The Sims 3 KOLEKCJA [PL] [v1.67.2] [STORE do 17.08.2014] [ISO]
Ewentualnie pobierz daemona tools pro z aktywatorem lub, jeśli masz windowsa 10, nie korzystaj z daemona :)
___________________________________
Osobnik cierpi na simsoholizm since: 2014
Odpowiedz
Czy po zainstalowaniu gry i dodatków będzie się dało wgrać rzeczy z TheSimsResource?
Odpowiedz
Nie mam zielonego pojęcia :/
Sprawdź, i potem daj znać czy działa :)
Odpowiedz
Sprawdziłam i wszystko działa ;)
Odpowiedz
Hej, mam następujący problem. Simsy zainstalowałam w środę i wszystko działało jak należy, przez weekend nie grałam, a dzisiaj po każdym uruchomieniu (już) rozgrywki gra działa przez max. minutę i się wyłącza. Co mogło to spowodować, jak to naprawić?
Odpowiedz
Witaj na forum,

Jak gra się wyłącza to coś się pojawia? Jakiś błąd? Czy po prostu się wyłącza bez żadnego błędu?
Stare było instalowane?
Odpowiedz
nie mogę zainstalować the sims wymarzone podróże pokazuje sie ze wykorzystałam dostepne napedy wirtualne
Odpowiedz
To jest wina nowej wersji programu Daemon Tools, musisz w tym programie wymontować poprzedni dodatek, a następnie zamontować wymarzone podróże :)

Pozdrawiam!
Odpowiedz
nie mam innego dodatku tam tylko the sims 3 i wymarzone podróże
Odpowiedz
Najlepiej aby podczas instalacji tylko jedna płyta była zamontowana.
Odpowiedz
gdy instaluje podstawową gre wszystko jest po rusku i zamiast np. "next" mam same znaki zapytania i nie mogę zmienić języka
Odpowiedz
wszystko zainstalowałam a gdy włączam pojawia mi się komunikat: Nastąpił błąd podczas uruchamiania. Zobacz szczegóły w dzienniku.
Odpowiedz
(26-Paż-2017, 08:38:18)Gość napisał(a): gdy instaluje podstawową gre wszystko jest po rusku i zamiast np. "next" mam same znaki zapytania i nie mogę zmienić języka

Instalacja jest normalnie po polsku, bardzo dziwne...

(26-Paż-2017, 09:29:29)Gość napisał(a): wszystko zainstalowałam a gdy włączam pojawia mi się komunikat: Nastąpił błąd podczas uruchamiania. Zobacz szczegóły w dzienniku.

Musisz niestety odinstalowac grę, i wyczyścić wszystko z pozostałości po niej, w tym wpisy rejestru :)

Poradniki znajdziesz na forum jak usunąć wpis rejestru z Sims 3 / EA :)
Odpowiedz
przy włączeniu gry wyskakuje mi brak płyty skok w przyszłość gra niemożliwa w skrócie
Odpowiedz
Obejrzyj filmik, który jest w pierwszym poście na pierwszej stronie.

Tam masz pokazane co gdzie i jak skopiować aby crack zadziałał.

Pozdrawiam!.
Odpowiedz


[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Weryfikacja przeciw botom

Wybierz numer: 9
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości