The Sims 3 KOLEKCJA [PL] [v1.67.2] [STORE do 17.08.2014] [ISO]
hejka :) wszystko zrobilam jak Pan na filmiku , tzn. jestem na tym ze skopiowalam pliki do moje dokumenty i kaze Pan uruchomic gre ale ona wogole mi sie nie włacza ?
Odpowiedz
pisze nie znaleziono plyty the sims 3 skok w przyszłosc włoz plyte? i co ja zle zroilam ?:)
Odpowiedz
Witaj!

Skopiuj jeszcze raz cracka tak jak na filmiku, krok po kroku :)

Po prostu brak lub źle skopiowany crack (w złe miejsce) :)
Odpowiedz
Witam. co zrobić gdy po odpaleniu obrazu sims 3 przekierowuje mnie do origina a kody aktywacyjne tam nie działają ?
Odpowiedz
Usuń origina
Odpowiedz
Nie moge rozpakować Store Content.part1,2,3
Odpowiedz
Dzięki ;]
Odpowiedz
(01-Lut-2018, 10:55:49)Gość napisał(a): Nie moge rozpakować Store Content.part1,2,3

W którym momencie pojawia się problem ?
Opisz bardziej bo nic mi to nie mówi ://
Odpowiedz
Prawdopodobnie podczas pobierania pliki się uszkodziły. Spróbuj zweryfikować pobieranie w kliencie torrenta. Jeśli to nic nie da, zawsze możesz pobrać pliki Store Content z alternatywnego źródła (https://games4theworld.org/downloads/ - tam wybierasz w sekcji the sims 3 The Complete Store)
___________________________________
Osobnik cierpi na simsoholizm since: 2014
Odpowiedz
Pomocy: bład wyskakuje przy próbie instalacji patcha do podstawki H:Akimo\Patch 1.67.2\The Sims 3 patch 1.67.2exe. pod tym "Urządzenie nie jest gotowe" po czym usuwa zamontowany obraz.
Odpowiedz
Jaka wersja Deamona ?
Masz tylko jeden wirtualny napęd ? Jeżeli nie to usuń pozostałe napędy.

Jeżeli problem będzie nadal; występował spróbuj skopiować The Sims 3 patch 1.67.2.exe na dysk twardy i z niego zainstaluj aktualizację :)
Odpowiedz
Kopiowanie na pulpit sie zacina przed 40% i każe włożyc 2 dystkietkę ? ;O Wersja Demona 10.4. Jedynym dyskiem dodatkowym jest E gdzie zamontowałem ponownie Simsy.

Ponownie wywaliło koło 40 % i pisze : Nieoczekiwany bład uniemożliwia skopiowanie pliku.... .. W stacji umieszczono nie właściwą dyskietke włóż dystkietke nr 2 i opis kopiowanej rzeczy. Znów usuneło zamontowany obraz.. ;<
Odpowiedz
Możliwe, że antywirus ci blokuje cracka. Spróbuj ponownie po wyłączeniu antywirusa/odblokowaniu plików. Jeżeli to nie pomoże, możesz spróbować z innego oprogramowania, np: systemowego (jeśli korzystasz z systemu
___________________________________
Osobnik cierpi na simsoholizm since: 2014
Odpowiedz
Hah. po wyłączeniu antivirusa nie wyskakuje żaden bład wyświetla kontrole konta użytkownika daje "Tak" i usuwa dysk i nic sie nie dzieje... co oznacza próbowac z innego oprogramowania w jaki sposób ?
Odpowiedz
Możesz plik ISO otworzyć za pomocą np WinRAR'a i przez niego skopiować The Sims 3 patch 1.67.2.exe gdzieś na dysk
Odpowiedz


[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Weryfikacja przeciw botom

Wybierz numer: 3
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości