The Sims 3 KOLEKCJA [PL] [v1.67.2] [STORE do 17.08.2014] [ISO]
Store Content instalowane ? jak tak, spróbuj bez tego store, jeżeli nic to nie da pozostaje reinstalacja gry, przed reinstalacją warto sprawdzić czy torrent sie dobrze pobrał, wykonać tzw. ponowne sprawdzanie.

Podczas ponownej instalacji wywalić wszystko co ma zwiazek z Ea lub Sims 3.
Odpowiedz
"Podczas ponownej instalacji wywalić wszystko co ma zwiazek z Ea lub Sims 3." Moglbys wyjasnic o co konkretnie Ci chodzi, bo nie rozumiem ?
Czyli mam tylko podstawe narazie sprawdzic w przypadku reinstalacji ?
Odpowiedz
(08-Gru-2016, 18:09:08)Gość napisał(a): Nie moge wypakować plików z Setup.bat wyskakuje mi okienko żeby nacisnac coś aby kontynuować i jak to zrobie to szybko znika i nic wiecej sie nie dzieje. Co zrobić?

Nie mam też nigdzie folderu Mods/Packages
Odpowiedz
Czyli przed ponowną instalacją usuń wszystko (dodatki, save) oraz wpisy z rejestru (jeżeli same się nie usuną, na necie są poradniki poszukaj),

(23-Lip-2017, 18:48:33)Gość napisał(a):
(08-Gru-2016, 18:09:08)Gość napisał(a): Nie moge wypakować plików z Setup.bat wyskakuje mi okienko żeby nacisnac coś aby kontynuować i jak to zrobie to szybko znika i nic wiecej sie nie dzieje. Co zrobić?

Nie mam też nigdzie folderu Mods/Packages

W filmiku mam pokazane co i jak
Odpowiedz
(23-Lip-2017, 18:48:33)Gość napisał(a):
(08-Gru-2016, 18:09:08)Gość napisał(a): Nie moge wypakować plików z Setup.bat wyskakuje mi okienko żeby nacisnac coś aby kontynuować i jak to zrobie to szybko znika i nic wiecej sie nie dzieje. Co zrobić?

Nie mam też nigdzie folderu Mods/Packages

Miałem podobny problem. Na początku sprawdź, czy antywirus nie zablokował żadnego pliku (najlepiej go wyłącz). Jeżeli to nie pomogło - zmień sposób uruchamiania pliku. Miałem ten problem przy uruchamianiu jako administrator. wyłączenie tego pomogło.
(23-Lip-2017, 18:27:42)Gość napisał(a): "Podczas ponownej instalacji wywalić wszystko co ma zwiazek z Ea lub Sims 3." Moglbys wyjasnic o co konkretnie Ci chodzi, bo nie rozumiem ?
Czyli mam tylko podstawe narazie sprawdzic w przypadku reinstalacji ?

Najlepiej zainstaluj IObit uninstaller i odinstaluj wszystkie simsy 3, a następnie przeszukaj pozostałości i wszystkie usuń. Usuń też katalog The Sims 3 w dokumenty-->Electronic Arts. IObit czasem ten folder pomija
Odpowiedz
Hej, wstawka super pobrana i zainstalowana. Ogólnie wszystko jest super do momentu wybrania miasta/świata w grze. Gra zaczyna się wolno ładować, a kiedy w końcu się załaduje wyskakuje blacksreen, po czym gra się crashuje i wyłącza. Kiedyś miałam podobną wstawkę i wszystko ładnie chodziło. Mimo wszystko pomyślałam, że może mój sprzęt nie wyrabia z wszystkimi dodatkami. Ustawiłam opcje grafiki na najniższe i usunęłam kilka dodatków, które najmniej mnie interesowały, a i tak jest ten sam problem. Ktoś wie może jak temu zaradzić? Byłabym wdzięczna za wszelkie rady.
Odpowiedz
DirectX 9.0c aktualny ? Sterowniki do grafiki aktualne ? komputer/lapek ma dość RAM ?

Na dysku C jest wystarczająco miejsca ? wraz ze store folder w moje dokumenty zabiera wiele miejsca.

Spróbuj usunąć zawartość STORE (wywal folder EA z Moje Dokumenty), może bez niej będzie ok.

Jeżeli nawet bez store jest to samo, ponowna reinstalacja powinna pomóc, nie zapomnij usunąć wszystkiego co ma związek z Sims 3 / EA (również wpisy rejestru).
Odpowiedz
Jest jakaś różnica jeśli mam DirectX 11 zamiast DirectX 9.0C ? Miejsce na dysku C i RAM odpowiedni są. Przeniosłam już store i dalej jest to samo. Chcę się upewnić co do tego directx przed reinstalacją, bo jednak instalacja tego wszystkiego trochę mi zajęła i wolałabym uniknąć tego kasowania oraz wgrywania na nowo... ;-;
Odpowiedz
Ta gra nie obsługuje czegoś takiego jak jakiś tam "DirectX 11", ona nie wie co to, obsługuje MAX DirectX 9.0c no wiesz.. czasy Windows XP który max obsługiwał 9.0c (no chyba że gra obsługuje DX11, w co wątpię :P)

Najnowszy pakiet DX 9.0c można pobrać TU:

https://www.dobreprogramy.pl/DirectX,Pro...12667.html

również czy posiadasz Microsoft .NET framework 4.5.2 lub nowszy (pewnie 4.6.x), ja mam 4.6.1 PL

Oraz Microsoft Visual C++ Redistributable najlepiej 2012,13,14,15
Odpowiedz
Spróbuj uruchomić samą podstawkę przy użyciu any game starter 3
link: http://anulaa89.blogspot.com/2012/04/dos...ter-3.html
___________________________________
Osobnik cierpi na simsoholizm since: 2014
Odpowiedz
Mam wszystko oprócz Microsoft Visual C++ Redistributable 2014. To ma jakieś znaczenie czy jeśli mam inne te Microsofty to nie muszę mieć tej 14? Bo mimo tego, że mam resztę z w/w to i tak nie działa :(
Odpowiedz
Okej, wywaliłam całą zawartość store i gra ruszyła. Trochę szkoda, bo zależało mi na kilku rzeczach stamtąd, ale najważniejsze, że działa :D Dziękuję za bycie ze mną w tych trudnych chwilach i za wszelaką chęć pomocy ^^
Odpowiedz
Na jakich rzeczach ci zależało? zawsze możesz pobrać tę zawartość z odpowiednich stron. Na przykład z tej: https://games4theworlddownloads.org/ts3/thesims3.html
Spróbuj również zainstalować plik store fix ze strony: https://games4theworlddownloads.org/ts3/storefixes.html
Może to umożliwić ci grę z zawartością store.
___________________________________
Osobnik cierpi na simsoholizm since: 2014
Odpowiedz
(25-Lip-2017, 09:58:46)Gość napisał(a): Mam wszystko oprócz Microsoft Visual C++ Redistributable 2014. To ma jakieś znaczenie czy jeśli mam inne te Microsofty to nie muszę mieć tej 14? Bo mimo tego, że mam resztę z w/w to i tak nie działa :(

musisz mieć. Każda wersja posiada oddzielny typ kodowania czy coś w tym stylu i nie ma żadnej kompatybilności wstecznej
___________________________________
Osobnik cierpi na simsoholizm since: 2014
Odpowiedz
Zawartość ze store musi działać, zainstaluj ponownie. Prawdopodobnie źle zainstalowałaś, albo nie wiem co ;d

Spróbuj poniwnie, jak nie ruszy to cóż.. ;)
Odpowiedz


[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Weryfikacja przeciw botom

Wybierz numer: 8
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości