The Sims 3 KOLEKCJA [PL] [v1.67.2] [STORE do 17.08.2014] [ISO]
Cześć Kamil, mam pytanko.
Wszystko ładnie zainstaowane cacy stuk stuk ,ale przenioslem jeden plik z craka bo bin a drugi nie moge. wyskakuje mi wiadomosc ze potrzebuje uprawnien admina. Ktoś cos?
Odpowiedz
Sprawdź, czy Twój antywirus nie zablokował aby plików cracka. W takim przypadku system podaje, że użytkownik musi posiadać uprawnienia administratora (nawet gdy je ma) lub komunikat, że dany plik nie istnieje
___________________________________
Osobnik cierpi na simsoholizm since: 2014
Odpowiedz
Hej.Mam pytanko,dlaczego tak wolno pobiera? zostawiłam na noc i tylko 11gb pobrał.Moja prędkośc internetu to 2-3mb/s.W nocy jako tako pobierało a w dzień to już w ogóle.Mała liczba seedób bo tylko 0,733
Odpowiedz
(30-Cze-2018, 09:45:14)Gość napisał(a): Hej.Mam pytanko,dlaczego tak wolno pobiera? zostawiłam na noc i tylko 11gb pobrał.Moja prędkośc internetu to 2-3mb/s.W nocy jako tako pobierało a w dzień to już w ogóle.Mała liczba seedób bo tylko 0,733

Mi się pobrało 8% w niecałe 20 minut i dalej leci bez problemu. Masz słabego neta - moja prędkość to 30mb/s, po prostu musisz dłużej czekać. BTW Mam prawie tyle samo seedów.
Odpowiedz
Jak to współgra (albo i nie) z platformą Origin? Są jakieś zgrzyty? Zależy mi na innych grach, które wymagają tego programu, dlatego pytam
Odpowiedz
Nie będzie problemu, gdyż gra ma cracka.
Odpowiedz
Po uruchomieniu gry mam tylko czarne tło i kręcącą się myszkę, tak samo kiedy chce zainstalować dodatki przez Launcher. Spotkałeś się już z takim problemem?
Odpowiedz
Posiadasz zainstalowane poniższe biblioteki ?

- Microsoft DirectX 9.0c
- Microsoft .NET Framework 4.7 lub nowszy
- Microsoft Visual C++ Redistributable Package, najlepiej od 2008 do 2017 posiadać.

Inne gry działają bez problemów ?
Odpowiedz
Tak, posiadam. Inne gry działają.
Odpowiedz
Nie ważne, już sobie poradziłem, wystarczyło włączyć grę w trybie okna.
Na przyszłość: jeśli po uruchomieniu gry macie czarny ekran, to wchodzicie w Moje Dokumenty - Electronic Arts - The Sims 3 - za pomocą notatnika otwieracie plik "Options" i zmieniacie wartość:
fullscreen = 1
na
fullscreen = 0
zapisujecie i uruchamiacie grę.
Odpowiedz
Witam, czy mając podstawkę i kilka dodatków mogę zainstalować kolekcję bez problemu? Czy będę musiała je odinstalować i dopiero instalować kolekcję? Czy jeżeli podstawka i dodatki są zarejestrowane na originie to czy będzie to przeszkadzać?
Odpowiedz
Lepiej je odinstalować. Instalacja kolekcji musi przebiegać w wyznaczonej kolejności (lista znajduje się w pobieranych plikach). A co do Origina - nie przeszkadza to w niczym - z Origin Access mam kilka dodatków i kolekcja normalnie działa i nawet jest wykrywana przez origina (jedynie dodatki które na koncie posiadam). Nawet chcą mi grę zaktualizować, ale chyba lepiej tego nie robić.
___________________________________
Osobnik cierpi na simsoholizm since: 2014
Odpowiedz
(12-Lip-2018, 10:18:39)EmsiFS napisał(a): Lepiej je odinstalować. Instalacja kolekcji musi przebiegać w wyznaczonej kolejności (lista znajduje się w pobieranych plikach). A co do Origina - nie przeszkadza to w niczym - z Origin Access mam kilka dodatków i kolekcja normalnie działa i nawet jest wykrywana przez origina (jedynie dodatki które na koncie posiadam). Nawet chcą mi grę zaktualizować, ale chyba lepiej tego nie robić.

W takim razie dziękuję :)
Odpowiedz
(11-Lip-2018, 13:58:04)Gość napisał(a): Nie ważne, już sobie poradziłem, wystarczyło włączyć grę w trybie okna.
Na przyszłość: jeśli po uruchomieniu gry macie czarny ekran, to wchodzicie w Moje Dokumenty - Electronic Arts - The Sims 3 - za pomocą notatnika otwieracie plik "Options" i zmieniacie wartość:
fullscreen = 1
na
fullscreen = 0
zapisujecie i uruchamiacie grę.

Też tak mam, wystarczy trochę dłużej poczelać i pojawi się logo EA
Odpowiedz
Help!

Mam W10, ściągnęłam dzisiaj te simsy, zainstalowałam wszystkie części i wsadziłam pliki crack do folderu z grą i... Bum! Simsy się nie odpalają, a odpalały się zanim wsadziłam cracka. Jest jakiś sposób, aby się otwierały? :/
Odpowiedz


[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Weryfikacja przeciw botom

Wybierz numer: 8
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości