The Sims 3 KOLEKCJA [PL] [v1.67.2] [STORE do 17.08.2014] [ISO]
Jak uruchamiasz grę to pokazuje się ostatni dodatek czyli Skok w przyszłość, to normalne heh

Crack skopiowany dobrze na 100.00% ???

Bo mi to wygląda na brak skopiowanego cracka lub źle (zły folder) :(

Skopiuj go do

C:\Program Files (x86)\Electronic Arts\The Sims 3\Game\Bin\ (tutaj wklejamy te pliki cracka)

Gdzie C to twoja litera dysku gdzie znajduje sie gra :)

Musi działać, nie ma że nie :)

A i obraz płyty można odmontować, bo nie jest do niczego potrzebny :)

Link do cracka https://pldm.ml/forum/attachment.php?aid=2

Jak to nic nie da to wyczyść wszystko co ma związek z sims 3 (usuń grę, wyczyść rejestr - na necie są poradniki, zmień nazwę folderu The Sims 3 w moje dokumenty na inną (jak nie posiadasz save to nawet usuń ten folder)
I na nowo instaluj jak nic nie pomaga :(
Odpowiedz
Przepraszam, a gdzie są te patche? Bo ja ich nie widzę :(
Odpowiedz
gra działa :) dzięki kamil :)
co prawda store sie jeszcze nie bawilam ale...
/ oliwia
Odpowiedz
(03-Maj-2017, 10:57:58)Gość napisał(a): Przepraszam, a gdzie są te patche? Bo ja ich nie widzę :(

W tym pliku .ISO folder AKIMO i tam jest następny folder Patch xx.xx.xx (gdzie te x to jest numer update'a)

Nie każdy dodatek ma aktualizację, wszystko jest napisane w instrukcji : Instalacja.TXT :)

(03-Maj-2017, 14:28:21)Gość napisał(a): gra działa :) dzięki kamil :)
co prawda store sie jeszcze nie bawilam ale...
/ oliwia

Super że działa, a instalacja STORE CONTENT jest banalna :)
Odpowiedz
Działa? Ktoś pobierał?
Odpowiedz
(04-Maj-2017, 10:43:18)Gość napisał(a): Działa? Ktoś pobierał?

Ponad 200+ postów (16 stron) i pytanie czy ktoś pobierał....

:huh:
Odpowiedz
witam przy probie instalacji wyszlo mi zeby wpisac Hasło to dlugie co na pudelku sie znajduje co robic ? nigdzie go niema ...
Odpowiedz
W katalogu głównym torrenta znajduje się pliczek:

Kolejnosc instalacji i seriale.TXT

W tym malutkim pliczku znajduje się kolejnośc instalacji oraz "to długie hasło" czyli CD-KEY :)

Przed rozpoczęciem instalacji przeczytaj drugi plik Tekstowy który się zwie "Instrukcja.TXT".
Tam są zawarte dodatkowe WAŻNE informacje :)
Odpowiedz
Czy trzeba instalowac wszystkie dodatki czy tylko nirktóre mozna?
Odpowiedz
Właśnie jestem po pierwszym włączeniu gry i jest wszystko w porządku. :)
Teraz tylko rzeczy ze Store przerzucić i można śmigać. A dodatki i akcesoria można instalować jakie się chce, ja mam wszystko oprócz jednych akcesorii.
Odpowiedz
(06-Maj-2017, 12:06:46)Gość napisał(a): Czy trzeba instalowac wszystkie dodatki czy tylko nirktóre mozna?

Instalujesz to co chcesz (aczkolwiek im tego wincyj! wincyj! tym lepiej) ^^

(06-Maj-2017, 12:22:41)Gość napisał(a): Właśnie jestem po pierwszym włączeniu gry i jest wszystko w porządku. :)
Teraz tylko rzeczy ze Store przerzucić i można śmigać. A dodatki i akcesoria można instalować jakie się chce, ja mam wszystko oprócz jednych akcesorii.

No i super! :P
Odpowiedz
problem z wlaczeniem. po wklejeniu cracka wyskakuje blad ze nie udalo sie wlaczyc gry blad inicjalizacji co z tym zrobic
Odpowiedz
Wklepnij ten błąd w google. Nawet tego błędu nie podałeś(aś) więc nie wiem jak pomóc :huh:

EDIT:

To może ci pomóc, aczkolwiek  i tak jednym z rozwiązań jest reinstall gry xD

https://weronikasims.wixsite.com/mysimsb...cjalizacja
Odpowiedz
nieudana inicjalizacja usługi (0x0175dcbb)
Odpowiedz
Spróbuj tego, co jest napisane na tamtej stronie, jak nie pomoże to reinstalacja gry + czyszczenie rejestru :)
Odpowiedz


[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Weryfikacja przeciw botom

Wybierz numer: 2
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości