The Sims 3 KOLEKCJA [PL] [v1.67.2] [STORE do 17.08.2014] [ISO]
Witam. Mam pytanie?? Dlaczego podczas grania w Simsy wyskakuje błąd nawet gdy tworzę nowego sima to w grze wyskakuje błąd i wyłącza się ??

o co chodzi
Odpowiedz
Witaj. Czy możesz opowiedzieć coś więcej o tym błędzie? Czy wyświetla ci się powiadomienie o błędzie z kodem błędu, "program The Sims 3 przestał działać", czy może po prostu ci się zamyka bez jakiegokolwiek powiadomienia?
Polecam przejrzenie poradników ze strony https://weronikasims.wixsite.com/mysimsblog/poradniki i spróbowanie poradzenia sobie z problemem zgodnie z zaleceniami z tamtej strony.
Na twoim miejscu przyjrzałbym się najpierw poradnikowi z wyłączeniem DEP dla The Sims 3 (https://weronikasims.wixsite.com/mysimsb...the-sims-3)
___________________________________
Osobnik cierpi na simsoholizm since: 2014
Odpowiedz
Witam, mam pytanie. Dlaczego instalator do The Sims 3 odpalił mi się w dziwnym języku (same znaki zapytania i jest napis InstallShield Wizard z The Sims 3). Wybór języków umowy użytkownika też jest bardzo dziwny, a jaki bym nie wybrał, tak umowa pokazuje się w języku rosyjskim. Co mogę z tym zrobić?
Odpowiedz
Ustaw instalator na Polski, jak uruchamiasz instalacje masz wybór języka polskiego podczas instalacji.
Odpowiedz
Witam

mam problem z instalacją Store Content. Podczas kompresowania nic się nie ładuje. Na czarnym ekranie okienka od godziny jest 0.0%. Utworzyły mi się tylko dwa pliki "Collections" i "Mods". Nic więcej się nie dzieje uruchamiałam grę, tak jak w instrukcji i na filmiku. System win 10. Plik nie nazywa się setup.BAT tylko zwyczajnie Setup.
Odpowiedz
U mnie na filmiku jest setup.bat gdyż w opcjach folderów odznaczyłem "Ukryj rozszerzenie znanych typów plików".

Jeżeli uruchamiasz setup.bat na dysku systemowy, czyli C:/ to może nie działać, bo windows jest chciwy i nie pozwala na wypakowywanie w jego partycji.

spróbuj uruchomić setup.bat jako administrator lub skopiować na pulpit albo na inną partycję, np D:/
Odpowiedz
mam limit plików na deamonie i mam tylko gre i dwa dodatki więcej nie moge pomocyy
Odpowiedz
Do zainstalowania gry wystarczy jeden napęd, po zainstalowaniu oraz zaktualizowaniu gry odmontowujesz plik iso i w jego miejsce montujesz dodatek i tak w kółko.
Odpowiedz
nie moge zainstalowac cracka do skok w przyszłość. pokazuje że inicjalizacja nieudana .
Odpowiedz
W deamon tools? W takim razie wykonaj ponowne sprawdzenie torrenta w programie torrentowym
Odpowiedz
Witam czy można z tych dodatków usunąć mapy
Odpowiedz
Te dodatkowe mapy które są dodane do store możesz usunąć z folderu moje dokumenty.
Odpowiedz
(06-Kwi-2018, 14:22:55)kamil445 napisał(a): Te dodatkowe mapy które są dodane do store możesz usunąć z folderu moje dokumenty.

A czy muszę pobrać wszystkie dodatki żeby działo? Bo chciałbym mieć tylko kilka
Odpowiedz
Witam,
Co zrobić, gdy po 20 minutach gry simsy wyłączają się i wyskakuje komunikat "program the sims 3 przestał działać"?
Odpowiedz
Poprzednie wersje sims 3 zostały odinstalowane przed instalacją tej kolekcji ? komputer spełnia wymagania gry ?

Wymagane biblioteki:

Microsoft DirectX 9.0c
- Microsoft .NET Framework 4.7 lub nowszy
- Microsoft Visual C++ Redistributable Package, najlepiej od 2008 do 2017 posiadać. "

Są zainstalowane ?

Inne gry działają bez problemów ?
Odpowiedz


[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Weryfikacja przeciw botom

Wybierz numer: 9
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości