The Sims 3 KOLEKCJA [PL] [v1.67.2] [STORE do 17.08.2014] [ISO]
(04-Cze-2017, 20:16:42)kamil445 napisał(a): Chodzi mi o to, iz możesz go odmontowac z deamon toolsa, wchodzisz w deamon toolsa i prawym na zamontowany obraz (pewnie masz ich 3) i wybierasz "odmontuj wszystkie" :)

O to mi chodziło :D
wietny jesteś, dzięki! :D
A jeszcze mam pytanie, czy instalować te "najnowsza aplikacje EA", czy sobie lepiej darować?
Odpowiedz
Dokładnie, nie instaluj EA Download Manager oraz Origin, to jest zbędne ^^

PS: Polecam film Był sobie pies (2017) / A Dog's Purpose (2017) :P
Odpowiedz
I znów wszystko super.... Gdyby nie to, ze wyskakuje mi, że brakuje płyty z grą :x
Wybacz, że tak truje, ale jak widać jestem lamusem w tych sprawach :D

(04-Cze-2017, 20:23:13)kamil445 napisał(a): Dokładnie, nie instaluj EA Download Manager oraz Origin, to jest zbędne ^^

PS: Polecam film Był sobie pies (2017) / A Dog's Purpose (2017) :P

Dzięki, jak nie zwariuje przez te simsy to obejrzę :D
Odpowiedz
Po zainstalowaniu podstawki + dodatkow i skopiowaniu cracka do folderu z grą wyskakuje informacja o braku płyty :) ?? A gdzie go skopiowałaś ? tego cracka ? bo błąd wskazuje na to, iż crack nie został skopiowany prawidłowo :/
Odpowiedz
(05-Cze-2017, 00:34:31)kamil445 napisał(a): Po zainstalowaniu podstawki + dodatkow i skopiowaniu cracka do folderu z grą wyskakuje informacja o braku płyty :) ?? A gdzie go skopiowałaś  ? tego cracka ? bo błąd wskazuje na to, iż crack nie został skopiowany prawidłowo :/

Nie, juz działa, musiałam coś namieszać, ale zrobiłam to jeszcze raz i jest ok. Tzn byłoby ok, gdyby nie to, że podczas tworzenia sima gra nagle przestaje działać :(
Co ja robię nie tak ?
Odpowiedz
Aktualizacje do dodatków był instalowane ? chodzi mi o tę część w instrukcji "

3. Zainstaluj patch 1.67.2.* (NAJNOWSZY na dzień 15.04.2016)

4. Zainstaluj dodatki wg dołączonej kolejności (każdy dodatek do osobnego folderu), przy czym:

a) po instalacji "The Sims 3: Wymarzone Podróże" zainstaluj patch 2.17.2 do tego dodatku.*

b) po instalacji "The Sims 3: Nowoczesny apartament - akcesoria" zainstaluj patch 3.13.1 do tego dodatku.*

c) po instalacji "The Sims 3: Kariera" zainstaluj patch 4.10.1 do tego dodatku.*

d) po instalacji "The Sims 3: Szybka jazda" zainstaluj patch 5.8.1 do tego dodatku.*

e) po instalacji "The Sims 3: Po Zmroku" zainstaluj patch 6.5.1 do tego dodatku.*

f) po instalacji "The Sims 3: Impreza w plenerze - akcesoria" zainstaluj patch 7.3.2 do tego dodatku.*

"

Instalowałaś "STORE CONTENT" ? a save jest nowy ? przed instalacją czyściłaś folder The Sims 3 z Moje Dokumenty ??

Komputer/Laptop spełnia wymagania sprzętowe gry ? DirectX 9.0c aktualny ?

A jak wprowadzisz już istniejącą rodzinę do domu i bd nią grać, to gra działa czy także wywala się ?
Odpowiedz
Tak dużo pytań :o
Tak, instalowałam pache od razu po instalacji dodatku. A co do store to mam problem, bo nie mogę znaleźć nigdzie tego pliku setup coś tam (nie jestem aktualnie przy kompie więc nie wiem)
Komputer spełnia wymagania, sprawdzałam.
Wiesz, na razie próbowałam tylko stworzyć sima (uparlam się), nie sprawdzałam jak będzie gdy tylko wprowadzę już istniejącą rodzinę.
Od razu powiem, że gra wyłącza się gdy usiłuje sima "ubrać" :c
Dzisiaj spróbuję jeszcze raz zainstalowac
Odpowiedz
Przed ponowną instalacją usuń wszystko co ma związek z The Sims 3, czyli całość The Sims 3 z Moje Dokumenty, wszystkie foldery pozostawione po instalacji, czyli

C:\Program Files (x86)\Electronic Arts\

Gdzie C to twoja litera dysku gdzie znajduje się gra.

Tam jest pewnie kilka folderów z nazwami dodatków, to wszystko usuń, oraz wykonaj czyszczenie rejestru, usuwając z niego wpisy o The Sims 3 oraz EA (Electronic Arts).
Na necie pewnie są poradniki jak to usunąć i gdzie to jest.
Odpowiedz
Okej, tak zrobię. A powiedz mi jeszcze co z tym Store Content, bo rozpakowuje go na dysk ale nie ma w nim pliku Setup.bin. Jedyne co ma to trzy pliki do otwarcia w winrar o nazwie Store Content part 1, part 2 I part 3 :x
I jakis folder w którym również nie ma tego pliku. Gdy chce rozpakować te winrarowe pliki to pokazuje się wtedy co prawda plik Setup ale be, ".bin". Próbowałam go rozpakować ale nie rozpakowuje się.. :/
Wybacz mój malo informatyczny zargon xD

(05-Cze-2017, 13:22:15)Gość napisał(a): Okej, tak zrobię. A powiedz mi jeszcze co z tym Store Content, bo rozpakowuje go na dysk ale nie ma w nim pliku Setup.bin. Jedyne co ma to trzy pliki do otwarcia w winrar o nazwie Store Content part 1, part 2 I part 3 :x
I jakis folder w którym również nie ma tego pliku. Gdy chce rozpakować te winrarowe pliki to pokazuje się wtedy co prawda plik Setup ale be, ".bin". Próbowałam go rozpakować ale nie rozpakowuje się.. :/
Wybacz mój malo informatyczny zargon xD

Nie bin * tam miało być
Odpowiedz
I właśnie te pliki Store Content part1, part2, part3 kopiujemy gdzieś na dysk, wypakowujemy z archiwum, i uruchamiamy plik setup.bat a nie bin :P

Po uruchomieniu tego pliku powinna sie pokazać taka czarna "konsolka", teraz nie pamietam czy trzeba coś nacisnąć by sie zaczęło rozpakowywać..
Odpowiedz
Cześć, mam pytanie: wszystko działa poprawnie i w ogóle, ale trochę się ścina czasami, więc chciałem odinstalować parę dodatków (Zwierzaki na pewno + parę z akcesoriami). Czy wystarczy, że zwyczajnie odinstaluję? Czy lepiej tego nie robić, bo coś się zwali w grze?
Odpowiedz
Spróbuj, aczkolwiek nie wiem co się stanie, bo ja osobiście nie usuwałem dodatków :)

Jeżeli usuniesz jakiś dodatek/i a gra nie będzie działać, wtedy spróbuj uruchomić grę na nowym save (nie wiem czy usunięcie dodatku nie zepsuje zapisu gry, dlatego warto spróbować ^^ )
Odpowiedz
niestety pokazuje mi na torrentach "brak plików" ... co mam w tej sytuacji zrobić? :DDD
Odpowiedz
Zatrzymaj torrenta, prawym na torrencie, i wybierz ponowne sprawdzanie plików.

Jeżeli wyskoczył taki komunikat, to oznacza iż niektóre pliki (lub wszystkie) zostały usunięte, co oznacza dopobranie lub pobranie całości od nowa ^^
Odpowiedz
Cześć pomożesz mi? Bo chce usunąć niektóre dodatki. A nie wiem jak.
Odpowiedz


[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Weryfikacja przeciw botom

Wybierz numer: 1
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości