The Sims 3 KOLEKCJA [PL] [v1.67.2] [STORE do 17.08.2014] [ISO]
Czy to wina przegrzewania, no skoro na samej przegladarce masz 75 *C jak ja tyle to w gta 5 na tym moim laptopie mam :D

Najlepiej pobierz program prime95 i uruchom test, oczywiście patrząc na temperatury, w razie przekroczenia 95 *C natychmiast wyłącz test.

To ci da 100% odpowiedź czy to wina temperatur.
Odpowiedz
Na Twojego laptopa polecam instalację antywirusa 360 Security. Lekki z modułem boostera. Gdyby był nowszy, zaleciłbym Ci Comodo :)
I Avast raczej nie jest wywalony. Nawet nie wiesz, ile śmieci zostawia w rejestrze...
___________________________________
Osobnik cierpi na simsoholizm since: 2014
Odpowiedz
Również polecam 360 Total Security, tylko że wersję ESSENTIAL, czyli wywalone wszystkie zbędne bajery.

Antywirus ma być antywirusem a nie 1000 w 1 :D
Odpowiedz
Czy mogę mieć swoje oryginalne simsy na komputerze i jeden dodatek i to pobrać? Bo trochę się boję, że usuną mi się rodziny itp. :)
Odpowiedz
Niestety, nie możesz.

Instalując (kopiując) cracka gra staje się nieoryginalna, nie jest wymagany origin oraz dostęp do internetów.

Rodziny się nie usuną, chyba że podczas usuwania oryginalnej części wybierzesz aby się usunęły.

Oczywiście możesz zrobić kopię zapasową zapisów, poprostu kopiując np na pulpit folder Electronic Arts który znajduje się w Moje Dokumenty.
Odpowiedz
Po włączeniu gry wyskoczył mi komunikat że dysk z grą The Sims 3 Skok w przyszłośc nie jest włożony, włóż dysk by gra działała. Co mam zrobic?
Odpowiedz
Prawdopodobnie nie zainstalowałeś prawidłowo cracka, lub antywirus go zablokował.
Spróbuj ponownie zainstalować cracka (crack znajduje się na wirtualnej płycie z DLC The Sims 3: Skok W Przyszłość w folderze Akimo. Jeżeli go nie możesz znaleźć, pobierz cracka z głównego posta)
___________________________________
Osobnik cierpi na simsoholizm since: 2014
Odpowiedz
Jak to zrobić z torrentem? Nie mogę tego otworzyć przez torrent, bo wyskakuje błąd. Pomóż,jeśli możesz...

Już mam z tym torrentem. Właśnie się pobiera ;O ciekawa jestem czy będzie działać..
Odpowiedz
Będzie działać, musi działać :D

A jak nie to napisz, a postaram się pomóc :D
Odpowiedz
Co zrobic,gdy przy instalowaniu patcha 1.67.2 wyskakuje mi blad, ze nie mozna okreslic zainstalowanej wersji aplikacji?
Odpowiedz
Simsy były wczesniej zainstalowane ? Jeżeli tak to musisz usunąć simsy oraz zawartość rejestru.

Czyli instalacja od nowa.
Odpowiedz
(05-Sty-2018, 11:17:03)kamil445 napisał(a): Simsy były wczesniej zainstalowane ? Jeżeli tak to musisz usunąć simsy oraz zawartość rejestru.

Czyli instalacja od nowa.

Były, ale i tak laptop był w naprawie i został wymieniony dysk na zupelnie nowy. Wydaje mi sie takze, ze usunelam wszystkie pozostalosci i foldery, wiec totalnie nie wiem co robie zle
Odpowiedz
Skoro system był stawiany na nowo to faktycznie rejestr pewnie jest czysty.

A spróbuj zainstalować na np partycji D (o ile takowa istnieje),

Spróbuj także uruchomić instalator z uprawnieniami administratora (prawym na Sims3Setup.exe i uruchom jako administrator)
Odpowiedz
mam tylko partycje C, dalej to samo
moze ma to zwiazek z tym, ze podczas instalacji podstawki pojawia mi sie komunikat o braku funkcji .NET Framework 3.5, a gdy probolwam zainstalowac te funkcje to mialam napisa,ze jest juz ona zainstalowana na tym komputerze?
Odpowiedz
Nie posiadasz .NET framework 3.5 ?

Jest już wersja .NET 4.7 PL

Zainstaluj 4.7 i spróbuj ponownie.

A i zainstaluj także Microsoft Visual C++ Redistributable najlepiej od 2008 do 2017 posiadać,
oraz Microsoft DirectX 9.0c.

Bez directx 9.0 oraz tych visual C++ launcher się nie uruchomi i/lub gra.
Odpowiedz


[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Weryfikacja przeciw botom

Wybierz numer: 10
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości