The Sims 3 KOLEKCJA [PL] [v1.67.2] [STORE do 17.08.2014] [ISO]
Niby zainstalowałam to, o czym piszesz ale dalej jest to samo.
Odpowiedz
Na internetach znalazłem to:

"Odpal stąd: <twój dysk>/Game/Bin i włącz przez TS3, ewentualnie TS3W. ; )"


Może coś da...
Odpowiedz
do pokoleń niema pacza ?

okej już doczytałam ze nie wszędzie jest pacz :)
Odpowiedz
Aktualizacje instalujesz tylko do dodatków :

a) po instalacji "The Sims 3: Wymarzone Podróże" zainstaluj patch 2.17.2 do tego dodatku.*

b) po instalacji "The Sims 3: Nowoczesny apartament - akcesoria" zainstaluj patch 3.13.1 do tego dodatku.*

c) po instalacji "The Sims 3: Kariera" zainstaluj patch 4.10.1 do tego dodatku.*

d) po instalacji "The Sims 3: Szybka jazda" zainstaluj patch 5.8.1 do tego dodatku.*

e) po instalacji "The Sims 3: Po Zmroku" zainstaluj patch 6.5.1 do tego dodatku.*

f) po instalacji "The Sims 3: Impreza w plenerze - akcesoria" zainstaluj patch 7.3.2 do tego dodatku.*


Inne nie mają aktualizacji :)

PS: sorki że nie odp tutaj, aczkolwiek nie siedze 24/7 na tym forum ::D
Po prostu częściej tutaj zaglądam ^^
Odpowiedz
Jasna sprawa :)
Tym razem dodatek ,,film,, mi się zainstalował ;) tyle ze przy instalacji miał jakaś dziwna wersje językową, mam nadzieje ze zadziała.
Odpowiedz
Jednak nie widzę tej krainy o tematyce dzikiego zachodu, ani nie mam w kolekcjach, kolekcji z dodatku ,,film,,
Kamil czy ty to masz w swojej wersji gry ? możesz to sprawdzić?
Odpowiedz
Niestety, nie gram na razie w sims 3 oraz nie mam ich zainstalowane ( format) ;(

A store content zainstalowałaś !? Bo tam są te mapki oraz rzeczy za sim pointsy ;)
Odpowiedz
U mnie za to bardzo niski download, momentami zerowy... Da się coś z tym zrobić?
Odpowiedz
Tak zainstalowałam to store content, miałam rzeczy do pobrania z launchera, wiec chyba poprawnie :)

Czy ktoś ma w grze krainę o tematyce dzikiego zachodu i w kolekcjach, kolekcje z dodatku ,,film,, ?

I tak, mam inne rzeczy za sim pointy i inne krainy, chodzi mi tylko o tą krainę z dzikiego zachodu i kolekcje ,,film,, bo jeśli ktoś to ma to znaczy ze ja mam coś źle :/
Odpowiedz
Ta wersja zawiera aktualizację oraz store content do 2014 roku, jeżeli ta kolekcja "film" oraz ta mapa zostały wydane później - niestety nie ma ich w tej wstawce, a jeżeli wyszły prędzej to nie wiem :(


(30-Kwi-2017, 10:06:16)Gość napisał(a): U mnie za to bardzo niski download, momentami zerowy... Da się coś z tym zrobić?

Z tego co widziałem niektórzy pobierają nawet 5 MB/s, możliwe że u ciebie są porty poblokowane a co z tym idzie łączenie z seedami trwa nieco dłużej oraz nie ze wszystkimi się połączyć :)


EDIT: Dodatkowe mapy możesz pobrać z tąd: http://xxgirl-simmerxx.webnode.com/sims-3-store-content


Są tam linki do darmowego serwisu hostingowego mediafire :)
Możliwe, iż tam będzie ta twoja ulubiona mapka ^^
Odpowiedz
Wiesz może jak odblokować te porty? :/ W takim tempie to się będzie pobierać wieki...
Odpowiedz
a jak zainstalować te mapy do Twojej wersji gry? :)
Odpowiedz
Tak samo jak store content: uruchamiamy Sims3 Launcher potem w Pobrane i tam zaznaczamy wszystko potem instaluj
Oczywiście to sims3pack kopiujemy przed instalacją do :

cytat z neta:

"JAK INSTALOWAĆ PLIKI SIMS3PACK
Te pliki umieszcza się w folderze Moje Dokumenty/Electronic Arts/The Sims 3/Downloads.Włączacie grę,i gdy pojawi się okienko startu,klikacie na opcję "Pobrane".Tam zaznaczacie pliki,i instalujecie "

(30-Kwi-2017, 11:32:47)Gość napisał(a): Wiesz może jak odblokować te porty? :/ W takim tempie to się będzie pobierać wieki...


Programy torrentowe posiadaja automatyczne przekierowywanie portów za pomoca UPnP oraz NAT-PMP, niestety nie zawsze to działa, aczkolwiek to nie musi byc powodem słabego pobierania...
Może ktoś w domu coś pobiera albo antywirus lub zapora ogniowa antywirusa blokuje połączenia torrentowi
Odpowiedz
Więc tak, na pewno nie jest to wina mojego internetu, wcześniej pobierałem plik i prędkość sięgała 30mbps, wyłączyłem antywirusa oraz zaporę ale nawet to nie wpłynęło na prędkość pobierania...
Odpowiedz
W takim razie jest po prostu mała ilość seddujących, ja sedduje przeważnie tylko w nocy.
Poczekaj może się rozbuja...
Odpowiedz


[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Weryfikacja przeciw botom

Wybierz numer: 8
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości