The Sims 3 KOLEKCJA [PL] [v1.67.2] [STORE do 17.08.2014] [ISO]
Tak jak pisałam już gdzieś wyżej, po wywaleniu store gra normalnie działa, więc jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma :P Dobrze, że w ogóle działa :D Jakoś się obejdzie bez tych dodatków :P Mimo wszystko dziękuję za pomoc i torrenta Kocham
Odpowiedz
jak nieco wcześniej pisałem - spróbuj pobrać pliki store z innego źródła
___________________________________
Osobnik cierpi na simsoholizm since: 2014
Odpowiedz
Na pewno spróbuję i napiszę jak poszło :)
Odpowiedz
To jak już to zrobisz, napisz czy coś się zmieniło. Jestem bardzo ciekaw ^^
Odpowiedz
Przy instalacji dodatku nowoczesny apartament wyskakuje mi błąd że podany kod jest nieprawidłowy, dlaczego? :/

już jest ok, ale mam następny problem, ściągnełam daemon tools i mogę zamontować tylko 4 obrazy w wersji darmowej, skąd mogę pobrać wersję w której zamontuję więcej obrazów?
Odpowiedz
chyba że mogę usunąć wcześniej zamontowane obrazy i zostawić tylko np the sims 3 a obrazy dodatków usuwać
Odpowiedz
Nie masz montować 4 obrazów jednocześnie xDD

1 obraz, więcej nie, bo po instalacji gry, odmontowujesz aktualnie zamontowany i montujesz kolejny :D
Odpowiedz
Dodatkowo jeśli masz Windowsa 10 możesz daemona odinstalować - system w końcu zawiera własny czytnik plików iso :)
___________________________________
Osobnik cierpi na simsoholizm since: 2014
Odpowiedz
Koń trojański, świetnie! Już wiadomo na co te Twoje starania z instrukcją, filmikiem, itd. NIE POLECAM dla przeciętnych użytkowników komputerowych.
Odpowiedz
xDDDDDDDDDDD

Jaki antywirus to wykrył ?

AVAST !?

xDDDDDDDDDDDDDDDDD

Crack może być wykrywany jako wirus, dlaczego ? bo omija zabezpieczenia gry oraz nie jest podpisany cyfrowo przez twórcę gdyż jest to ee... zmodyfikowany plik.

Nikt przez 25 stron nie napisał że wstawka zawiera wirusa. Nie wstawiałbym jakiegoś gówna do internetu.

BTW.. co za "wirusa" wykryło ?
Odpowiedz
(09-Sie-2017, 20:08:07)kamil445 napisał(a): xDDDDDDDDDDD

Jaki antywirus to wykrył ?

AVAST !?

xDDDDDDDDDDDDDDDDD

Crack może być wykrywany jako wirus, dlaczego ? bo omija zabezpieczenia gry oraz nie jest podpisany cyfrowo przez twórcę gdyż jest to ee... zmodyfikowany plik.

Nikt przez 25 stron nie napisał że wstawka zawiera wirusa. Nie wstawiałbym jakiegoś gówna do internetu.

BTW.. co za "wirusa" wykryło ?
Może jeszcze WannaCry znalazło? :D
Cracki są traktowane przez większość antywirusów jako trojany, ponieważ podczas próby połączenia z serwerami przekierowują bądź blokują połączenie. Najczęściej również tworzą fałszywe środowisko platformy nadrzędnej (to znaczy steama, uplaya czy origina) stąd też można w cracku znaleźć pliki typu steam_api (api - interfejs programistyczny aplikacji), które zresztą często wykorzystywane są podczas testowania gry przed dodaniem ich na platformę (czy odpowiednio odczytuje nazwę użytkownika, czy wykrywa osiągnięcia, automatycznie zmienia język interfejsu oraz czy dodatki się uruchamiają). Zapobiega to przypadkom, gdy gracz kupuje grę np. na steamie, to nie może jej uruchomić, podobnie jak każdy inny gracz.
Z tego powodu również większość gier pudełkowych posiada w instrukcji (polecam je czytać) informację: przed rozpoczęciem procesu instalacyjnego należy wyłączyć posiadane oprogramowanie antywirusowe.
___________________________________
Osobnik cierpi na simsoholizm since: 2014
Odpowiedz
Witam, problem jest mój następujący nie mam folderu na dysku C gdzie mam wgrać Kontent, dlaczego? Proszę o pomoc!
Odpowiedz
(10-Sie-2017, 11:10:30)Gość napisał(a): Witam, problem jest mój następujący nie mam folderu na dysku C gdzie mam wgrać Kontent, dlaczego? Proszę o pomoc!

Najpierw musisz uruchomić grę i poczekać aż się załaduje. Następnie wyłączasz grę i całą zawartość store content wrzucasz do folderu The Sims 3 w dokumentach
___________________________________
Osobnik cierpi na simsoholizm since: 2014
Odpowiedz
Czy STORE CONTENT jest obowiązkowe do zainstalowania?
Odpowiedz
Nie. nie chcesz - nie musisz instalować, podobnie jak nie musisz instalować wszystkich dodatków
___________________________________
Osobnik cierpi na simsoholizm since: 2014
Odpowiedz


[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Weryfikacja przeciw botom

Wybierz numer: 2
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości