The Sims 3 KOLEKCJA [PL] [v1.67.2] [STORE do 17.08.2014] [ISO]
#91
A aktualizacje do podstawki i ew dodatków były instalowane ? Spróbuj przeinstalować grę, jak nic nje da
Odpowiedz
#92
(13-Sty-2017, 16:34:54)kamil445 napisał(a): A aktualizacje do podstawki i ew dodatków były instalowane ? Spróbuj przeinstalować grę, jak nic nje da

Hej  w launcherze  gry nie mam tych dodatków w zakładce pobrane, A i jeszcze Store content mam wziąć te foldery i po prostu rzucić na dokomunety the sims ?

(13-Sty-2017, 16:34:54)kamil445 napisał(a): A aktualizacje do podstawki i ew dodatków były instalowane ? Spróbuj przeinstalować grę, jak nic nje da

A i jeszcze wyskakuje że nie znaleziono płyty skok w przysłosć co zrobic?
Odpowiedz
#93
Dodatki nie są w pobrane tylko na dole launchera wtaki pasek tam sa po kolei wraz z wersja jaka jest zainstalowana ;)

Tak store kopiujesz do moje dokumenty the sims 3 podmieniajac pliki jak zapyta potem w launcherze z pobrane trzeba je do gry dodac

Jak wywala brak płyty to crack nie zostal skopiowany poprawnie
Odpowiedz
#94
Na końcu instalacji zaznaczyć zainstalowanie EA Download Manager czy to raczej nie jest konieczne?
Odpowiedz
#95
EA by było potrzebne gdy posiadamy oryginała a jak pirat to nie instalujemy
Odpowiedz
#96
Wyszło tak, że nie mam folderu z Skok w Przyszłość, więc mam pytanie: czy ten crack, który się tam znajdował mogę gdzieś znaleźć na internecie czy gdziekolwiek? Albo masz do niego osobnego torrenta? :( Czy może być jakiś losowy pobrany zastępczo z internetu?
Odpowiedz
#97
CRACK ONLY v1.67.2

https://pldm.ml/forum/attachment.php?aid=2
Odpowiedz
#98
Chcąc wgrać cracka do podstawy wychodzi komunikat, że nie znaleziono pliku Sims3Launcher.exe no i rzeczywiście go nie ma. Co robić?
Odpowiedz
#99
Jeżeli nie ma pliku Sims3Launcher.exe w The Sims 3/Game/Bin/ to musiało się źle zainstalować, bo crack nie zawiera tego pliku...

BTW.. kopiujesz do podstawki czy do dodatku skok w przyszłość ? ma byc w podstawce
Odpowiedz
Instaluję podstawke, potem patcha, intsaluje dodatek, instaluje patcha do dodatku. Jeśli chcę narazie jeden dodatek to co dalej robić?
Odpowiedz
Samo zainstalowanie gry powinno zawierać ten plik, on jest niezbędny do uruchomienia gry, bardzo dziwna sytuacja w której plik (launcher) startowy nie istnieje...

Może spróbuj zainstalowac w innej lokalizacji ? mi sie raz zbugowało w ten sposób że nie dało się zainstalować ponownie bo pliki "już tam były a nie dało się ich usunąć" :)
Odpowiedz
Jak chcę zainstalować tylko podstawę i Podróże to najpierw mam zainstalowac podstawę, patcha, później dodatek i patcha, a potem cracka dać do podstawy? Bo w podróżach jest folder z crackiem, dawać go do dodatku?
Odpowiedz
A czy w instrukcji jest napisane "skopiuj crack z "podróże" do folderu z dodatkiem/grą :)" ?

Więc tak:

Podstawka -> Update -> Dodatek/i -> (jeżeli są) Update dodatków -> Crack z SKOK w przyszłość do FOLDERU z podstawką.

Takie cuś trzeba zrobić :D
Odpowiedz
I jeszcze jedno, podczas instalacji odłączyć się od Internetu?
Odpowiedz
Nie trzeba, oraz nie instaluj EA Download Manager oraz Origin bo to jest zbędne jak ma się pirata :)
Odpowiedz


[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Weryfikacja przeciw botom

Wybierz numer: 5
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości