The Sims 3 KOLEKCJA [PL] [v1.67.2] [STORE do 17.08.2014] [ISO]
Odinstalowałam wszystkie, które miałam wcześniej. Komputer spełnia wymagania i wszystkie te programy mam. Grając w wersję płytową, oryginalną nie miałam problemów. Zauważyłam, że gra przycina się i wyłącza, kiedy tworząc sima przechodzę do sekcji ubrań, ale wtedy, kiedy sporo czasu spędzam nad twarzą. Próbowałam od razu przejść do ubrań i wtedy nie wyłączyło się, ale kiedy wprowadziłam rodzinę do domu i zaczęłam budować już tak.
Odpowiedz
A ta wersja oryginalna ile zaiwerała dodatków ? tutaj jest podstawka + wszystkie dodatki + zawartość store która zawiera dodatkowe 15 GB pojemności na dysku. A w ogóle zawartość store jest zainstalowana ? jeżeli tak to zmień nazwę folderu sims 3 w moje dokumenty i sprawdź czy gra wywali się bez store.
Odpowiedz
2 dodatki i 2 akcesoria. kiedyś miałam ich więcej i też nie było problemu. nie instalowałam zawartości store
Odpowiedz
spróbuj wykonać kroki opisane na tym blogu:


https://weronikasims.wixsite.com/mysimsb...czanie-gry

Jeżeli to nic nie da usuń całkowicie grę, czyli wraz z folderem z moje dokumenty (to spowoduje usunięcie ZAPISÓW GRY!, możesz skopiowac folder save aby tego uniknąć), oraz folder Electronic Arts z (domyślnie) C:/Program Files/ oraz wpisy rejestru, na internecie jest pełno poradników jak usunąć wpisy rejestru.

Następnie zainstaluj grę na nowo
Odpowiedz
Zrobiłam wszystko i fakt - udało mi się stworzyć rodzinkę, wszystko było ok przez dłuższy czas, ale w końcu i tak gra wyłączyła się z tym samym komunikatem.
Odpowiedz
Spróbuj zainstalować modyfikacje nraas: Master Controler, Overwatch i Error Trap (Master Controller każdego simowego dnia około 3 w nocy oczyści świat z elementów lagujących rozgrywkę).
___________________________________
Osobnik cierpi na simsoholizm since: 2014
Odpowiedz
Witam. Pociagnie na win 10?
Odpowiedz
Bez problemu powinno ruszyć
Odpowiedz
Potwierdzam. Działa bez problemów (nie licząc lagów na wyspach)
___________________________________
Osobnik cierpi na simsoholizm since: 2014
Odpowiedz
Wszystko działa jak należy super dziękuje wielkie Kocham Dla tych co maja problemy polecam sledzic filmik.
Odpowiedz
działa perfekcyjnie
Odpowiedz
a ja mam problem z instalacja, wszystko robie po kolei jak na filmiku, ale w pewnym momencie przerywa mi instalacje i wyskakuje okienko , ze plik został zmieniony i mam wlozyc odpwiedni dysk i podac sciezke , mam windowsa 7 jak cos. help !  :exclamation:
Odpowiedz
Wykonaj ponowne sprawdzanie w programie torrentowym, wygląda na uszkodzony plik ISO :)
Odpowiedz
Cześć! Widzę, że jeszcze niedawno były odpowiedzi w tym wątku, więc może ktoś pomoże mi rozwiązać mój problem. Nie mogę nawet uruchomić Launchera, "przestał działać" już na wstępie. Mam programy podawane tutaj wcześniej jako rozwiązanie, z tym, że nie mam DirectX 9 a nowszy, 9 zainstalować nie mogę - mam win8.1. Nie instalowałam zawartości z Store - czy to konieczne?
Odpowiedz
nie, nie jest to konieczne. Sprawdź, czy Twój antywirus (jeśli masz) nie zablokował Ci jakichś plików. Jeśli to nie pomoże, spróbuj uruchomić grę z pominięciem launchera, czyli 3booterem (https://weronikasims.wixsite.com/mysimsb...s-limitter).
Jeśli to również nie pomoże - prawdopodobnie gra nie została zainstalowana prawidłowo - odinstaluj simsy i spróbuj zainstalować je ponownie zgodnie z dołączoną instrukcją
___________________________________
Osobnik cierpi na simsoholizm since: 2014
Odpowiedz


[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Weryfikacja przeciw botom

Wybierz numer: 7
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości