The Sims 3 KOLEKCJA [PL] [v1.67.2] [STORE do 17.08.2014] [ISO]
(12-Sie-2017, 09:47:54)EmsiFS napisał(a): Nie. nie chcesz - nie musisz instalować, podobnie jak nie musisz instalować wszystkich dodatków
Ok. Dzięki.
Jeszcze jedno pytanie, czy po instalacji muszę być zawsze odłączony od internetu?
Odpowiedz
teoretycznie tak, ale możesz również zablokować simsy w firewallu.
Tu masz link do polecanego przeze mnie programu (wybierz foldery simsów (najlepiej zainstalować w jednym specjalnym folderze - wtedy wybierasz tylko ten, zaznaczasz "scan subfolders" i "block extra file types", a w zakładce "extra file types" zaznaczasz jedynie pliki exe (inne odznaczasz))https://drive.google.com/file/d/0B1e2-Qp...sp=sharing
___________________________________
Osobnik cierpi na simsoholizm since: 2014
Odpowiedz
(12-Sie-2017, 10:21:50)EmsiFS napisał(a): teoretycznie tak, ale możesz również zablokować simsy w firewallu.
Tu masz link do polecanego przeze mnie programu (wybierz foldery simsów (najlepiej zainstalować w jednym specjalnym folderze - wtedy wybierasz tylko ten, zaznaczasz "scan subfolders" i "block extra file types", a w zakładce "extra file types" zaznaczasz jedynie pliki exe (inne odznaczasz))https://drive.google.com/file/d/0B1e2-Qp...sp=sharing

Super, dzięki wielkie za pomoc.
Odpowiedz
Miłej gry :)
___________________________________
Osobnik cierpi na simsoholizm since: 2014
Odpowiedz
Hej, hej. Mam taki mały problem. Zainstalowałam kilka dodatków i wszystko działa super. Ale gdy chciałam zainstalować resztę zaczęło wyskakiwać mi coś takiego
[Obrazek: bxihhluzmcrt.jpg]
Próbowałam zainstalować Skok w przyszłość i Karierę.
O co chodzi? Co muszę zrobić? Brak mi jakichś plików? Podkreślam że ''nie z tego świata',''4PR'',''zwierzaki'',''rajska wyspa'',''studenckie życie'',''po zmroku'',''zostań gwiazdą'' i ''wymarzone podróże'' mam zainstalowane i nie było z nimi żadnych problemów.
Odpowiedz
W programie torrentowym, zatrzymaj torrenta i prawym na niego i wybierz ponowne sprawdzanie.

Jeżeli znajdzie błędy, uszkodzone części plików pobierze ponownie.

Po tej czynności spróbuj ponownie, i daj znać czy pomogło czy jednak nie :)
Odpowiedz
Niestety w dalszym ciągu nie działa :/
Sprawdzam drugi raz może da rade. Jak się uda to dam znać
Odpowiedz
Jak zrobisz to daj znać czy działa :P
Odpowiedz
Niestety nie działa
Odpowiedz
A instalujesz zgodnie z kolejnością ?

Przed instalacją tej kolekcji wcześniejsze wersje zostały całkowicie usunięte ? Może spróbuj zainstalować na innym dysku lub w innym folderze.

Po ponownym sprawdzaniu pokazuje że torrent jest ukończony, a po uruchomieniu go pojawia się "wysyłanie" ?

Bo to wygląda na uszkodzenie plików instalacyjnych lub błąd podczas kopiowania, który można wyeliminować instalując w innym miejscu grę.
Odpowiedz
Działa na windows 8?
Odpowiedz
Hej! Już wszystko okej, działa. Okazało się że coś tam miałam nie do końca pobrany torrent.
Nie wiem jak to się stało, ale już w porządku. Dziękuję za pomoc ;)
Odpowiedz
(16-Sie-2017, 08:29:22)Gość napisał(a): Działa na windows 8?

Tak, działa... aczkolwiek nie sprawdzałem tego osobiście bo.. Windows 7 MASTER RACE :)

(16-Sie-2017, 10:47:41)Jagna napisał(a): Hej! Już wszystko okej, działa. Okazało się że coś tam miałam nie do końca pobrany torrent.
Nie wiem jak to się stało, ale już w porządku. Dziękuję za pomoc ;)

Tak właśnie myślałem że to wina uszkodzonych plików instalacyjnych, pisałem nawet, że pierwsze co masz zrobić to ponowne sprawdzanie w programie torrentowym.
Najważniejsze że wszystko działa jak ta lala :)
Odpowiedz
(16-Sie-2017, 20:56:23)kamil445 napisał(a): Windows 7 MASTER RACE :)

Mylisz się. Windows 10 jest lepszy :D
___________________________________
Osobnik cierpi na simsoholizm since: 2014
Odpowiedz
Właśnie sprawdzałam ale kurde nic nie dawało :P ale sie udało i działa więc git :)
Odpowiedz


[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Weryfikacja przeciw botom

Wybierz numer: 7
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości