The Sims 3 KOLEKCJA [PL] [v1.67.2] [STORE do 17.08.2014] [ISO]
Ok podłączyłam teraz, zaznaczyłam dwa pliki i jak narazie tylko przy nich mi procenty rosną. Mam nadzieję, że pójdzie git. Zobaczę, co będzie dalej, ale wydaje mi się, że jeszcze się trochę z tym pomęczę ;)
Odpowiedz
bądźmy dobrej myśli że tym razem pojdzie jak po masle
Odpowiedz
Trzymam kciuki :) uTorrent szacuje, że za 4h się pobierze
Odpowiedz
jak mam zainstalowac Patcha? i skad mam go wziąć? tzn w folderze The Sims 3 mam normalnie z nazwą Patch, to wiem, ale w dodatkach nie widze tego pliku, nie wiem jak go szukac, moglbys pomoc? :)
Odpowiedz
Nie wszystkie dodatki maja "Patcha", jeżeli nie ma go w /Patch/ to dodatek nie ma aktualizacji.
w instrukcji jest napisane które dodatki maja update (Patcha) ^^
Odpowiedz
Jeny faktycznie, zakręcona jakaś chyba byłam i nie zauważyłam :D Dziękuje ślicznie, teraz już chyba powinnam dać sobie ze wszystkim rade :)

a czy po zainstalowaniu moge już usunąć ten torrent z dysku? czy musi on zostać?
Odpowiedz
Yyyy a co jeśli w ramach store content co chcę wkleić w moje dokumenty - ea - sims3 to ja tego wgl nie mam?
Dziwne trochę ale tak mam...
Odpowiedz
Tak, pliki instaqlacyjne możesz wywalić bo nie sa potrzebne do działania gry :)

Jeżeli nie ma plików Sims 3 w Moje Dokumenty to musisz uruchomić Sims 3, potem wyłączyć (gra musi te pliki stworzyć w moje dokumenty) i dopiero teraz kopiować, potem w tym ekranie startowym włączyć te "rzeczy" ze Store :)
Odpowiedz
Czy patche powinny być do wszystkich dodatków?
Odpowiedz
Ludzie czy wy czytać nie potraficie !?!?!?!

3 posty wyżej napisałem

(29-Sty-2017, 15:47:13)kamil445 napisał(a): Nie wszystkie dodatki maja "Patcha", jeżeli nie ma go w  /Patch/ to dodatek nie ma aktualizacji.
w instrukcji jest napisane które dodatki maja update (Patcha) ^^



[Obrazek: yikes.gif][Obrazek: yikes.gif][Obrazek: yikes.gif][Obrazek: yikes.gif][Obrazek: yikes.gif]
Odpowiedz
Hej, co należy zrobić jak wyświetla mi się wpisanie kodu, którego nigdzie nie ma?
Odpowiedz
Witaj,

Jakiego kodu ? Żadbego kodu nie trzeba wpisywać ;)

Jeżeli pyta o CD-KEY to oznacza że crack został źle skopiowany lub w ogóle nie został skopiowany ??
Odpowiedz
Już zainstalowane ale pojawił się błąd 0x0175dcbb przy urachamianu, co robić?
Odpowiedz
Przed instalacją zostały usunięte pozostałości po poprzednich wersjach gry ?

reinstalacja + usunięcie Sims 3 z moje dokumenty i wyczyszczenie rejestru systemowego powinno pomóc :)
Odpowiedz
Witam, po zainstalowaniu wyskakuje Program Sims3Launcher przestał działać.
Odpowiedz


[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Weryfikacja przeciw botom

Wybierz numer: 3
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości