The Sims 3 KOLEKCJA [PL] [v1.67.2] [STORE do 17.08.2014] [ISO]
To znowu ja , ta od mapki z dzikim zachodem i dodatku film ;) Ta mapa, albo ten dodatek bo w sumie nie wiem czy to mapa czy cały dodatek ;) nazywa się ,,Wild Wild West,, masz może gdzieś cos takiego co by można było zainstalować z Twoim pakietem? Bo w necie jest trochę tego ale chyba wszystko do oryginalnych wersji gry, nie znam się na tym :( Mógłbyś mi pomoc w tej kwestii ? ;) Pozdrawiam.
Odpowiedz
Zaryzykowałam ;) i zainstalowałam ta mapkę z tej strony, na razie działa ;)

http://sims3.thesimscatalog.com/sims3/wo...wild-west/
Odpowiedz
Mam problem scrakowałem już to sobie ale mam same pliki ISO
Ktoś pomoże ????
PS: Nie mam the sims 3 i trzeba to instalować ????
Odpowiedz
(09-Maj-2017, 12:48:30)Gość napisał(a): Zaryzykowałam ;) i zainstalowałam ta mapkę z tej strony, na razie działa ;)

http://sims3.thesimscatalog.com/sims3/wo...wild-west/

Superancko że działa, możesz wszystkie dodatki instalować, czy to oryginał czy to "pirat" nie ma znaczenia, jedynie wersja gry może czasem mieć znaczenie ale tego nie jestem pewny :P


(09-Maj-2017, 14:26:00)Gość napisał(a): Mam problem scrakowałem już to sobie ale mam same pliki ISO
Ktoś pomoże ????

Noo super tylko że crack nie tworzy plików ISO, oraz jak mogłeś "crackować" skoro nawet gry nie zainstalowałeś ?

"PS: Nie mam the sims 3 i trzeba to instalować"  WUT :huh:

Że jak ? nie kapuję ? co ty chcesz instalować ? dodatki bez podstawki eeeeeeeeeeeeeeeyyyyyyyy ???????? mlekoo ??????

nie rozumiem ? napisz to po Polsku :exclamation:

Dziękuję :huh:
Odpowiedz
a jak ściągnęłam a mam Windows 10 ,i jak wchodzę na simsy to mi się zacinają, a jak wchodzę na dodatek zwierzaki (to przy tworzeniu zwierzaka, zwierzę ma ciągle czarny kolor) co robić bo to już będzie trzeci raz jak je instaluję
Odpowiedz
Gra ciągle się zacina ? jeżeli tak to spróbuj obniżyć ustawienia graficzne w ustawieniach.

Czarny kolor ? może to właśnie wina ustawień grafiki (w The Sims 2 spowodowane takie cos podobnego było nowszymi kartami graficznymi), a sterowniki do karty graficznej aktualne ??
Odpowiedz
tak aktualne ( w styczniu był kupowany komputer )
Odpowiedz
"Wchodzę na dodatek zwierzaki" co to dokładnie oznacza ? Uruchamiasz grę inaczej czy po prostu tworzysz zwierzaka ?
Jak by co grę uruchamiamy przez podstawkę. ;)

Wcześniejsze wersje sims 3 (oryginaly oraz piraty) jeżeli byly to zostały całkowicie odinstalowane przed instalacją tej kolekcji ??
Odpowiedz
no wchodzę przez podstawę do tworzenia zwierzaka i jak dam na przykład tworzenie kota to jest cały czarny i nie da się zmieniać koloru

tak były całkowicie odinstalowane
Odpowiedz
Według mnie wina leży po stronie karty graficznej, a raczej jej sterowników, jest to nowy sprzęt skoro kupowany w tym roku w styczniu.

A ta gra jest no.. baaardzo stara, sytuacja jak z sims 2 i problemami z czarnymi cieniami.

W tym miejscu kończą mi się niestety pomysły jak to rozwiązać, i czy w ogóle da się to rozwiązać :(

Może.. spróbuj uruchomić ze zgodnością z Windows 7 ?
Odpowiedz
W którym folderze jest aktualizacja oto mi chodzi jak przejść do tego folderu mam odpalony obraz
Odpowiedz
Nie każdy dodatek ma aktualizację, jeżeli w instrukcji jest napisane, że ma to przejdź do tego zamontowanego obrazu w Mój Komputer następnie folder Akimo potem folder Patch x.x.x (gdzie x to jakies cyferki odpowiadające numerowi aktualizacji).

I w tym folderze znajduje się plik z aktualizacją :exclamation:
Odpowiedz
CRACK'A KOPIUJEMY DO FOLDERU THE SIMS 3
ale do którego to które w dokumentach czy w dysku ????
Proszę o szybką odpowiedź
Odpowiedz
//usunąłem ten spam.


Co to za spam ????????????!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
(13-Maj-2017, 11:59:44)Gość napisał(a): CRACK'A KOPIUJEMY DO FOLDERU THE SIMS 3
ale do którego to które w dokumentach czy w dysku ????
Proszę o szybką odpowiedź

LUDZIE! kurna na poprzedniej stonie napisałem jak byk:


Bo mi to wygląda na brak skopiowanego cracka lub źle (zły folder) [Obrazek: sad.png]

Skopiuj go do

C:\Program Files (x86)\Electronic Arts\The Sims 3\Game\Bin\ (tutaj wklejamy te pliki cracka)

Gdzie C to twoja litera dysku gdzie znajduje sie gra [Obrazek: smile.png]

Musi działać, nie ma że nie [Obrazek: smile.png]


:huh:
Odpowiedz


[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Weryfikacja przeciw botom

Wybierz numer: 3
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości