The Sims 3 KOLEKCJA [PL] [v1.67.2] [STORE do 17.08.2014] [ISO]
(26-Lis-2017, 17:41:39)kamil445 napisał(a): Windows 10 hehe.... jak zwykle coś mu musiało odpierd.. xD

Masz tego torrenta zapisane na dysku C:, spróbuj go skopiować na inny, bo windows.. windows niezbyt lubi jak ktoś coś robi na jego partycji.. bo to jest jego :D

Aczkolwiek na początek spróbuj tego:

Prawym przyciskiem na folder Store Content

Następnie właściwości i odznacz "tylko do odczytu"

Tak jak na poniższym obrazku:

Po odznaczeniu tego "ptaszka", zastosuj zmiany i spróbuj wypakowac, znaczy uruchomić ten plik .bat :)

Zrobilam to z odznaczeniem ''tylko do odczytu'' i nadal nie dziala (potem samo sie znowu zaznacza ze ma byc tylko do odczytu), a co do dysku to chyba nie mam innego chyba ze moge tam (screen)


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
A spróbuj skopiować na pulpit i wtedy uruchomić,

Potem spróbuj wyłączyć antywirusa (o ile go posiadasz) może on blokuje pliki .bat.
Odpowiedz
po wyłączeniu antywirusa i przeniesieniu na pulpit wszytsko działa! dziękuje ci bardzo za pomoc i czas :)
Odpowiedz
(26-Lis-2017, 22:59:44)Gość napisał(a): po wyłączeniu antywirusa i przeniesieniu na pulpit wszytsko działa! dziękuje ci bardzo za pomoc i czas :)

I SUPER :D

Jednak windows jest chciwy, i nie pozwala bawić się w jego królestwie (bezpośrednio dysk C:\ ) xD
Odpowiedz
w jakis posob moge kupowac rzeczy ze store, bo bo zainstalowaniu poprawnie store content nie moge kupowac rzeczy ze store bo pisze ze mam sie zalogowac
Odpowiedz
One są pomiędzy innymi przedmiotami, dostępne za simoleony.

Musisz poszukać :P
Odpowiedz
ubrania tak samo?
Odpowiedz
Tak
Odpowiedz
cały czas wywala mnie i wyskakuje kompunikat "program the sims 3 pzrestał działac", windows 10
Odpowiedz
W którym momencie ? Zaraz po uruchomieniu czy podczas tworzenia rodziny ?

Inne gry działają ? STORE jest zainstalowane ? Na dysku C:/ jest wole miejsce ?
Odpowiedz
(28-Lis-2017, 19:27:00)kamil445 napisał(a): W którym momencie ? Zaraz po uruchomieniu czy podczas tworzenia rodziny ?

Inne gry działają ? STORE jest zainstalowane ? Na dysku C:/
podczas tworzenia rodziny, inne gry bez problemu działają, store zainstalowane, miejsce jest

dodam jeszcze ze caly tryb tworzenia, planowania stroju i zmiany wyglądu się starsznie zacina i ciezko jest cokolweik zrobic
Odpowiedz
Jest to pierwsze uruchomienie ?

Jeżeli tak to zawsze podczas pierwszego uruchomienia sie gra zacina,

A ile masz RAM'u w komputerze/laptopie ? Wciśnij jednocześnie podczas gry klawisze CTRL + SHIFT + ESC i w zakładce wydajność jakie jest zużycie pamięci RAM.
Odpowiedz
(28-Lis-2017, 19:55:52)kamil445 napisał(a): Jest to pierwsze uruchomienie ?

Jeżeli tak to zawsze podczas pierwszego uruchomienia sie gra zacina,

A ile masz RAM'u w komputerze/laptopie ? Wciśnij jednocześnie podczas gry klawisze CTRL + SHIFT + ESC i w zakładce wydajność jakie jest zużycie pamięci RAM.
 
caly czas sie zacinalo a wywala od niedawna, przeistalowalam gre i problem nie ustępuje, a co do zuzycia ramu, gdzie dokladnie to pisze?
Odpowiedz
Patrz obrazek

Skoro cały czas się zacinało, to spróbuj zmniejszyć ustawienia graficzne, możliwe że twoja maszyna nie wyrabia z tym kolosem jakim jest The Sims 3.


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
jesli dobrze sprawdziłam to 4.9/7.9 (54%)
czy brak internetu moze byc winą? bo aktualnie mam router w naprawie
Odpowiedz


[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Weryfikacja przeciw botom

Wybierz numer: 3
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości