The Sims 3 KOLEKCJA [PL] [v1.67.2] [STORE do 17.08.2014] [ISO]
No i GIT :D
Odpowiedz
Akcesorii nie montujemy?
Odpowiedz
Jeżeli chcesz je zainstalować, to musimy zamontować :)

w razie pytań, pisz śmiało :P
Odpowiedz
Nastąpił błąd podczas uruchamiania. Zobacz szczegóły w dzienniczku. O co chodzi, wszzystko robiłam jak na filmie
Odpowiedz
Przy wyłączonym antywirusie to samo ?

Jaki to system ? 10 ?
Jeżeli starszy, np. Windows 7 to czy masz zainstalowane najnowsze .NET Framework oraz Visual C++ ?

Jeżeli to nic nie pomogło...

Usuń wszystko co ma związek z Simsami, i zainstaluj ponownie. (również wpisy rejestru! Na internecie znajdziesz poradniki co i jak :))

Usuń Origin /  EA Download Manager (jeżeli jest zainstalowany).
Odpowiedz
Zalecam również zablokowanie folderu z simsami w firewallu (link: https://drive.google.com/file/d/0B1e2-Qp...sp=sharing) - wybierz foldery simsów (najlepiej zainstalować w jednym specjalnym folderze - wtedy wybierasz tylko ten, zaznaczasz "scan subfolders" i "block extra file types", a w zakładce "extra file types" zaznaczasz jedynie pliki exe (inne odznaczasz))

(21-Sie-2017, 10:22:21)kamil445 napisał(a): Usuń wszystko co ma związek z Simsami, i zainstaluj ponownie. (również wpisy rejestru! Na internecie znajdziesz poradniki co i jak :))
Najlepiej wtedy odinstalować przy użyciu np. IObit uninstaller (automatycznie przeszuka pliki pozostałe po deinstalacji - przydatne przy Avast - nie zliczę pozostawionych po nim śmieci) lub Revo Uninstaller
___________________________________
Osobnik cierpi na simsoholizm since: 2014
Odpowiedz
Osobiście nigdy nie blokowałem simsów w firewallu.
I zawsze działało :D
Nawet logowałem się na swoje konto w grze :P

Co do usuwania simsów, wiem co i gdzie one "zostawiają", aczkolwiek dla innych może to być bardzo pomocna aplikacja.
Odpowiedz
(22-Sie-2017, 08:43:05)kamil445 napisał(a): Osobiście nigdy nie blokowałem simsów w firewallu.
I zawsze działało :D
Nawet logowałem się na swoje konto w grze :P

Co do usuwania simsów, wiem co i gdzie one "zostawiają", aczkolwiek dla innych może to być bardzo pomocna aplikacja.

Ja tam blokuję właśnie tym programikiem od próby zagrania w Far Cry Primal (przed zablokowaniem przez pół godziny próbował się połączyć z serwerami)
Naprawdę można się zalogować na piracie?
___________________________________
Osobnik cierpi na simsoholizm since: 2014
Odpowiedz
Hej, hej, miałam tu kiedyś taki problem, że gra z zawartością store się crashowała, a po wywaleniu jej zaczęła w końcu działać. @EmsiFS polecił/a mi jakąś stronkę, z której mogłam pobrać światy i miałam sprawdzić czy z plikami z tego źródła gra będzie sobie radzić. Otóż sprawdziłam to i dzielę się efektami - działa :D Obiecałam, że sprawdzę i napiszę, a ja dotrzymuję słowa :P Przepraszam jedynie, że trochę to trwało, ale jest lato, są wakacje i byłam na urlopie :P Mam nadzieję, że mi to wybaczycie ^^ Mam jeszcze tylko jedno małe pytanko. Chcę polecić wstawkę koleżance, ale ona nie chce wszystkich dodatków. Można instalować wybiórczo czy trzeba całość po kolei?
Odpowiedz
można wybiórczo, ale w kolejności tej co jakby wszystkie (nie chcesz - pomijasz dany numer).
Alternatywnie można zainstalować wszystkie dodatki, a następnie skorzystać z any game starter 3 (link - https://pldm.ml/forum/showthread.php?tid=8)
___________________________________
Osobnik cierpi na simsoholizm since: 2014
Odpowiedz
Wow, nie byłam do końca przekonana czy zadziała ale jednak! Wszystko jest okej, dzięki stary!
Odpowiedz
Wypraszam to sobie, stary to ja nie jestem :V
Odpowiedz
Ja też nie jestem stary, ale jestem do usług :)
___________________________________
Osobnik cierpi na simsoholizm since: 2014
Odpowiedz
HELP PISZE ZE W PROGRAMIE DAEMON MUSZE COS ODBLOKOWAC A NIE WIEM JAK I CO MAM ZROBIC
Odpowiedz
Nic nie musisz odblokowywać...

Pobierz Deamon Tools Lite

czyli wersję za FREE.

Albo pobierz starszą wersję.
Odpowiedz


[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Weryfikacja przeciw botom

Wybierz numer: 6
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości