wybierz numer: 4
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości