The Sims 3 KOLEKCJA [PL] [v1.67.2] [STORE do 17.08.2014] [ISO]
Ja mam pytanie, a raczej problem, bo wszystko ładnie się zrobiło, oprócz skoku w przyszłość, gdy chcę włączyć instalację, zamiast niej pojawia się tylko dezinstalacja. Ściągam sam skok ponownie, mam nadzieję, że wskoczy, jak nie, to już nie wiem :<
Odpowiedz
A ja mam problem z instalacją, nie mogę odpalić dysku 2. W sensie, jest w napędzie, ale gra nie czyta
Any help for us?
Odpowiedz
(25-Maj-2017, 12:21:33)kamil445 napisał(a): Rozumiem, niestety jedynym wyjściem będzie reinstalacja gry :(

Usun równiez wpisy rejestru The Sims 3 /EA
W internecie sa poradniki co i gdzie usunąć.

Przed ponowna instalacja wykonaj to ponowne sprawdzanie w programie torrentowym :)

Ok, dziękuję za radę, teraz tylko patrzeć na ten torrent przez pół dnia żeby się ściągał, żeby na niczym błędu nie było :)
Dziękuje jeszcze raz!
Odpowiedz
(25-Maj-2017, 13:01:23)Gość napisał(a): Ja mam pytanie, a raczej problem, bo wszystko ładnie się zrobiło, oprócz skoku w przyszłość, gdy chcę włączyć instalację, zamiast niej pojawia się tylko dezinstalacja. Ściągam sam skok ponownie, mam nadzieję, że wskoczy, jak nie, to już nie wiem :<

Jeżeli podczas próby instalacji, wyskakuje deinstalacja, oznacza to, iz masz już zainstalowane Skok w przyszłość ^^

Mozliwe, iz jest to wina obrazu ISO który mógł się źle pobrać, jeżeli nic to nie da to może jest jakaś pozostałość po wcześniejszych simsach (i tym dodatku) w rejestrze :)

(25-Maj-2017, 13:26:23)Gość napisał(a): A ja mam problem z instalacją, nie mogę odpalić dysku 2. W sensie, jest w napędzie, ale gra nie czyta
Any help for us?

Dysk 2 czyli The Sims 3 wymarzone podróże ??
Spróbuj ponowne sprawdzanie programem torrentowym,


WAIT...

"ale gra nie czyta" ?? o co ci chodzi z tym że gra nie czyta ? nie idzie uruchomić instalacji ? czy może ci chodzi o inna wstawkę "The Sims 3 Collection" :) ???
Odpowiedz
Instalacja jest uruchomiona, ale gra nie widzi tego, jest ciągły komunikat "Proszę włożyć dysk 2"
Ponowne sprawdzanie wyszło pomyślnie ><
Odpowiedz
Problem występuje na nowszych wersjach programu deamon Tools,

Musisz w deamon tools mieć zamontowane tylko jeden dysk czyli Dysk 2, nowsza wersja która zapewne posiadasz montuje dysk 2 jako nowy napęd i to powoduje problem :)
Odpowiedz
Ahh, w ten sposób, okeej, dziękuję, spróbuję! :D
Odpowiedz
(27-Maj-2017, 06:29:24)Gość napisał(a): Ahh, w ten sposób, okeej, dziękuję, spróbuję! :D

Jak już zainstalujesz, to wróć tutaj i pochwal się, czy się udało ^^
Odpowiedz
Czy zawartość folderu Crack mam wkleić do folderu z podstawką czy do Game/Bin/ ?
Bo nie wiem, i boję się że coś zepsułąm :c
Odpowiedz
Cracka kopiujemy do <folder z grą>/Game/Bin/ podmieniając pliki :)
Odpowiedz
Mam lekki problem..
Co kilka minut wyświetla mi się błąd "Proces nie może uzyskać dostępu do pliku ponieważ jest on używany przez inny proces. (WriteToDisk)" I cały czas muszę restartować torrenta, tylko po to, żeby znowu wyświetlił mi się ten błąd.

Nie mam pojęcia, co robić :/

EDIT: Wygląda na to, że błąd zniknął :D
Odpowiedz
DRUGI EDIT: Nie dokładnie "zniknął" ale wygląda na to, że sprawdzanie torrenta naprawia buga na spory okres czasu, więc będę się do tego stosował :)
Odpowiedz
Możliwe, że twój antywirus lub inny program sprawdza plik i blokuje dostęp do niego - przez co program torrentowy ma problem z zapisem pliku na dysk :)
Odpowiedz
Hmm.. nie mam żadnych antywirusów, i nie widzę w menedżerze programów, które mogłyby przeszkodzić w pobieraniu, więc w tej chwili nie mam stałego sposobu na naprawienie tego błędu..
Odpowiedz
No, już wiem co było problemem.. Windows Defender. Myli torrenta z malware i to ON blokuje dostęp.. na szczęście się z nim rozprawiłem :)
Odpowiedz


[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Weryfikacja przeciw botom

Wybierz numer: 9
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości