The Sims 3 KOLEKCJA [PL] [v1.67.2] [STORE do 17.08.2014] [ISO]
Przed ponowną instalacja mies usunąć wpisy rejestru, tak na wszelki wypadek.

Nje pokazywałem całej instalacji gdyż to jest to samo, a co do brak aktualizacji, nie wszystkie mają aktualizacje, w instrukcji instalacji masz napisane które mają a które nie mają aktualizacji.
Origin nje instalujemy.
Odpowiedz
mam problem ze store content, robie wszystko jak na filmiku ale nigdzie nie mam folderu z tymi czterema folderami (collections, DCBackup itd)
Odpowiedz
W nagraniu zaznaczyłem, iż można uruchomić grę aby te foldery się utworzyły.

Ponadto nie musi być tych folderów, po prostu skopiuj do folderu sims 3 w moje dokumenty.
Odpowiedz
(19-Lis-2017, 12:28:42)kamil445 napisał(a): W nagraniu zaznaczyłem, iż można uruchomić grę aby te foldery się utworzyły.

Ponadto nie musi być tych folderów, po prostu skopiuj do folderu sims 3 w moje dokumenty.

po uruchomeiniu nadal nie mam tych folderów, wiec nawet nie wiem co mam skopiowac
Odpowiedz
A dobra, nje wypakowują ci się.

Może masz za mało miejsca na dysku? też spróbuj uruchomić ten plik jako administrator.
Odpowiedz
(19-Lis-2017, 16:35:07)kamil445 napisał(a): A dobra, nje wypakowują ci się.

Może masz za mało miejsca na dysku?  też spróbuj uruchomić ten plik jako administrator.
miejsce mam, i probowalam jako administrator ale nic to nie dalo :/
Odpowiedz
Możesz wrzucić screena tego co się pokazuje gdy uruchamiasz ten plik .bat ?

Wtedy będę mógł ew. podpowiedzieć co zrobić dalej :)
Odpowiedz
(19-Lis-2017, 19:24:59)kamil445 napisał(a): Możesz wrzucić screena tego co się pokazuje gdy uruchamiasz ten plik .bat  ?

Wtedy będę mógł ew. podpowiedzieć co zrobić dalej :)

jak wciskam dowolny klawisz to okienko po sekundzie znika i nic się nie dzieje
Odpowiedz
Edytuj ten plik. Bat i dopisz niżej :

pause

Zapisz i uruchom
I powiedz co się pojawia ;)
Odpowiedz
Wszystko fajnie pięknie można pobrać zainstalować gra teoretycznie działa tyle że się wyłącza samoistnie..
raz po 10min gry raz po godz. i mija się to z celem bo dosłownie cały czas zapisywać żeby nie mieć ciągle tego samego dnia to bez sensu.. a i tak nie jest się w stanie za każdym razem zapisać przed wyłączeniem gry..

jakieś propozycje do rozwiązania tego problemu :) ?
Odpowiedz
Samoistnie czyli wywala komunikat "Program The Sims 3 przestał działać" ?

Były instalowane wszystkie dodatki oraz aktualizacje, tak jak w instrukcji ?

Store także było instalowane ?

Komputer spełnia wymagania sprzętowe gry ?

Inne gry działają bez problemu ? Wcześniej był simsy 3 zainstalowane ?
Odpowiedz
(20-Lis-2017, 09:21:33)kamil445 napisał(a): Edytuj ten plik. Bat i dopisz niżej :

pause

Zapisz i uruchom
I powiedz co się pojawia ;)
nie rozumiem do konca jak mam dopisac nizej ale napisalam przed setup (jak dawalam po .bat to plik nie byl zdatny do uzytku) i nadal jest tak samo :/
Odpowiedz
(26-Lis-2017, 11:40:57)Gość napisał(a):
(20-Lis-2017, 09:21:33)kamil445 napisał(a): Edytuj ten plik. Bat i dopisz niżej :

pause

Zapisz i uruchom
I powiedz co się pojawia ;)
nie rozumiem do konca jak mam dopisac nizej ale napisalam przed setup (jak dawalam po .bat to plik nie byl zdatny do uzytku) i nadal jest tak samo :/

Chodzi o to, że masz edytować plik np. notatnikiem i w nim na końcu dopisać pause

:)
Odpowiedz
(26-Lis-2017, 16:18:45)kamil445 napisał(a):
(26-Lis-2017, 11:40:57)Gość napisał(a):
(20-Lis-2017, 09:21:33)kamil445 napisał(a): Edytuj ten plik. Bat i dopisz niżej :

pause

Zapisz i uruchom
I powiedz co się pojawia ;)
nie rozumiem do konca jak mam dopisac nizej ale napisalam przed setup (jak dawalam po .bat to plik nie byl zdatny do uzytku) i nadal jest tak samo :/

Chodzi o to, że masz edytować plik np. notatnikiem i w nim na końcu dopisać pause

:)

okej juz rozumiem hah, ale jak tak zrobilam to pisze ze nie mam takich uprawnien aby to zapisac 

(26-Lis-2017, 17:19:39)Gość napisał(a):
(26-Lis-2017, 16:18:45)kamil445 napisał(a):
(26-Lis-2017, 11:40:57)Gość napisał(a):
(20-Lis-2017, 09:21:33)kamil445 napisał(a): Edytuj ten plik. Bat i dopisz niżej :

pause

Zapisz i uruchom
I powiedz co się pojawia ;)
nie rozumiem do konca jak mam dopisac nizej ale napisalam przed setup (jak dawalam po .bat to plik nie byl zdatny do uzytku) i nadal jest tak samo :/

Chodzi o to, że masz edytować plik np. notatnikiem i w nim na końcu dopisać pause

:)

okej juz rozumiem hah, ale jak tak zrobilam to pisze ze nie mam takich uprawnien aby to zapisac 
dołączam screena

(26-Lis-2017, 17:19:39)Gość napisał(a):
(26-Lis-2017, 16:18:45)kamil445 napisał(a):
(26-Lis-2017, 11:40:57)Gość napisał(a):
(20-Lis-2017, 09:21:33)kamil445 napisał(a): Edytuj ten plik. Bat i dopisz niżej :

pause

Zapisz i uruchom
I powiedz co się pojawia ;)
nie rozumiem do konca jak mam dopisac nizej ale napisalam przed setup (jak dawalam po .bat to plik nie byl zdatny do uzytku) i nadal jest tak samo :/

Chodzi o to, że masz edytować plik np. notatnikiem i w nim na końcu dopisać pause

:)

okej juz rozumiem hah, ale jak tak zrobilam to pisze ze nie mam takich uprawnien aby to zapisac 

(26-Lis-2017, 17:19:39)Gość napisał(a):
(26-Lis-2017, 16:18:45)kamil445 napisał(a):
(26-Lis-2017, 11:40:57)Gość napisał(a):
(20-Lis-2017, 09:21:33)kamil445 napisał(a): Edytuj ten plik. Bat i dopisz niżej :

pause

Zapisz i uruchom
I powiedz co się pojawia ;)
nie rozumiem do konca jak mam dopisac nizej ale napisalam przed setup (jak dawalam po .bat to plik nie byl zdatny do uzytku) i nadal jest tak samo :/

Chodzi o to, że masz edytować plik np. notatnikiem i w nim na końcu dopisać pause

:)

okej juz rozumiem hah, ale jak tak zrobilam to pisze ze nie mam takich uprawnien aby to zapisac 
dołączam screena     


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
Windows 10 hehe.... jak zwykle coś mu musiało odpierd.. xD

Masz tego torrenta zapisane na dysku C:, spróbuj go skopiować na inny, bo windows.. windows niezbyt lubi jak ktoś coś robi na jego partycji.. bo to jest jego :D

Aczkolwiek na początek spróbuj tego:

Prawym przyciskiem na folder Store Content

Następnie właściwości i odznacz "tylko do odczytu"

Tak jak na poniższym obrazku:

Po odznaczeniu tego "ptaszka", zastosuj zmiany i spróbuj wypakowac, znaczy uruchomić ten plik .bat :)


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz


[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Weryfikacja przeciw botom

Wybierz numer: 10
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości