The Sims 3 KOLEKCJA [PL] [v1.67.2] [STORE do 17.08.2014] [ISO]
Na początek:

Wymagane biblioteki:

- Microsoft DirectX 9.0c
- Microsoft .NET Framework 4.7 lub nowszy
- Microsoft Visual C++ Redistributable Package, najlepiej od 2008 do 2017 posiadać. "
Odpowiedz
Kilka miesiecy temu zainstalowałam grę wszytsko działało idealnie. Po czym niedawno chcialam ja włączyć ale wyskoczyło mi okienko z napisem "Wystąpił błąd. Zobacz szczegóły w dzienniczku." Nie wiem co mam zrobić. Próbowałam zainstalować ją jeszcze raz ale gdy próbuje i naciskam Autorun to cały czas wyskakuje. Mimo że usunęłam tamtą grę i podałam jeszcze raz z toorenta.
Odpowiedz
[quote pid='2661' dateline='1527709472']
Kilka miesiecy temu zainstalowałam grę wszytsko działało idealnie. Po czym niedawno chcialam ja włączyć ale wyskoczyło mi okienko z napisem "Wystąpił błąd. Zobacz szczegóły w dzienniczku." Nie wiem co mam zrobić.  Próbowałam zainstalować ją jeszcze raz ale gdy próbuje i naciskam Autorun to cały czas wyskakuje. Mimo że usunęłam tamtą grę i podałam jeszcze raz z toorenta.
[/quote]
Tak jakby ta gra cały czas była na komputerze ale nie mam pojęcia gdzie wszystko pousuwałam :/
Odpowiedz
Smile 
Można przeniesc za pomocą pendrive'a na inny komputer grę the sims 3 z wszystkimi dodatkami i akcesoriami ? ☺
Odpowiedz
(30-Maj-2018, 22:03:16)Gość napisał(a): [quote pid='2661' dateline='1527709472']
Kilka miesiecy temu zainstalowałam grę wszytsko działało idealnie. Po czym niedawno chcialam ja włączyć ale wyskoczyło mi okienko z napisem "Wystąpił błąd. Zobacz szczegóły w dzienniczku." Nie wiem co mam zrobić.  Próbowałam zainstalować ją jeszcze raz ale gdy próbuje i naciskam Autorun to cały czas wyskakuje. Mimo że usunęłam tamtą grę i podałam jeszcze raz z toorenta.
Tak jakby ta gra cały czas była na komputerze ale nie mam pojęcia gdzie wszystko pousuwałam :/
[/quote]

Musisz usunąć wpisy rejestru, na internecie znajdziesz poradniki jak usunąć wpisy rejestru dotyczące Sims 3 / Electronic Arts

(01-Cze-2018, 06:27:40)Gość napisał(a): Można przeniesc za pomocą pendrive'a na inny komputer grę the sims 3 z wszystkimi dodatkami i akcesoriami ? ☺

Trzeba by przenieść grę + dodatki z folderu (domyślnie - C:\Program files (x86)\Electronic Arts\)
oraz zapisy gry + store z (domyślnie - C:\Users\(nazwa twojego profilu np Tomek)\Documents\Electronic Arts\The Sims 3\
oraz wpisy rejestru z rejestru systemowego, który uruchamia się poprzez program regedit.exe.

Należy szukać wpisów dotyczących Electronic Arts oraz The Sims 3 w

HKEY_CURRENT_USER\Software\
oraz
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\

Nie daje to jednak 100% gwarancji na powodzenia, gdyż by trzeba skopiować grę w to samo miejsce na innym komputerze czyli..
na komputerze A simsy były w folderze np D:\Program files (x86)\Electronic Arts\
to na komputerze B muszą być w tym samym folderze czyli "D:\Program files (x86)\Electronic Arts\"
A nie każdy komputer ma dysk/partycję D. Można to zmienić w tych kluczach rejestru, aczkolwiek zepsuć "coś" jest łatwo :)
Odpowiedz
Nie ma nigdzie Patch
Odpowiedz
Jest.
Odpowiedz
Czy ta instalaka zawiera wszystkie dodatki które są wypisane na górze strony?
Odpowiedz
Kolekcja zawiera wiele instalek, jedna instalka = jeden dodatek.
Wszystkie instalki są w jednym torrencie (39 GB)
Odpowiedz
Można pobrać na maca?
Odpowiedz
Witam serdecznie, zrobiłem wszystko jak w instrukcji, lecz po uruchomieniu gry, na samym początku menu nie reaguje. Lista światów jak się ją rozwija jest pusta, tak samo jak menu gry poniżej po lewej stronie. Menu nie reaguje na żadne klikniecie (nie jest zawieszone). Co może być przyczyną?
Odpowiedz
Hej! Wykonalam 1 punkt , czas na zainstalowanje gry, ppokazuje mi się, że mam już zainstalowaną inną wersję i trzeba ją usunąć, usunęłam wszystkie stare pliki a to dalej jest, co teraz? :/
Odpowiedz
(25-Cze-2018, 11:39:26)Gość napisał(a): Można pobrać na maca?

To jest wersja dla Windows, nie zadziała na MAC OS

(25-Cze-2018, 12:04:53)lo98ik napisał(a): Witam serdecznie, zrobiłem wszystko jak w instrukcji, lecz po uruchomieniu gry, na samym początku menu nie reaguje. Lista światów jak się ją rozwija jest pusta, tak samo jak menu gry poniżej po lewej stronie. Menu nie reaguje na żadne klikniecie (nie jest zawieszone). Co może być przyczyną?

Spróbuj uruchomić grę jako administrator lub wyłącz antywirusa na czas sprawdzania

(25-Cze-2018, 13:21:36)Gość napisał(a): Hej! Wykonalam 1 punkt , czas na zainstalowanje gry, ppokazuje mi się, że mam już zainstalowaną inną wersję i trzeba ją usunąć, usunęłam wszystkie stare pliki a to dalej jest, co teraz? :/

A pozostałości w rejestrze zostały usunięte ? gra sprawdza rejestr w poszukiwaniu poprzednich instalacji sims 3
Odpowiedz
hej mam problem z patchem do kilku dodatków, mianowicie nie ma kilku folderów amiko w dodatkach , co robić? włączam grę i nie ma wszystkich miast, co robić? :(
Odpowiedz
Nie wszystkie dodatki mają patch, w instrukcji napisane które trzeba zaktualizować.
Co do moast, sa one w STORe content aczkolwiek nie wszystkie. resztę musisz pobrać oddzielnie, w pierwszym poście są linki do stron z których można pobrać dodatkowe rzeczy w tym mapy.
Odpowiedz


[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Weryfikacja przeciw botom

Wybierz numer: 7
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości