The Sims 3 KOLEKCJA [PL] [v1.67.2] [STORE do 17.08.2014] [ISO]
potrzebuje pomocy...mam 8 plyt the sims kolekcja pl...wypakowalam je na pulpit w winrar wszystko jest w jednym katalogu co dalej/
:dodgy:

pomoze ktos?
Odpowiedz
a skąd to ściągałeś? bo jeśli od Kamila to tego się nie wypakowuje tylko robi sie obraz iso.

Poczytaj ten temat, znajdziesz tu odpowiedzi na większość problemów ;)

(30-Kwi-2017, 11:45:24)kamil445 napisał(a): Tak samo jak store content: uruchamiamy Sims3 Launcher potem w Pobrane i tam zaznaczamy wszystko potem instaluj
Oczywiście to sims3pack kopiujemy przed instalacją do :

cytat z neta:

"JAK INSTALOWAĆ PLIKI SIMS3PACK
Te pliki umieszcza się w folderze Moje Dokumenty/Electronic Arts/The Sims 3/Downloads.Włączacie grę,i gdy pojawi się okienko startu,klikacie na opcję "Pobrane".Tam zaznaczacie pliki,i instalujecie "
U mnie po trzeciej instalacji raczej wszystko śmiga ;)  niema co prawda tej mapki z dzikim zachodem i kolekcji ,, Film,, ale jest masa innych fajnych rzeczy :D
Przejże jeszcze dokładnie ta stronę z dodatkami i mapami co podałeś :) bardzo dziekuje za wszelka pomoc i sugestie, jesteś naprawdę bardzo pomocny, że tez Ci sie chce tyle pomagac i odpowiadac  na te wszystkie pytania  :)
pozdrawiam ;)
Odpowiedz
(30-Kwi-2017, 16:01:08)Gość napisał(a): potrzebuje pomocy...mam 8 plyt the sims kolekcja pl...wypakowalam je na pulpit w winrar wszystko jest w jednym katalogu co dalej/
:dodgy:

pomoze ktos?

Jakie 8 płyt ? w tej wersji jest 21 płyt (obrazów ISO) :)



(30-Kwi-2017, 18:32:00)Gość napisał(a): a skąd to ściągałeś? bo jeśli od Kamila to tego się nie wypakowuje tylko robi sie obraz iso.

Poczytaj ten temat, znajdziesz tu odpowiedzi na większość problemów ;)

(30-Kwi-2017, 11:45:24)kamil445 napisał(a): Tak samo jak store content: uruchamiamy Sims3 Launcher potem w Pobrane i tam zaznaczamy wszystko potem instaluj
Oczywiście to sims3pack kopiujemy przed instalacją do :

cytat z neta:

"JAK INSTALOWAĆ PLIKI SIMS3PACK
Te pliki umieszcza się w folderze Moje Dokumenty/Electronic Arts/The Sims 3/Downloads.Włączacie grę,i gdy pojawi się okienko startu,klikacie na opcję "Pobrane".Tam zaznaczacie pliki,i instalujecie "
U mnie po trzeciej instalacji raczej wszystko śmiga ;)  niema co prawda tej mapki z dzikim zachodem i kolekcji ,, Film,, ale jest masa innych fajnych rzeczy :D
Przejże jeszcze dokładnie ta stronę z dodatkami i mapami co podałeś :) bardzo dziekuje za wszelka pomoc i sugestie, jesteś naprawdę bardzo pomocny, że tez Ci sie chce tyle pomagac i odpowiadac  na te wszystkie pytania  :)
pozdrawiam ;)

Jak to mówią:

Do trzech razy sztuka heh
Najważniesze że działa :D

Jeżeli na tej stronie co podałem tego nie znajdziesz, to na google poszukaj po nazwie tej mapy...
Na pewno na chomikuj znajdziesz ją :)
Odpowiedz
Nie pamiętam jak się ona nazywa ;) ale poszukam, dziękuje raz jeszcze :)
Odpowiedz
Nie ma za co ^^
Odpowiedz
A jeszcze mam takie pytanie, czy pliki z tego folderu Downloads mogę usunąć ? jak juz zainstalowałam co mogłam zainstalować. ( Moje Dokumenty/Electronic Arts/The Sims 3/Downloads ) Bo ogólnie w tym folderze Electronic Arts na dysku systemowym w simsach mam prawie 17 gb :/ Wiec szukam co bym mogła usunąć ;)
Odpowiedz
Nawet nie wiem, dobre pytanie.

Ale spróbujmy...

Zmień nazwę folderu Downloads na np Downloads1, uruchom grę, i zobacz czy coś się zmieni.
Jeżeli wszystkie rzeczy będą tak jak były, to możesz go usunąć (chyba :D)
Odpowiedz
Tak zrobiłam zmieniłam nazwę, to folder sam się powielił jak odpaliłam grę, wiec wycięłam ten z numerem 1, na razie przeniosłam go na inny dysk w razie coś ;) ale gra chodzi i wszystko jest.
Mapy tylko mi się powieliły ale wywaliłam te powielone ręcznie i wszystko jest ok :)
Zaoszczędziłam trochę miejsca, dziękuje ;)
Odpowiedz
No to super :D
Odpowiedz
Cześć ja mam jedno pytanie jak wyłączyć tą cenzurę??
Odpowiedz
Czy jeśli już zainstaluję torrenta to do każdego dodatku trzeba wpisywać cd-key ? a jesli nie to jak?
Odpowiedz
(01-Maj-2017, 13:27:22)Gość napisał(a): Cześć ja mam jedno pytanie jak wyłączyć tą cenzurę??

Jest odpowiedni MOD, który wywala cenzurę, znajduje sie w STORE CONTENT folder /AKIMO/Uncensored Mod/

tam jest plik "velocitygrass_nomosaic_1_63.package" który wywala cenzurę :)

(01-Maj-2017, 15:15:14)Gość napisał(a): Czy jeśli już zainstaluję torrenta to do każdego dodatku trzeba wpisywać cd-key ? a jesli nie to jak?

Po pobraniu torrenta postępuj zgodnie z instrukcją, oraz TAK, musisz wpisywac a raczej kopiowac CD-KEYE.

CD-KEY sa w instrukcji wraz z kolejnością instalacji :)

W razie problemów pisz ^^
Odpowiedz
Hej jak zmontowac obraz?

Czy trzeba montować obraz do każdego z dodatków?*
Odpowiedz
Do zamontowania obrazu potrzebujesz program deamon Tolls, najlepiej wersję Lite czyli bezpłatną.

Po zainstalowaniu 2x klikasz na obraz dysku (plik .ISO)

I instalujesz.

Obraz dysku .ISO montujesz do instalacji, po instalacji mozna go wymontować, oraz do gry nie jest potrzebny bo jest crack.
Odpowiedz
(28-Kwi-2017, 16:31:47)kamil445 napisał(a): Na internetach znalazłem to:

"Odpal stąd: <twój dysk>/Game/Bin i włącz przez TS3, ewentualnie TS3W. ; )"


Może coś da...


Kurcze, robie tak, odpala się gra (ostatnio zainstalowany dodatek zamiast podstawy, to normalne?) po czym pokazuje mi, że nie ma płyty z grą, mimo że obraz płyty jest zainstalowany...

(03-Maj-2017, 02:37:01)Gość napisał(a):
(28-Kwi-2017, 16:31:47)kamil445 napisał(a): Na internetach znalazłem to:

"Odpal stąd: <twój dysk>/Game/Bin i włącz przez TS3, ewentualnie TS3W. ; )"


Może coś da...


Kurcze, robie tak, odpala się gra (ostatnio zainstalowany dodatek zamiast podstawy, to normalne?) po czym pokazuje mi, że nie ma płyty z grą, mimo że obraz płyty jest zainstalowany... no i crack niby też.
Odpowiedz


[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Weryfikacja przeciw botom

Wybierz numer: 10
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości