The Sims 3 KOLEKCJA [PL] [v1.67.2] [STORE do 17.08.2014] [ISO]
Fakt, Defender to nie Antiwirus :)

Ale dziwne, że coś mu się nie podoba w tym torrencie, u mnie nic takiego nie było.
Odpowiedz
A więc zainstalowały mi się pliki, lecz instrukcji nie do końca rozumiem.. Mam w końcu najpierw zainstalować TS3, czy przenieść folder Crack do folderu The Sims 3?

Mam akurat trochę pytań :I
1. Co dokładnie skopiować? Folder 'Crack', 'Game' czy 'Bin'? A może zawartości foldera Bin?
2. Gdzie dokładnie skopiować? Tak prosto do Sims3, czy do innego folderu?
3. Co zrobić potem?

Dziękuję za odpowiedź, jeśli taką dostanę :)
Odpowiedz
Witaj,

Wszystkie twoje pytania były już tutaj zadawane :)

Cofnij sie o 2-3 strony na forum i poczytaj ^^

A może lepiej od razu ci napisze co zrobić...

Kopiujesz zawartość folderu /Crack/Game/Bin (wszystkie pliki kopiujemy) i wklejamy do :

C:\Program Files (x86)\Electronic Arts\The Sims 3\Game\Bin\ (tutaj wklejamy te pliki cracka)

Gdzie C to twoja litera dysku gdzie znajduje się gra.

Instrukcja piszę jasno, iż Podstawka -> Update -> Dodatki -> Update do dodatków (jeżeli takowy update jest dołączony - również w instrukcji pisze jakie dodatki mają update) -> Crack.

Czyli.. crack kopiujemy na końcu po instalacji dodatków. a Store instalujemy opcjonalnie tak samo jak mod na usunięcie cenzury.
Odpowiedz
Dzięki za odpowiedź, przepraszam jeśli zadałem głupie pytania ^^
Odpowiedz
Zamontowałam obraz ale nie chce mi się zainstalować. Co robić? :/
Odpowiedz
Z jakiegoś powodu cały czas podczas ładowania gry, w minigierce znajdowania przedmiotów, na 99% kompletnym ładowaniu przestaje ładować, ale minigra dalej działa, co oznacza że gra się nie zcrashowała lub nie dostałem freeze, mimo to ciągle pasek zostaje niedociągnięty na ok. 99% i nie mogę grać :I
Odpowiedz
Gdy próbuję ręcznie włączyć instalator podstawki (pisałam już wyżej, że nie chce się zainstalować), chwilę ładuje, po czym wyskakuje mi komunikat, czy chcę usunąć zaznaczoną aplikację i jej wszystkie składniki....
Natomiast gdy spróbowałam zainstalować dodatek wszystko działało w porządku. Tylko tak jak mówiłam, ta nieszczęsna podstawka nie współpracuje. :(
Odpowiedz
(01-Cze-2017, 17:44:08)Gość napisał(a): Z jakiegoś powodu cały czas podczas ładowania gry, w minigierce znajdowania przedmiotów, na 99% kompletnym ładowaniu przestaje ładować, ale minigra dalej działa, co oznacza że gra się nie zcrashowała lub nie dostałem freeze, mimo to ciągle pasek zostaje niedociągnięty na ok. 99% i nie mogę grać :I

Minigerka ? w tej grze jest takie coś ? Aha no dobrze wiedzieć, szkoda że nie działa :V

Niestety nie pomogę ci bo nawet nie wiem co to jest za minigierka :(


(01-Cze-2017, 18:08:01)Gość napisał(a): Gdy próbuję ręcznie włączyć instalator podstawki (pisałam już wyżej, że nie chce się zainstalować), chwilę ładuje, po czym wyskakuje mi komunikat, czy chcę usunąć zaznaczoną aplikację i jej wszystkie składniki....
Natomiast gdy spróbowałam zainstalować dodatek wszystko działało w porządku. Tylko tak jak mówiłam, ta nieszczęsna podstawka nie współpracuje. :(

Przed instalacją Podstawki poprzednie części The Sims 3 zostały odinstalowane poprawnie ?

Bo błąd wskazuje na to iż w rejestrze systemu znajduje się wpis o the sims 3.

Usuń wszystko co ma związek z The Sims 3, następnie usuń wpisy rejestru, na internecie jest wiele poradników jak usuwać wpisy rejestru :)
Następnie reinstalacja gry, jeżeli to nic nie da, pisz a pomyślimy dalej.
Odpowiedz
A więc, problem zniknął, teraz jest coś gorszego :I

Po wybraniu mieszkania i akceptowania, wyskakuje powiadomienie o wczytywaniu, po czym gra się crashuje..
Odpowiedz
(02-Cze-2017, 18:35:04)Gość napisał(a): A więc, problem zniknął, teraz jest coś gorszego :I

Po wybraniu mieszkania i akceptowania, wyskakuje powiadomienie o wczytywaniu, po czym gra się crashuje..

Przed instalacją były wszystkie wcześniejsze wersje sims 3 usunięte ???
Bo to mi wygląda na jakis błąd instalacji.

A gra była modowana ?
Odpowiedz
Dzięki, usunęłam i niby wszystko jest w porządku... ALE xD
Zainstalowałam podstawke i chyba trzy dodatki (deamon poinformował mnie, że wykorzystałam limit obrazów- można to jakoś ominąć? miałam zamontowane tylko te simsy) i dla próby włączyłam simsy. No i gdy włączył mi się już ekran, gdzie mogę wybrać miasto etc, wyskakuje mi za każdym razem komunikat mówiący coś o braku możliwości sprawdzenia aktualności (albo coś w stylu rzetelności, nie jestem pewna bo nie pamiętam) kopii gry i że muszę skontaktować się w tej sprawie z biurem obsługi etc (naprawdę nie pamiętam co było tam dokładnie napisane, bo robiłam to przed weekendem a teraz odinstalowałam). Po kliknięciu ok, gra automatycznie się wyłączała... :/
Co mam zrobić z tymi dwoma fantami- deamonem i tym dziwnym komunikatem?
Odpowiedz
(04-Cze-2017, 18:51:05)Gość napisał(a): Dzięki, usunęłam i niby wszystko jest w porządku... ALE xD
Zainstalowałam podstawke i chyba trzy dodatki (deamon poinformował mnie, że wykorzystałam limit obrazów- można to jakoś ominąć? miałam zamontowane tylko te simsy) i dla próby włączyłam simsy. No i gdy włączył mi się już ekran, gdzie mogę wybrać miasto etc, wyskakuje mi za każdym razem komunikat mówiący coś o braku możliwości sprawdzenia aktualności (albo coś w stylu rzetelności, nie jestem pewna bo nie pamiętam) kopii gry i że muszę skontaktować się w tej sprawie z biurem obsługi etc (naprawdę nie pamiętam co było tam dokładnie napisane, bo robiłam to przed weekendem a teraz odinstalowałam). Po kliknięciu ok, gra automatycznie się wyłączała... :/
Co mam zrobić z tymi dwoma fantami- deamonem i tym dziwnym komunikatem?

Spróbowałam jeszcze raz od nowa zainstalować i komunikat wciąż się pojawia. Brzmi dokładnie: "Nie byliśmy w stanie zweryfikować, czy Twój dysk z grą to ważna kopia the sims 3. Skontaktuj się z centrum pomocy". Byłam blisko :D
Ale wciąż nie wiem, co mam zrobić.
Odpowiedz
Więc...

NIE montujemy wszystkich obrazów od razu, tylko np. Montujemy the Sims 3 (Podstawka) -> instalujemy, instalujemy update (nie każdy dodatek posiada update) -> dodatki -> crack.

Najlepiej uruchom deamon toolsa i w wymontuj wszystkie obrazy, i zawsze mniej zamontowane tylko jeden obraz, czyli ten który aktualnie instalujesz, niestety nowa wersja deamona ma tę wadę że każdy obraz montuje jako nowy napęd zamiast zamieniać obraz jak to robi stara wersja deamona :)

A ten komunikat świadczy o braku skopiowanego cracka.

crack znajduje się w "\The Sims 3 KOLEKCJA PL\21. The Sims 3 Skok w Przyszłość\21. The Sims 3 Skok w Przyszłość.iso\Akimo\Crack\Game\Bin\ i z tąd kopiujemy 2 pliki "TS3W.exe" oraz "TSLHost.dll" i te pliki kopiujemy do folderu z grą (podmieniając pliki)

Domyślnie jest to:

C:\Program Files (x86)\Electronic Arts\The Sims 3\Game\Bin\ (tutaj wklejamy te pliki, które wcześniej kopiowaliśmy!)

Gdzie C to twoja litera dysku gdzie znajduje się gra.

Gdyby cos było nie jasne - pisz.

Najlepiej instaluj wszystkie dodatki za jednym razem :)
Odpowiedz
No ok, czyli komunikat będzie się wyświetlał póki nie ma cracka. :D
A kwestia deamona wciąż jest dla mnie niejasna prawdę mówiąc. Czyli po zamontowaniu obrazu, zainstalowaniu np dodatku, mogę usunąć obraz, który jest zbędny, czyli ten, który jest już zainstalowany?
Odpowiedz
Chodzi mi o to, iz możesz go odmontowac z deamon toolsa, wchodzisz w deamon toolsa i prawym na zamontowany obraz (pewnie masz ich 3) i wybierasz "odmontuj wszystkie" :)
Odpowiedz


[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Weryfikacja przeciw botom

Wybierz numer: 7
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości