The Sims 3 KOLEKCJA [PL] [v1.67.2] [STORE do 17.08.2014] [ISO]
Kurde zacząłem pobierać ale 20 kb/s :/
Odpowiedz
Daj czas się rozbujać programowi, torrenty zależnie od internetu czasem szybciej lub wolniej się rozkręcają (poblokowane porty TCP/UDP)
Odpowiedz
Może ktoś tu jeszcze zagląda... Gdy włączam simsy super się wszystko ładuje, chce wejść w nową grę i wywala błąd że the sims 3 przestał działać... O co może chodzić?
Odpowiedz
Dobry. Mam pytanie. Czy jeśli pobrałem i zainstalowałem wszystkie dodatki itd ale nie zainstalowałem rzeczy ze store i już grałem(gra działa super nic nie tnie nie wywala) to czy mogę to zainstalować miasta ze store a jeśli tak to w jaki sposób
Odpowiedz
jak zainstalować contet pack
Odpowiedz
(19-Maj-2017, 13:29:48)Gość napisał(a): Może ktoś tu jeszcze zagląda... Gdy włączam simsy super się wszystko ładuje, chce wejść w nową grę i wywala błąd że the sims 3 przestał działać... O co może chodzić?

Możliwe że gra się źle zainstalowała, może masz jakiś mod z poprzedniej innajlepiej w ostateczności przeinstaluj grę.

Instalacja store i map polega na skopiowaniu wypakowabych plikow do moje dokumenty, podmieniajac pliki potem w launcherze instalacja.

W instrukcji jest wszystko napisane
Odpowiedz
To ja juz chyba wszystko pomieszalam... :-) Potrzebuje kogoś, kto mi wytłumaczy krok po kroku co mam zrobić, normalnymi słowami. Z jakiego pliku, do jakiego itd...
Odpowiedz
Chodzi ci o crack ?? Od konca przegladaj ten wątek, podawałem co jak i gdzie dokładnie skipiować ;)

Jeżeli o coś innego to napisz o co dokładnie ? Gra ? Dodatki ? Store ? Crack ? ;)
Odpowiedz
Nie mam nic w zakładce pobrane w launcherze simsów :( A zrobiłam wszystko tak jak na instrukcji
Odpowiedz
Po wykonaniu poprawnie tych kroków

6. Wypakuj "Store Content" na dysk, uruchom plik "Setup.bat", aby wypakować pliki (jest dodatkowo spakowany, aby zajmował mniej miejsca), a następnie skopiuj cztery foldery z folderu "Store Content" do folderu:*

"Moje dokumenty\Electronic Arts\The Sims 3"

(Jest zaktualizowany do sierpnia 2014 (update 63). Zawiera 3 dodatki, 8 DLC oraz "Store Fixes" do dnia 17.08.2014. Jeśli taki folder nie istnieje, uruchom grę i pozwól jej zapisać.)

7. Przy niektórych przedmiotach widnieje informacja, że trzeba je zakupić, ale wystarczy je odnaleźć na liście w trybie zakupów, na pewno się tam znajdują.

8. Uruchom grę, następnie w launcherze wybierz zakładkę "Pobrane" i zainstaluj wszystkie dodatki.

nie ma nic w "Pobrane" ??

Bardzo dziwne, u mnie obeszło się bez problemów.

A pliki podmieniane były podczas kopiowania ?
Może nie wypakowałeś/aś dokładnie, bo to store content trzeba nawet 3 razy wypakowywać :)
Odpowiedz
Cześć Wam, może ktoś mi pomoże
Zainstalowałam jakiś czas temu parę dodatków, nie wszystkie naraz. Potem kolejno co jakiś czas instalowałam kolejne i wszystko działało, śmigało jak marzenie. A dziś lipa, chciałam doinstalować kilka kolejnych a tam komunikat :
"Upewnij się, że plik znajduje się w woluminie NTFS i że nie znajduje się w skompresowanym folderze lub woluminie.
O co chodzi? Mogę to jakoś naprawić? Jeśli tak, to jak?
Odpowiedz
Nie działa mi Impreza w Plenerze, parę razy instalowałam torrent i jest na pisane, iż aplikacja jest uszkodzona. Wie ktoś może, co mam zrobić?


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
(24-Maj-2017, 23:24:17)Gość napisał(a): Cześć Wam, może ktoś mi pomoże
Zainstalowałam jakiś czas temu parę dodatków, nie wszystkie naraz. Potem kolejno co jakiś czas instalowałam kolejne i wszystko działało, śmigało jak marzenie. A dziś lipa, chciałam doinstalować kilka kolejnych a tam komunikat :
"Upewnij się, że plik znajduje się w woluminie NTFS i że nie znajduje się w skompresowanym folderze lub woluminie.
O co chodzi? Mogę to jakoś naprawić? Jeśli tak, to jak?

Tego to jeszcze nie widziałem..

Skąd instalujesz ten dodatek ? montujesz obraz ISO w deamon tools i uruchamiasz instalator i takie coś się pokazuje ?
Jeżeli to nie pomoże to spróbuj wykonac ponowne sprawdzanie w prgoramie torrentowym, aby sprawdził czy na 100% plik instalacyjny .ISO się dobrze pobrał.

A dodatek instalujesz na tym samym dysku oraz ten sam folder co poprzednie części ?

(25-Maj-2017, 08:43:02)Gość napisał(a): Nie działa mi Impreza w Plenerze, parę razy instalowałam torrent i jest na pisane, iż aplikacja jest uszkodzona. Wie ktoś może, co mam zrobić?

Aktualizacja do podstawki czyli The Sims 3 (Update 1.67.2) oraz Crack były instalowane ??

Do Impreza w Plenerze była instalowana aktualizacja (Update 7.3.2) ???

W instrukcji instalacji masz napisane gdzie te aktualizacje są zlokalizowane :)
Odpowiedz
(25-Maj-2017, 10:10:38)kamil445 napisał(a):
(25-Maj-2017, 08:43:02)Gość napisał(a): Nie działa mi Impreza w Plenerze, parę razy instalowałam torrent i jest na pisane, iż aplikacja jest uszkodzona. Wie ktoś może, co mam zrobić?

Aktualizacja do podstawki czyli The Sims 3 (Update 1.67.2) oraz Crack były instalowane ??

Do Impreza w Plenerze była instalowana aktualizacja (Update 7.3.2) ???

W instrukcji instalacji masz napisane gdzie te aktualizacje są zlokalizowane :)

Podstawka i poprzednie dodatki były instalowane razem z patchami, jeśli o to chodzi, a IwP nie mogę zainstalować samego dodatku, patch, również próbowałam, lecz kazało najpierw dodatek, następna część również.
Odpowiedz
Rozumiem, niestety jedynym wyjściem będzie reinstalacja gry :(

Usun równiez wpisy rejestru The Sims 3 /EA
W internecie sa poradniki co i gdzie usunąć.

Przed ponowna instalacja wykonaj to ponowne sprawdzanie w programie torrentowym :)
Odpowiedz


[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Weryfikacja przeciw botom

Wybierz numer: 10
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości