The Sims 3 KOLEKCJA [PL] [v1.67.2] [STORE do 17.08.2014] [ISO]
Nieeeeeeeeeeeeeeeee xD

Musisz je sam instalować xD

Boże pierwszy raz instalujesz grę ?????
Odpowiedz
No pierwszy raz taką, którą koniecznie trzeba jakoś patchować(i pierwszą od bardzo dawna). No i podstawkę wgrałem i jak pobrać patch, bo nie widzę niczego więcej w żadnym pliku, są tylko same gry.
Odpowiedz
Rozumiem, aczkolwiek instrukcja jasno mówi, że :

2. Zainstaluj grę "The Sims 3".
3. Zainstaluj patch 1.67.2.* (NAJNOWSZY na dzień 15.04.2016)

A ten patch znajduje sie w zamontowanym obrazie pliku dysku (1. The Sims 3.iso)
Folder "/Akimo/Patch 1.67.2/The Sims 3 patch 1.67.2.exe"

Po zainstalowaniu update przechodzisz do kolejnego etapu instalacji, czyli instalacji dodatków:

4. Zainstaluj dodatki wg dołączonej kolejności:

a) po instalacji "The Sims 3: Wymarzone Podróże" zainstaluj patch 2.17.2 do tego dodatku.*

Z czego nie wszystkie dodatki posiadają aktualizację, jeżeli posiadają będzie napisane "zainstaluj patch x.x.x do tego dodatku."
A jeżeli nie ma takiej informacji dodatek nie ma aktualizacji.

Nie możesz instalować aktualizacji z internetu bo nie ma cracka do najnowszej wersji, wszystkie dodatki + podstawka muszą być z tej wstawki, przed instalacją tej kolekcji musisz usunąć oryginalną wersję gry (jeżeli posiadasz takową zainstalowane).
Aby uniknąć problemów z grą lub samą instalacją.
Odpowiedz
Ok, dałem radę, dzięki, działa :D
Odpowiedz
No to super :D

W razie pytań czy cuś pisz :P
Odpowiedz
Już od jakiegoś czasu mam to i wszystko działa , ale nie wiem jak zainstalowac pakiet store :/
Odpowiedz
Ten plik .ISO otwierasz za pomocą WinRar lub montujesz w tym programie Deam Tools Lite.

W środku tego .ISO przechodzimy do -> Akimo -> Store Content.

Kopiujemy trzy pliki (Store Content.part1.rar, part2.rar i part3.rar) gdzieś na dysk, następnie wypakowujemy te 3 archiwa programem WinRar.

Po wypakowaniu otrzymamy 3 pliki : arc.exe, Setup.bat i Store_Content.arc,

uruchamiasz setup.bat i czekasz aż proces sie zakończy następnie pliki które sie pojawią kopiujemy do moje dokumenty.
finish.
Odpowiedz
Ktoś pomoże? Wszystko zainstalowałam, crack wrzucony do postawki, gra się odpala i wywala mi powiadomienie,że muszę włożyć płytę Skok w przyszłość. Zamontowałam obraz w Daemon, próbuję otworzyć z tego, ale dalej to samo. Coś pominęłam?
Odpowiedz
Źle wgrany crack, crack z Skok w przyszłość.ISO kopiujemy do The Sims 3 (podstawki). :)


Prawdopodobnie skopiowałaś crack z podstawki do podstawki lub z innego dodatku :)
Odpowiedz
Próbowałam chyba wszystkiego, wgrałam mod i naprawiłam rejestry CCleanerem i w końcu poszło, działa. :D
Odpowiedz
No to super, ważne że działa :)
Odpowiedz
Czy to działa? Bo same pozytywne komentarze :)))))))))))))))))))))
bo nie chce mi się kupywać

a mody (modyfikacje) będą działać?
a jak będą to gdzie je wklejać?
Odpowiedz
A no działa, nie wstawiam baboli :D

No troszku to drogie jest ale od tego masz torrenty ^^

Mody czyli np wywalenie cenzury ? jak tak to powinno :)
Odpowiedz
Gra się pobrała ale jak chce ją włączyć wyskakuje okno ''Program Sims3Launcher przestał działać'' co robić?
Odpowiedz
Directx aktualny oraz Microsoft NET 4.6 oraz Microsoft Visual aktualne ?
Odpowiedz


[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Weryfikacja przeciw botom

Wybierz numer: 10
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości