The Sims 3 KOLEKCJA [PL] [v1.67.2] [STORE do 17.08.2014] [ISO]
Dlaczego Store musi działać? :P I nie wiem co z tym Microsoft Visual C++ Redistributable 2014, bo szukałam i nigdzie nie mogłam znaleźć do pobrania :/ Były tylko 12, 13 i od razu przeskok do 15 :/
Odpowiedz
Musi działać, bo ja instalowałem te simsy tyle razy, i ZAWSZE wszystko działało. Czasami mnie dziwi co ludzie robią że im nie działa coś xD

Co do tego C++, chyba nie ma wersji z 2014 roku :P
Odpowiedz
Hahah xD Ja już trochę różnych wstawek instalowałam, więc mniej więcej jestem w temacie i raczej nie popełniam jakchiś prostych czy podstawowych błędów typu źle podstawiony crack czy źle wypakowany folder ;d Myślę, że mój problem leży w sprzęcie, który nie radzi sobie z taką ilością GB :P A inni to nie wiem, różnie bywa xD
Odpowiedz
Głównie to zależy od ilości pamięci RAM, ile jest u ciebie ? 4 GB to chyba standard w tych czasach, w sumie to nawet 8 podchodzi pod standard. A 4 spokojnie wystarcza do tej gry wraz z tym STORE :P

A jaki Windows ? Zawsze na Windows 7 wszystko działało, jak masz Windows 8/8.1 lub 10 to nie wiem, aczkolwiek powinno działać (chyba ?)
Odpowiedz
RAMu mam 4 gb, a Windows 7 Home Premium. Skoro mówisz, że powinno działać razem ze store to nie wiem dlaczego tak się dzieje :/
Odpowiedz
spróbuj skorzystać z 3booter, fps limitter i modyfikacji nraas
3booter i fps limitter: https://weronikasims.wixsite.com/mysimsb...s-limitter
nraas (polecam pobranie aplikacji nraas mod updater oraz modów: error trap, master controller, overwatch i debug enabler): http://nraas.wikispaces.com/

I jeszcze jedno. Masz w simsach włączone modyfikacje (w ustawieniach)?
___________________________________
Osobnik cierpi na simsoholizm since: 2014
Odpowiedz
A instalacja STORE w tym Launcherze przebiega bez problemów ?
Odpowiedz
Tak, cała instalacja przebiegła bez problemów. Problem dopiero się pojawił podczas ładowania miasta. I dziękuję EmsiFS za podpowiedzi, na pewno spróbuję :)

A co do tego czy mam w simsach włączone modyfikacje to nie jestem pewna. Jak mogę to sprawdzić?
Odpowiedz
LUDZIE PROŚBA!! Jak przyspieszyc pobieranie w utorrent ? :"(
Odpowiedz
A wszystkie miasta tak wywalają ? Może miasto ma winę ?

Nie da się przyspieszyć pobierania utorrent, poczekaj aż pojawi się więcej ludzi.
Odpowiedz
(26-Lip-2017, 10:06:25)Gość napisał(a): Tak, cała instalacja przebiegła bez problemów. Problem dopiero się pojawił podczas ładowania miasta. I dziękuję EmsiFS za podpowiedzi, na pewno spróbuję :)

A co do tego czy mam w simsach włączone modyfikacje to nie jestem pewna. Jak mogę to sprawdzić?

po pierwsze, po uruchomieniu gry pojawia się komunikat: znaleziono skrypty nastroju (czy coś w tym stylu), jeżeli masz jakieś zainstalowane (a powinny być - pakiety store years 1-4)
ogólnie, jeśli instalowane zostały pakiety sklepu, to powinny się znajdować w modach.
Co do sprawdzania czy mody są uruchomione - jeżeli się nie mylę musisz wejść do pliku sims3.ini i zmienić w sekcji impressions wartość disable z true na false.
Plik ten znajdziesz w lokalizacji instalacji podstawki w: The Sims 3/Game/Bin
Jeżeli to nie pomoże, spróbuj pobrać pakiety store z alternatywnej strony, na przykład: https://games4theworlddownloads.org/ts3/thesims3.html

Wybacz jeśli nie pomogłem.

(26-Lip-2017, 11:19:42)Gość napisał(a): LUDZIE PROŚBA!! Jak przyspieszyc pobieranie w utorrent ? :"(

Stwórz kilka oddzielnych zadań, w każdym z nich ustaw pobieranie innych folderów.
Oprócz tego nie bądź pijawą i pozwól innym pobierać od ciebie dane :)
___________________________________
Osobnik cierpi na simsoholizm since: 2014
Odpowiedz
(26-Lip-2017, 13:43:41)EmsiF napisał(a): Stwórz kilka oddzielnych zadań, w każdym z nich ustaw pobieranie innych folderów.

Jak to zrobić ? Chodzi ci o dodanie 22x tego samego torrenta ? w utorrent jest to niemozliwe, wyskoczy że torrent już istnieje i zapyta czy zimportować trackery.

A co do STORE, to jest to samo.. może pliki się źle pobrały ? w programie utorrent zatrzymaj torrenta i wybierz ponowne sprawdzanie. Jak to nic nie da to ja się poddaje :DD
Odpowiedz
mój znajomy kiedyś się bawił torrentami i zyskał taką opcję.
Ja sam nie mam pojęcia jak to zrobił. ale u niego działało
___________________________________
Osobnik cierpi na simsoholizm since: 2014
Odpowiedz
Pokazuje mi, że znaleziono skrypty nastroju, więc chyba jednak mam włączone :P A co do miast to każde się crashowało :l
Odpowiedz
To ten twój znajomy hakier jest xD udało mu się uTorrenta ograć :D

Naprawdę dziwne że to store crashuje ci grę :(
Mi się już skończyły pomysły... Może reinstalacja systemu Windows by coś dała ale.. dla jakiejś gry nie warto skoro dobrze działa :P
Odpowiedz


[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Weryfikacja przeciw botom

Wybierz numer: 2
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości